Отговори
Искам да направя едно пътуване до Хърватска със собственият си автомобил,затова търся фирма която може да ми направи резервации за хотели ,в които да нощувам по пътя,да ми предложи маршрута и това което си струва да се види.

# 1
  • София
  • Мнения: 304
Миналата година така пътувахме до Италия. Резервациите ни ги направи Руал травел, платихме  тук и ни дадоха ваучери и всичко беше точно. Но хотелите ги избирах сама по интернет и по отзиви пак от и-нет. От Руал казаха че за инд. пътуване не можем да ползваме техните хотели, само ако се запишем на екскурзия през фирмата. Иначе бяха много любезни, разказа ни подробно как да стигнем, какво да видим, дадоха ни карти на градовете и т.н.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 423
предполагам ,че всяка агенция би го направила
аз и мъжа ми пътуваме редовно с Астрал и освен по техните програми,са ми изготвяли и индивидуалните пътувания  по мое желание,резервирали са ми хотелите и самолетните билети.като са ми изпълнявали и най дребните претенции относно хотелите.
успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 030
Всяка агенция би могла

# 5
  • Мнения: 4 916
Агенциите са точно за това  Peace

# 6
  • Мнения: 2 641
Глобул Травел - имат едни от май ниските цени и работят с индувидуални клиенти, в това са се специализирали

Общи условия

Активация на акаунт