Въпрос за бънджито?

  • 1 111
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Мили мамчета имам питане за бънджито: От кога може да се ползва и по колко време е препоръчително да се държи бебо вътре?
Предварително ви благодаря за отговорите Hug

# 1
  • Мнения: 1 632
На кутията трябва да пише от кога до кога.Не съм сигурна,но мисля че пишеше от 4мес до 2 год.Аз лично започнах да слагам бебока към 6-тия месец.В началото за по 10-15мин,и после до като му писнеше.

# 2
  • Мнения: 4 447
На кутията трябва да пише от кога до кога.Не съм сигурна,но мисля че пишеше от 4мес до 2 год.Аз лично започнах да слагам бебока към 6-тия месец.В началото за по 10-15мин,и после до като му писнеше.

Е, как от 4 мес #Crazy??? Та то ще му се скърши гърбенцето,то не може да сяда още....както и да е,но аз мисля ,че след 6-ти към 7-ми вече може

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Като седи детето самостоятелно PeaceНикакви 4 месеца Naughty

# 4
  • Мнения: 222
сложих я за първи път на 7 месеца

# 5
  • в джунглата
  • Мнения: 916
На нашето бънджи пише от четвъртия месец до 10кг. Ние го ползвахме до 9мес. че надминахме килограмите, също така пише да не стои повече от 15мин без прекъсване.

# 6
  • Мнения: 131
нащето бънджи беше от 5 месец,но пишеше и кг.аз лично я сложих тогава,въпреки че беше по-лека и нямаше пр.

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мисля след като започне стабилно да сяда.Струва ми се че по ранното слагане ни довело до изкривяване в гръбначният стълб, поради неговата незрялост.А и на детето няма да му е толкова конфортно. Thinking

# 8
  • Мнения: 422
Страшно много ми харесват и с чудех дали на бебетата им харесва в тях.Има ли ползвали и мнението ви за тях?

# 9
  • Мнения: 110
Аз лично не съм ползвала,но моя приятелка е ползвала и за двете си деца и каза,че е много доволна - бебоците се забавлявали и тя може да си свърши някоя работа .И аз се чудя дали да не взема за бебока newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 1 368
Страхотно нещо са тези бънджи гащи.Малкия беше на 5 месеца,когато му ги купих,а на инструкциите за употреба пише че може да се ползват от 4-ия месец.Благодарение на бънджито успявам да свърша нещо,малкия скача и се забавлява.Вече два месеца откакто го имаме и още не му е омръзнало.поради тежко раждане все още малкия ходи на рехабилитации и рехабилитаторката ми каза,че бънджито е много полезно за укрепване на крачетата.Каза също,че препоръчват бънджи пред проходилките.Купих го от Пакостник за около 50лв с едно патенце е.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Разкошни са.Особено ако имате ревливо бебе и се чудете какво да му измислите само и само да спре поне за 5 мин. да реве.Моя такава игра му удряше,такова подскачане,чак ми дожаля да ги сваля.След два-три месеца беше много задобрял-правеше три крачки напред вдигаше си краката и се пускаше,все едно се люлее на люлка Laughing

# 12
  • Мнения: 174
тези пластмасовите са добри но има едни които са от плат и струват около 15 лв. те ми се струват много опасни за бебчо

# 13
  • Мнения: 487
А до каква възраст могат да се използват? И аз мисля да взема едни..

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
на нас ни подариха бънджи гащи и Пепи беше супер щастлив винаги когато го слагах в тях. Мисля че към 6-тия месец го слагах за по 5 минутки в тях. В началото само се люляше, но след 2-3 пъти вече разбра за какво иде реч и започна купона. Знам, че има много ЗА и ПРОТИВ бънджи гащите, но аз лично съм доволна. Не виждам с нещо да са му се отразили. Пък и той бързичко порастна и на ръст и на килца и не сме ги ползвали повече от три месеца. Всъщност не възръстта е определяща, а килограмите. Мисля че и сега ако го сложа ще се забавлява, но вече не е в тези килограми.

Общи условия

Активация на акаунт