Според настроението!

  • 1 072
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 221
Имам една приятелка, която се отнася с хората според настроението, което е в момента. Има моменти, в които може да помогне на напълно непознат или да подаде ръка в много труден момент, може и без причина да те направи на нищо и ужасно да те обиди, защото трети човек я е ядосал, а в същото време ти нямаш никаква вина. Имала съм и такива колеги.
За такива хора чувам: "Те са си такива - според настроението!".
Има ли такива от вас и какво мислите за такива хора?
Аз съм много чувствителна и често плача от такова отношение, защото като видя добро от такъв човек си казвам "колко е добър!" и по-принцип уважавам хората около мен и се държа добре с всички. Но в следващия момент, когато ме нагрубят жестоко без причина се чудя какво става и кое е истинското лице на такива хора. Дали са добри и понякога постъпват лошо или обратното?

# 1
  • Мнения: 534
Едно време бях такава,
но се наложи да изляза от пубертета и така се научих,че хората
не са ми виновни за лошото време,че имам пъпка или че рейса ми е
тръшнал вратата под носа след 15 минутен крос до спирката  Mr. Green
Да живее лошото време   umbrella

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
...рейса ми е
тръшнал вратата под носа след 15 минутен крос до спирката  Mr. Green
umbrella

Е за т'ва не ползвам градския транспорт - щото не тичам явно. Mr. Green

Иначе, хората са всякакви, няма какво да ги мислим.

# 3
  • Мнения: 1 924
Мацката в един момент ще се усети . Дано да не е късно обаче. Но няма какво да се направи по въпроса- човек не може да си промени характера.

# 4
  • Мнения: 505
Не приемам оправдания от този тип, на мен като ми е криво не си го изкарвам на някой и дори обикновенно казвам "Не ме закачай  Stop" , когато съм в такова настроение.

# 5
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Имам приятелка с такова държание и въпреки че много си я обичам, никога не съм й спестявала какво мисля за недопустимото й на моменти поведение. Такива хора трябва да се поставят от време на време на мястото им и да им се напомня, че светът не се върти само около тях и че малко тактичност никога не е излишна.

# 6
  • Мнения: 1 111
Не приемам оправдания от този тип, на мен като ми е криво не си го изкарвам на някой и дори обикновенно казвам "Не ме закачай  Stop" , когато съм в такова настроение.
Peace

# 7
  • Мнения: 4 473
Две от близките ми приятелки са такива. В началото леко се дразнех, но по-късно разбрах, че те наистина са просто такива. Не съм им правила забележки, но май май...

... трябва да се поставят от време на време на мястото им и да им се напомня, че светът не се върти само около тях и че малко тактичност никога не е излишна.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 479
Безотговорно поведение. Егото й е голямо  Stop

# 9
  • Мнения: 2 700
Аз съм такава Embarassed, признавам си без бой.
Действително съм си такава - каквото ми е на душата, това ми е и на устата.
Тези, които ме познават, просто не контактуват с мен за десетина минути, докато ми мине.
За сметка на това, пък не съм злопаметна и не ме е срам д се извинявам.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моята колежка е такава.
 Като влезе в стаята и веднага безпогрешно мога да кажа в какво настроение е. Като видя, че е в кофти настроение и не я занимавам с нищо. Мълча си, работя си... по някое време й мине и сама започва нормален разговор.

 Трудно се общува с такива хора.

# 11
  • Мнения: 2 700
Трудно се общува с такива хора.

E кое му е толкова трудното? След 10 минути бурята отминава.
Не ми казвайте, че на вас никога не ви се случва.  Stop

# 12
  • Мнения: 2 891
Бях така от 3 до 6 месец на бременността ми  Blush Даже изгоних съпруга ми и общи приятели от пъба, в който работех, защото ме бяха ядосали клиенти. Имах рожден ден, а те бяха дошли с подаръци и цветя  Crazy После, като ми мина, мноооооого се извинявах  Tired

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, не понасям! Познавам една такава - веднъж те среща, спира и ти говори сякаш сте първи приятелки, друг път само леко и надменно кимва, понеже и е друго настроението. Бляк! Отсвирвам ги много бързо тия.

# 14
  • Мнения: 2 229
Не всеки се случва от време на време да си го изкарва на другите, защото му е кофти...ако се случва постоянно обаче наистина е кофти черта от характера. Outta Joint

# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
Трудно се общува с такива хора.

E кое му е толкова трудното? След 10 минути бурята отминава.
Не ми казвайте, че на вас никога не ви се случва.  Stop

Ааа, не говоря за бури.
 Случаят е съвсем различен - системно, не заради някаква случка да се ядоса - жената се събужда в лошо настроение без да знае защо и никой да не й е насреща. Понякога може да продължи цял ден лошото настроение. Ами трудно се общува - никой не е длъжен да търпи лошото настроение на друг, само защото той не може да се контролира.

Общи условия

Активация на акаунт