Коя количка бихте ми препоръчали ?

  • 1 692
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
spasy, сложи анкета Wink

# 16
  • Мнения: 83
Аз пък съм виждала само Джорданито и Чикото,но 2-та ми се вижда доста тежка. И поради тази причина продължих да се чудя коя. А като дизаин най-много ми харесва Перегото,но съм го виждала само в нета и на каталог.Някой знае ли къде може да се види това Перего?

# 17
  • София
  • Мнения: 44 084
от трите Перего...от къде ти се вижда тежка, този модел не знам колко е точно, но по принцип те правят доста леки колички...

# 18
  • Мнения: 83
от трите Перего...от къде ти се вижда тежка, този модел не знам колко е точно, но по принцип те правят доста леки колички...
Визирах,че Чикото ми се вижда тежко,а Прегото не съм я виждала на живо.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 084
Сори, не съм разбрала добре...моя грешка... Embarassed но да 11 кг не е съвсем лека, но пък има и доста по-тежки колички...средна работа, нашата беше 12 кг, не е толкова тежка, но не ми е все пак удобна по стълби да я нося, особено когато детето поотрасна малко и бързо взехме лятна, но ако няма да мъкнеш по стълби и чудеса не е проблем и разлика  дали е 9 или 15 кг.




Сега пък прочетох в др сайт че е 9,9 кг количката.... newsm78 най-хубаво да я видиш на жива....и все пак перегото по-ми харесва, въпреки че иначе съм фен на чико по принцип....

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 00:04 от bubu_to

# 20
  • Мнения: 83
Ами честно,нищо не разбирам от колички,в магазините също не ми помагат много и аз реших да наблегна на тежеста. Поне да не е много тежка,че вдигах едни бая тежки и ми се стори,че ще е неудобно. Знае ли човек къде ще я бута в крайна сметка  Simple Smile
Бубу-то, не е проблем,то  си беше двузначно изказването.

# 21
  • Мнения: 4 428
Чентрото е 9.9кг  Peace Пише го в официалния им сайт, а аз вярвам само на него  Peace Има и по-леко модели, но и тези кила въобще ен са зле. Моята лятна е 8кг и си я вдигам с едногодишната ми щерка без проблем  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
АЗ гласувах за Джорданито

# 23
  • Мнения: 1 298
G4 е 7.9 кг   Wink

# 24
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Чентрото е 9.9кг  Peace Пише го в официалния им сайт, а аз вярвам само на него  Peace Има и по-леко модели, но и тези кила въобще ен са зле. Моята лятна е 8кг и си я вдигам с едногодишната ми щерка без проблем  Peace
На каталога за 2007г на Пег Перего за Чентрото пише 9,3кг. Момичето на Прима паппа каза че на кашона пише 8,5кг.

# 25
  • Мнения: 1 371
На външен вид най-готина е peg perego.
 Peace

# 26
  • Мнения: 83
Томасе,а къде  се намира магазина Прима паппа? Аз рових в нета,но нещо не го открих.

# 27
  • Мнения: 1 207
Най-хубава ми се вижда Peg Perego,но трябва да е лека и маневрена такава си я избери от всичките

# 28
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Прима Паппа е на Г.М. Димитров 65 - карта - това е малко бяло-розово блокче, те са на партера.
тел. 0898 610166

# 29
  • Мнения: 83
Много благодаря за адреса.   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт