търся съвет за Avene spray 50+SPF

  • 756
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте момичета  Hug

пратих мъжа ми да ми купи слънцезащитен крем на avene 50+spf, но той ми е взел спрей 50+ спф.

Тези от вас които са ползвали спрея - заслужава ли си? по- добър ли е от крема? лесно ли се нанася?

 ..или да пращам мъжа ми в аптеката да върне спрея и да вземе крема

Мерси предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 334
Предполагам,че разликата е в текстурата.Щом е спрей,би трябвало да е лекичък.Но щом си искала крем,значи кожата ти е по-суха Rolling EyesИначе няма проблем да го използваш Peace

# 2
  • Мнения: 4 916
Според мен спрей се нанася по-лесно, но зависи от какво имаш нужда ти.

# 3
  • Мнения: 223
Според мен спрей се нанася по-лесно, но зависи от какво имаш нужда ти.

ами аз немога да определя дали за моята кожа е по - подходящ крема или спрея: реших да взема крема по препоръка на моя приятелка, която е много доволна от него.
По принцип имам по - скоро нормална към суха кожа.

Затова търся отзиви за спрея, защото не ми се иска да го отворя и да преценя ,че не е подходящ за мен...не е евтин, за да експериментирам така Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 2 057
Доколкото зная спрея е за мазане на плажа и е за тяло. Е, не пречи да го ползваш и за лице, но май не е много добре.

# 5
  • Мнения: 17 394
Е, как така си го пратила за крем, а ти е купил спрей! Аз на мъжа си доверие никакво му нямам за такива неща Mr. Green
Няма проблем да си ползваш и спрея- той е за чувствителна кожа на лице и тяло, по- лек е. Цялата оранжева серия е за чувствителна кожа, като кремът е специално за суха, а емулсията - за мазна и смесена. Спреят е за всякакъв тип кожа. Аз обаче бих го сменила за крема(даже в момента го ползвам), ако може- със суха кожа съм и по принцип предпочитам текстурата на крем.

# 6
# 7
моми4ета моля кажете  цена на спрея и крема

# 8
  • Мнения: 17 394
27-28 лв е кремът, за спрея- не знам.

# 9
  • Мнения: 223
момичета мерси за отговорите Hug

/argun спрея струва 26 лв/

Общи условия

Активация на акаунт