вие на 12

  • 2 356
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758


Вече въртях гаджета, сменях ги през 2-3 седмици.

Боже,  това беше преди 23 години ooooh!

# 16
  • Мнения: 793
заради този парк специално се домъкнахме до Търговище с мъж ми веднъж, преди две години май беше. има езеро и кръчма, приятно...

Много е хубаво ,особено ако там са ти минали детските и тинейджърските години, пързалките през зимата с найлонови торбички, една медна сърничка/ статуя/, обиколките с колелата, люлките, малките кучета, които отглеждахме в храстите, семките по време на мач на Светкавица, уф  ooooh! направо ме върнахте назад във времето  Cry

п.с.  Малката Госпожица Мърморана - отдавна повечето неща, или ги  няма, или са в окаяно състояние Confused

п.п.с не ме бийте, че не е по темата   EmbarassedTired  bash

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Вече въртях гаджета, сменях ги през 2-3 седмици.
Боже,  това беше преди 23 години ooooh!
ее, най-сетне една отворена мадама! Simple Smile
мани, като си помисля и аз преди колко време беше... Tired

# 18
  • Мнения: 10 758
Вече въртях гаджета, сменях ги през 2-3 седмици.
Боже,  това беше преди 23 години ooooh!
ее, най-сетне една отворена мадама! Simple Smile

което разбира се не е много за хвалба, защото малко по-късно вече водех ПЖ, повече от 2-3 месеца не задържах връзка....омъжих се последна от всичките ми приятелки и естествено децата ми са доста по-малки от техните.
Но пък от друга страна, поне се наживях пълноценно Mr. Green
Ако бях като някои приятелки, дето родиха на 18-19 години, сега щях да имам 16 годишно диване Crazy

# 19
  • Мнения: 7 723
Бях див хеви- метълист   superuu
Ходих с ластични дънки (от кореком), с гръб на Айрън Мейдън,
с нашивки на Туистед систър, Кисс, Аксепт, Ейси Диси и др.....
Значки, гривни- пирамидки, кубинки, тъмно синьо червило и ....
.... естествено- с "противогаз" на училище ....  Crazy
Ужас  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 100
На 12 бях ... много странно същество. Бях пълна отличничка, имах около 5 петици като текущи оценки, останалото 6. УЧЕХ В КИЛЕРА Mr. Green, обичах да се изживявам като жертва. Пред погледалото обичах не да пея, ами да се правя на арабка, която е нещастна от съдбата си.  Laughing Laughing Laughing  Въпреки, че си бях зубърка, не ме мразеха. Обикновено аз и една моя приятелка бяхме в центъра на събитията. Постоянно мислех в часовете перверзни стихотворения, в които са намесени даскали най-често и после ги четях на съучениците, при което естествено всички се заливаха от смях. Рисувах и разни драсканици, които си бяха направо карикатури на определен даскал. И в двете ме биваше. Бях луда на тема животни, веднъж намерихме в двора на училище едно кученце и аз си мислех, че ще е мноо куул, ако му дам името "ПЕНИС", понеже муцунката  му беше ...  Embarassed  Та така, по-малките- първи, втори клас не знаеха таз' дума и всички в двора крещяха "Къци, къци, къци, ПЕНИИИИИИИС ела тука!" Joy 
Веднъж се носех размъкнато, на другия ден с къса розова поличка.  Crazy
За пръв път почнах да слагам черен молив в очите, въпреки, че не бях от суетните.

Най-много обичах с едни приятелки да ходим за бирени фъстъци и после в близката църква, на беседката да ги ядем и да обсъждаме разни неща, много често говорехме големи глупости. Кълняхме се, че ще си загубим девствеността там.  Embarassed Embarassed Embarassed 
Ам, там понякога си свалях сутиена, понеже тъкмо бях почнала да нося такъв и ми обиваше по някое време.
Вкъщи бях много лоша с нашите. Тръшках им врати, разигравах драми за глупости.
Аз ако бях на тяхно място, щях да се спукам от бой.

Та тъй, сега на 16 се поочовечих, но пак пиша глупости.  Mr. Green



Цици нямах, но сега имам  Whistling

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Научих се да пуша тогава, к`ва ти смотла  Tired Та до ден днешен...

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Смотла. Пълна, с пораснал бюст, заради който ме подиграваха младежите (с тайни искри в очите, ама това после го схванах). На 13-14 нещата бяха съвсем различни.

# 23
  • Мнения: 569
Бях влюбена.......бях непослушна и искаща всичко да ми се случи сега и на момента.....бях и леко смотана, ако имам дъщеря ще се постарая на тази възраст да изглежда и да се чувства напълно различно от начина по който със се чувствала аз.........комплексирана.

# 24
  • Мнения: 3 405
Носех тениски, къси гащи и кецове. Имах 2 плитки вързани с черни ластичета и по цял ден играех с момчетата. Те за това ставаха тогава, да играем на заедно на всичките му там детски игри. Най-нормално хлапе.
Секс, цигари, алкохол, тоалети, прически - на светлинни години съм била от тях (всъщност 5, на 17 пораснах външно, все още съм 12 годишна - душевно  Joy)

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Смотла. Пълна, с пораснал бюст
бъдеща национално известна кърмачка, все пак  Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 1 992
Смотла без цици. Ама момчетата ме харесваха, защото бях много добра на футбол и все ме викаха да играя с тях. То аз само с тях играех, никой не можеше да ми се опъне, защото много кофти ритах по пищялите. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
5-6 клас - за мен 89-90 година - Ами тогава завързах първата любов - още помня датата даже. Въпросният беше най-големият красавец в Спортното у-ще в Пловдив (сега е в Лондон), но още по-важно беше батко - аз 6 клас, той 9, лелеее. Почти 4 години бяхме заедно. Прекрасен период беше това за мен. Освен лИбоф, в живота ми имаше и Мадона, Like a Рrayer беше хита.
Помня, че ходих със широки тениски, за да крия циците - бях напред с растежа - сега съм със същата височина...за съжаление с 20 кила отгоре. Ама тогава плувах по 13 км на ден, сега и 13 метра дали ще направя без да спра да си почина. Та да - имах гадже, имах Мадона и басейна...и пейките в парка зад Братската могила Simple Smile).
А да - и ходих на уроци по английски при един супер готин учител - приличаше ми на Дж.Майкъл.   

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Смотла. Пълна, с пораснал бюст
бъдеща национално известна кърмачка, все пак  Laughing Laughing
Хаха, е не. Бюстът ми не е бил никога нищо впечатлително - 75Б, все пак. Но на 12, когато останалите са като дъски беше страшно чудо. Ходех прегърбена, а съучениците ме дразнеха на 'нянка', съученичките завиждаха тайно и явно Mr. Green Ако бях по-печена, щях да им разкажа играта на младежите още тогава, ама на...

# 29
  • Мнения: 3 423
Имах цици, имах и мензис.

Общи условия

Активация на акаунт