криви нокътчета

  • 679
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Моля всички за съвет.Дъщеричката ми е на 9 м. и от 6 месеца нокътчетата на краката й започнаха да се извиват  като на орел.Лекар ме посъветва,че не трябва да ги изрязвам дълбоко,но как да не го правя като дори и малко да пораснат веднага се забиват навътре .Страх ме е да не и се разрани кожата.Много съм притеснена -помагайте.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
същият пробелм като прибавиш и жълтеене, и одебеляване имаше Ади и въпросното завиване на 3 от ноктите на краката.
много упорито чудо е, да знаеш, ама много, та е на 2г и половина и от няколко дни наблюдавам подобрение....
на кожни лекари я водих, Пантогар пи, който го спрях, че ми писна, 6 мес трябва да се пие, при проф. Цанков я водих - нокътна дистрофия  беше диагнозата на професора....и така.....гадно и упорито нещо, НО НЕ СА ГЪБИЧКИ това извиване на ноктите.
много често се казва - гъбички и толкова, ама не са.

съвет от мен - кожен лекар да види детето.

# 2
  • Мнения: 1 517
Днес като тръгнах да режа ноктите на краката на НИки забелязах същото и явно го боли защото с голяма мъка и рев ги отрязах Sad  ще посетим лекар

# 3
Моята дъщеря беше с нещо подобно на 2 год. Мазах я и със лак за гъби, но май от него врастнатите нокти на палчетатасе оправиха, а пожълтяването и удебелението на другите едва сега и то без нищо се оправят сега, едва на 4 год. Може внимателно да изрязваш и то не дълбоко проблемните никътчета. Може би щте го израсте. Успех!

# 4
  • Мнения: 1 428
Нокътчетата й не са нито жълти,нито удебелени,но растат навътре и явно я боли,защото постоянно си държи свити пръстчетата.Карла пиши какво е казал лекаря,след като го посетите.Благодаря на всички,които ми пишете.

# 5
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Helen-mama
Нокътчетата й не са нито жълти,нито удебелени,но растат навътре и явно я боли,защото постоянно си държи свити пръстчетата.Карла пиши какво е казал лекаря,след като го посетите.Благодаря на всички,които ми пишете.

Педи каза да исчака ме и тази седмица да мине заради грипа
И на Ники не са нито жълти нито одебелени

Общи условия

Активация на акаунт