Как познавате дали на бебчо му е студено, горещо или му е добре?

  • 1 688
  • 36
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
По каво познавате дали на бебчо не му е студено или пък горещо най вече на разходките, но и вкъщи newsm78 Аз дъщеря си знаех че за да не й е студено трябва нослето да е топло Така сега преценявам и за Коко Но наскоро една приятелка ми каза че по телевизионно бебе или др. такова предаване педиатърка казала че нослето крачетата и ръчичките трябва да са хладни Ами сега newsm78

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 16:29 от antineq

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
az sum chuvala che ruchichkite moje da sa hladni no za nosleto i krachetata  Thinking neznam i vinagi gledam da mu e toplo nosleto ako mu e goreshto se krivi i se izpotqva a i v kushti dokolkoto znam temperaturata trqbva da 20-22 gradusa

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
По интуиция  Grinning

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И по нослето следя,иначе ръцете са почти винаги студени

# 4
  • Мнения: 2 908
Ръчичките могат да са студени-това не е основание за нищо-детето като ги държи нагоре и трудно се оросяват.Крачетата и нослето като са топлички и е ок.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 289
И аз така проверявам досега но таза докторка ме обърка та затова питам и вас  Laughing Значи да си карам както досега Laughing

# 6
  • Мнения: 3 478
По интуиция и най-вече по себе си. Никога не съм пипала нослето за проверка.

# 7
  • Мнения: 5 393

По нослето.Съдя по себе си-когато ми е хладно или студено носа ми също е студен.

# 8
  • Мнения: 729
Аз също преценявам по нослето а и по себе си.

# 9
  • Мнения: 2 616
Аз също преценявам по нослето а и по себе си.

 newsm10 и проверявам дали не му е изпотено гръбчето, ако имам съмнения, че му е топло

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Аз също преценявам по нослето а и по себе си.
Пипам и вратлето дали не е много топло или изпотено.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 392
Като цяло се стараех да поддържам температура към 22 С и да и няма навличане с дрехи. Терморегулационната система на бебетата е несъвършена и трябва да разчитат на нас Simple Smile А- пипам и и нослето и ръчичките.

# 12
  • Мнения: 541
По интуиция и най-вече по себе си. Никога не съм пипала нослето за проверка.
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 424
По интуиция и най-вече по себе си. Никога не съм пипала нослето за проверка.
Peace
Peace
и ние сме така, но аз съм голям нервак и все ми е жега - дано не уморя бебка от студ newsm78

# 14
  • Мнения: 117
по нослето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт