VIP Brother 2 - 9

  • 36 371
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 275
И защо пък само Христина да излага Здравко.......А той нея малко ли я излага.
МАй излагането си е взаимно.В нашите очи не искламе да имаме мъже като Здравко и не сме жени като Христина.
Малко ми звучи като Здравко идеален пък го е срам от Христина...............айде де , нея сигурно и по-срам я хваща от него.

# 16
  • Мнения: 2 839
И защо пък само Христина да излага Здравко.......А той нея малко ли я излага.
МАй излагането си е взаимно.В нашите очи не искламе да имаме мъже като Здравко и не сме жени като Христина.
Малко ми звучи като Здравко идеален пък го е срам от Христина...............айде де , нея сигурно и по-срам я хваща от него.
Ама ти затова си я харесваш Винетка. За каквото стане дума и двете сте `всички на терсене, ти наопаки`  Mr. Green Ми Здравко е плют, та плют, чак мокър. Дойде ред на Хриса да се настани в плювалниците ни  Twisted Evil
Пък и аз мисля, че Здравко, ако се намери една жена с акъл да го прикотка, ще стане мъж та дрънка, щото разсъждава много трезво, ама не е случил. Пък Ристето, тя все толкоз ще и е акъля - нюню

# 17
  • София
  • Мнения: 462
Някой в предишната тема каза,че не готвели парите за Венка,щот в лоша светлина я показвали и коментарите на репортажите били с/у нея.Ама те и тризначките осмиваха и онзи ревливия от ББ 2.
  Моето предчувствие е, че Венка ще остане утре и за наградата ще се бори накрая.Колкото повече хора я плюят и искат да се махне, толкова по - голям е шанса да я оставят от нова,че да има смс'и  Simple Smile

# 18
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
На мен пък ми се вижда разбираемо защо Ристана мрънка на мъжа си... Опазил ви господ да мислите, че го одобрявам, ама горката не получава достатъчно внимание (което си е енергия) от никого, а на Мравко разчита най-много, щото все пак се ожени преди дни за нея.... Тя се чувства иначе доста изолирана от другите, само с ВИнетка могат да си мрънкат, щото са на един акъл май, ама оная не е точно типът, дето ще те разтуши, като ти е тежко, тя гледа тя да си излее злобата, дето я души отвътре и да поизсмуче малко положителна енергия от другите - та какво да прави Ристана, горката, като не е научена на нищо повече - търси си вниманието от "законния съпруг". Ама и той като е свикнал да получава повече внимание от жените, отколкото да дава...  и ето го конфликта готов...
разбирам я, но само ако не знаеше какъв е, а тя много добре го знаеше, знаела го е още преди да забременее що за стока е
Така е, но има и друга гледна точка - този виден гларус не се ожени за никоя от многобройните си завоевания, а точно за мен - значи ме обича и съм нещо по-специално от другите за него. Да де, ама той я пренебрегва постоянно, не й помага и т.н. Тя, горката, като всяка жена, си е мечтала за мъж, който да я обича. Според мен той я обича, но много по негов си начин...  Затова и връзката им е една такава...

# 19
  • Мнения: 250
Aз лично не мога да преценя по отношение на анкетата, как ще се се отрази на рейтинга  държанието на Венета. Но си мисля ,че в понеделник тя ще излезе от къщата.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
в крайна сметка Христина сама ли спря да реве или Здравко я успокои?


А за какво рева?

# 21
  • Мнения: 250
Да, за какво рева?

# 22
  • Мнения: 419
И защо пък само Христина да излага Здравко.......А той нея малко ли я излага.
МАй излагането си е взаимно.В нашите очи не искламе да имаме мъже като Здравко и не сме жени като Христина.
Малко ми звучи като Здравко идеален пък го е срам от Христина...............айде де , нея сигурно и по-срам я хваща от него.
абе и двамата са некакви карикатури  fight сигурно такива ситуации могат да се случат във всяко едно семейство, ама техният проблем е, че не осъзнават че имат проблем.
Едно нещо е сигурно - със сигурност не това е представата ми за меден месец  tantrum Rage Rage bash smile3514 smile3512 smile3532 gydi fight fight

# 23
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И защо пък само Христина да излага Здравко.......А той нея малко ли я излага.
МАй излагането си е взаимно.В нашите очи не искламе да имаме мъже като Здравко и не сме жени като Христина.
Малко ми звучи като Здравко идеален пък го е срам от Христина...............айде де , нея сигурно и по-срам я хваща от него.
Ама ти затова си я харесваш Винетка. За каквото стане дума и двете сте `всички на терсене, ти наопаки`  Mr. Green Ми Здравко е плют, та плют, чак мокър. Дойде ред на Хриса да се настани в плювалниците ни  Twisted Evil
Пък и аз мисля, че Здравко, ако се намери една жена с акъл да го прикотка, ще стане мъж та дрънка, щото разсъждава много трезво, ама не е случил. Пък Ристето, тя все толкоз ще и е акъля - нюню
Че той и сега си е мъж та дрънка... зависи обаче какво очакваш от него. Ако можеш да си кротичка, да си позатваряш очите редовно за забежките му, да се наслаждаваш на продуктите от бизнеса му, да му пееш как е най-чаровния и великия на света - ми той всеки мъж е идеален при такива условия.

Обаче ако очакваш партньорска връзка, с разделяне на трудностите между двамата.... не знам дали той ще може да бъде кандърдисан... Може и да може... той е добричък всъщност...  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 839
Ако Венка остане, интересно ми е кого ще покани за следващото си предаване. Единствен избор и е Тишко, всички други предполагам ще и откажат.
А, да ... и Яница  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 839
Обаче ако очакваш партньорска връзка, с разделяне на трудностите между двамата.... не знам дали той ще може да бъде кандърдисан... Може и да може... той е добричък всъщност...  newsm78
Абе не знам, точно в тая насока си мисля, че ако има свястна жена до себе си, ще се промени.
Все ми е тая  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 902
......Пък и аз мисля, че Здравко, ако се намери една жена с акъл да го прикотка, ще стане мъж та дрънка, щото разсъждава много трезво, ама не е случил. Пък Ристето, тя все толкоз ще и е акъля - нюню

абсолютно съм съгласна. Не е нито първият, нито последният, който се заглежда по жени. Обаче кой му е светил, та да знае спи ли с тях наистина? А и ако се чувства свободен, а той доскоро си беше такъв, нищо чудно да е хойкал.
Ако Здравко си обича много жената, ако я харесва наистина и от сърце, нямаше да се чуди 3-4 пъти дали да се жени за нея, както Христина сама си призна. И ще си седи мирен до нея, пък за гледане пари никой не му взима.
Неговата работа беше измислена от-до. Той беше изненадан на кофти място и от бременността на Христина. Помните реакцията му - в първия момент дори не си помисли, че детето е от него. Сега поне е видно Simple Smile Ако той я обичаше толкова, че да иска тя да му стане съпруга, нямаше да се терзае толкова време.

# 27
  • Мнения: 1 679
Цитирам Господарите на ефира:

Тази урбанизирана селянка Вендета Райкова ...  Joy

# 28
  • Мнения: 275
Цитат
Ама ти затова си я харесваш Винетка. За каквото стане дума и двете сте `всички на терсене, ти наопаки

ха-ха-ха Харесвала съм си Венетка.Знаеш ли колко ми дреме за Венетка и за Христинка и за всички останали... -тамън ми е все две. Ама както казваш тук му е мястото днеска да сме на терсене -утре наопаки-тук в клюкарника.
Иначе ми пука на трендафила.

# 29
  • Мнения: 4 076
Според мене Здравко и Здравковица имаха стратегия с бременността-изненада в ББ1 и тя им донесе 200 000.Сега разиграват театър"ще сме семейство или не"с надеждата номерът пак да проработи.Не вярвам на никой техен жест или дума.Както се разбра от техни съседи в Приморско,момичето стояло с детенцето там чак до тръгването на таткото за нова печалба.А надеждите за парите растат след излизането на Краля....сега Василеви ще реват,ще се тръшкат,бият,ще искат среща с психолог и адвокат за развод.Тъй мисля.

Общи условия

Активация на акаунт