Предмети, носещи нещастие

  • 6 856
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не съм суеверна.
Как решаваш, че даден предмет носи нещастие.

Ей това и аз щях да те попитам.
Иначе аз съм истински Плюшкин - трудно решавам да се разделя с нещо.

# 31
  • Мнения: 113
не изхвърлям и не късам снимки чула съм ,че носело нещастие.
иначе и аз съм голям Плюшкин и почти нищо не изхвърлям трябва да ми е много ненужно за да го хвърля ,но не защото мисля че носи нещастие.

# 32
  • Мнения: 463
Преди два дни случайно стана въпрос за съкровища и научих доста интересни неща например ,че се оставя част от намереното като курбан ,за да не носи нещастие ...замислих се и над гробниците ч които са затваряли мумии -те обикновено са придружени с някакво проклятие -това всъщност е кодирано в предметите.Някъде бях чела че диамантите най често могат да носят нещастие на рода...Според мен магията и проклятието,наричането и заредения предмет имат общо ,защото те са свързани с движение на енергия -което си има съвсем логично математическо обеснение както светлината ,гравитацията,и пр. просто още не е всеизвестно.Преди всичнки са забелязали ,че има гравитация ,но никой не е могъл да я обясни ...

# 33
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз пък знам, че трябва да се завъртиш 3 пъти на пети преди да хвърлиш въпросния предмет. Освен това е от изключителна важност да го хвърлиш през рамо, само че през лявото, защото през дясното ще влошиш положението. Най-подир трябва мислено да кажеш имената на майка си, баба си и прабаба си в този ред и да внимаваш да не видиш куцащ гълъб с десния крак. Ако все пак това се случи трябва да подскочиш 9 тъти на куц крак, само че с левия крак и да размахаш ръце.


 hahaha Aко някой ще го пробва, да се обади да дойда с камерата. Че такова чудо в 21 век само в лудницата може да се види. hahaha

# 34
  • Мнения: 966
Аз пък знам, че трябва да се завъртиш 3 пъти на пети преди да хвърлиш въпросния предмет. Освен това е от изключителна важност да го хвърлиш през рамо, само че през лявото, защото през дясното ще влошиш положението. Най-подир трябва мислено да кажеш имената на майка си, баба си и прабаба си в този ред и да внимаваш да не видиш куцащ гълъб с десния крак. Ако все пак това се случи трябва да подскочиш 9 тъти на куц крак, само че с левия крак и да размахаш ръце.


 hahaha Aко някой ще го пробва, да се обади да дойда с камерата. Че такова чудо в 21 век само в лудницата може да се види. hahaha

 hahaha hahaha hahaha I az idvam da snimam Grinning Grinning Grinning.

# 35
  • Мнения: 425
Ако става дума за кактУс, то той е много полезен, ако е близо до монитора на компютъра или до телевизора, убива или поглъща вредното лъчение от тях.



КактУсите наистина са много полезни около телевизори и монитори, но не  поглъщат никакви лъчения, а премахват статичното електричество.

# 36
  • Мнения: 463
Да,но не бива да са в спалня или в стая на млад човек.

Общи условия

Активация на акаунт