Кога за пръв път ви целуна вашето дете?

  • 1 985
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
От известно време синът ми - на седем месеца- още не мога да разбера как се слага лентичката- си допира устичката да бузата ми. Баща му казва, че вече няколко пъти го е целувал, но аз не повярвях, мислех си, че просто иска да суче и затова. Днес обаче забелязах, че това, което прави като че ли наистина прилича на целувка. Та си викам - абе дай да попитам мамите, които имат по-големи дечица - те сигурно ще знаят на колко месеца обикновено бебчовците започват да раздават първите си целувки?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
все още целувките са във вид на хапене,а прегръдките на скубане и биене Grinning

# 2
  • Мнения: 1 391
Сега сме на 6м., но от 5ти месец, Ели целува мен и баба си... /вив вид на широко отворена уста върху бузите ни и нещо като ядене и засмукване/... Понеже ние с баба й така я целуваме по бузите нон-стоп и понякога си търкаме лицата в нейните бузи викайки, бубубуу.... и тя се научи така и сега прави същото на мен - завира муцунка в моята буза и почва бу-бубубу - и засмуква и ме олигаввя цялата... аз го възприемам като вид нежност, като бебешка лъвска целувка...
Много го обичам и ми е много много мило! от 2-3 дни го прилага и на татко си... а вчера бебка така ме засмука близо до устата - че почти ми направи смучка!

Та така - предполагам и при вас е нещо подобно.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Интересна тема, но пусто не помня  Embarassed доста отдавна беше...

# 4
  • Мнения: 1 289
боже, аз засега ям само бой.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Laughing  Laughing осъзнататите целувки ще ги познаете, доста късно се целува съзнателно.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони засега дава само въздушни целувки. Иначе и тя току ми лапне бузата, но ми се струва, че това е по-скоро от желание за засуче нещо.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 741
може би съзнателно към годинката, но вече не си спомням

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Моят бандит  (1г. и 6м.) се научи да ме целува с език  Embarassed  - веднъж искаше да ми вземе бонбон от устата, а аз не го давах, само се смеех и го целувах, а той опитваше да с език да докопа бонбона и оттогава така ме целува!  Grinning
Като му се скарам става много любвеобилен, а татенцето като заспи Симеон отива да го целува по устата,    като е  буден не ще!  33uu

# 9
  • Мнения: 1 080
И мен много ме трепе, направо ме смазва от бой това дете,а е само на годинка. Дава въздушни целувки, а като му кажа дай на мама една целувка и той си дава челото да го целуна Laughing  #Crazy нещо не се разбираме още много ама карай,всичко с времето си.

# 10
  • Мнения: 397
Ние до бой още не сме стигнали, но в щипането е много добър - а някой се наведе над него и почва да го опипва по лицето и да щипе. Днес сутринта си игра с бретона ми, не знам с какво толкова го развесели, ама голям смях падна.  Grinning

# 11
  • Мнения: 414
Май към година и половина да е бил като почна да целува "нормално" Simple Smile)) Така нали, като му кажеш "цункай ме" си допира устата в бузата ми и се чува "цък". Иначе и той се вреше така по лицето ми от по-отдавна.

# 12
  • Мнения: 3 932
Ох, с нетърпение очаквам този момент:))
Засега и аз съм като на тепиха-получавам само щипане, скубане, дърпане на уши и др. елементи от бебешките бойни изкуства...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня не ме целува, а и не обича да я целуват и нея, дори се дразни като я прегръщат...малко странно ама това е. Е, има и любвеобвилни мигове, които траят не повече от 30 сек и след това започва да се опитав да ме ухапе, да ми свали очилата, да ме оскубе в краен случай само ме цапардосва и в същото време си умира от смях.

# 14
  • Мнения: 1 520
Вре се в лицето кагато може и едни лиги ми пуска. И като че ли не да ме цунка се е навел, ада ме ухапе. Сега е на 1г. ии 4 мес. и се е научил като му кажеш дай целувка да си подава ръчичката с дланта нагоре, та да я цункам. Така пращаме с малкия една обща въздушна. Терена от него, материала от мен. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт