въпрос до тези които гледат българска телевизия по Интернет

  • 7 747
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Вдигам темата. Явно са ми изтрили темата за нетерра в Клюкарника защото не я открих. newsm78

Подновявам темата. Няма я вече нетерра.

Къде гледате сега БТВ и Канал1 ???? Confused Cry Нетерра стана платена и всичко останало престана да показва тези канали. Собственика на всички тези страници един и същ ли е?

Какво ще правим сега без българска телевизия?

# 16
  • Мнения: 6 167
да не драматизираме  Laughing  нетерра си я има, и си се развива, а  който иска да гледа от сайта им плаща абонамент.

все пак, ето тук: http://www.neterra.tv/bg/aplans.php , където са описани абонаментните планове,  можеш да видиш кои програми все пак можеш да гледаш безплатно, ако си на безплатен абонамент.

# 17
  • Мнения: 3 880
Подновявам темата. Няма я вече нетерра.

Къде гледате сега БТВ и Канал1 ???? Confused Cry Нетерра стана платена и всичко останало престана да показва тези канали. Собственика на всички тези страници един и същ ли е?

Какво ще правим сега без българска телевизия?

Без паника, xenia, има живот и след българската телевизия Simple Smile
Какво имаш предвид под "всичко останало престана да показва тези канали"? Аз сега погледнах на www.bgtelevizor.net и всичко си върви, отивай да гледаш (ама няма нищо интересно, както винаги Sad)

# 18
  • Мнения: 2 907
Аз сега погледнах  и всичко си върви, отивай да гледаш (ама няма нищо интересно, както винаги Sad)

Там е проблемът  Laughing

Предимството на нетера беше, че можех да гледам избирателно.
А по Бтв все попадам на "Искрено и лично", някакви дебилски игри и на наколенката на доктор Ливайн. Тъпотии! Едно свястно предаване или репортаж не улучих.

# 19
  • Мнения: 4 380
Подновявам темата. Няма я вече нетерра.

Къде гледате сега БТВ и Канал1 ???? Confused Cry Нетерра стана платена и всичко останало престана да показва тези канали. Собственика на всички тези страници един и същ ли е?

Какво ще правим сега без българска телевизия?

Без паника, xenia, има живот и след българската телевизия Simple Smile
Какво имаш предвид под "всичко останало престана да показва тези канали"? Аз сега погледнах на www.bgtelevizor.net и всичко си върви, отивай да гледаш (ама няма нищо интересно, както винаги Sad)

Е как си върви? Shocked На мен всичко ми изписва Ready. Cry


Лени, ти плати ли си за нетера? За мен този ход е равносилен на отрязване отново на всички емигранти от живота в България. Защото принципно за интернет телевизии и каквито и да е медии не плащам. Нетера за мен е приключил въпрос. Колкото и да е тъжно... Sad живяла съм и без българска тв., и сега ще оцелея. Confused Само че някои хора там не мислят с главата си, че милиони българи по света трябва да имат някаква връзка за да не губят национална принадлежност и да са полезни евентуално един ден. Не, българите в чужбина винаги са били врагове на народа и предатели освен когато трябват пари за нещо. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 6 167

xenia, никоя частна инициатива не е длъжна да поддържа мисли за милионите българи по света и да им пази националната идентичност. по същата логика да ни дадат и безплатни достъпи до Капитал, Дневник и тн.
засега ще изчакам с плащането, за да видя дали няма да пуснат и други абонаментни планове.
мен ме интересуват само бтв и нова - новини и някои предавания.
ако раздробят малко абонаментните планове тутакси ще си платя, да.

# 21
  • Мнения: 4 700
xenia , на мен ми върви
www.bgtelevizor.net

Дано да не го прекъснат и него.  Praynig АЗ не че кой zнае колко често гледам телевиzия, но все пак Ще ми липсва. Иначе съм съгласна zа Нетерра. Как не ги е срам. То нека да е платена, ама те искат по 18 ? на месец. Еми малко са се поуляли. Повече от 5 не давам. Мъчно Ще ми е, ама zа два, три пъти новини в седмицата са ми много това.  #2gunfire

Нека да направят и други абонаментни планове. Само zа една или две телевиzии, пък тогава Ще видим.

# 22
  • Мнения: 4 380
Частна инициатива казваш? Сигурно други чужди телевизии не си знаят интересите.
Как кажи ми това може да е безплатно?

http://www.corbina.tv/

Руснаци може да гледат куп телевизии с ВСИЧКИ предавания в тях безплатно в и-нет и на запис, българи не могат. Нещо ни куца в представите за интереси явно...
Убедена съм че ще се появи конкуренция с безплатен достъп (кощунствено е и-нет медия да е платена) и е въпрос на време.
Да вземат да взимат такси и за участие по форуми, а? От къде накъде такива безплатни клубове по интереси? Laughing

# 23
  • Мнения: 6 167
Частна инициатива казваш? Сигурно други чужди телевизии не си знаят интересите.
Как кажи ми това може да е безплатно?

http://www.corbina.tv/

Руснаци може да гледат куп телевизии с ВСИЧКИ предавания в тях безплатно в и-нет и на запис, българи не могат. Нещо ни куца в представите за интереси явно...
Убедена съм че ще се появи конкуренция с безплатен достъп (кощунствено е и-нет медия да е платена) и е въпрос на време.
Да вземат да взимат такси и за участие по форуми, а? От къде накъде такива безплатни клубове по интереси? Laughing

безплатни и досега имаше. не бяха ли нелегални  Laughing
не ми се спори - дано се окажеш права.

# 24
  • Мнения: 4 380
Какво ни интересува като потребители легално или нелегално? И кое е легално? Тези които са си платили права за излъчване? Една кабелна плаща ли си правата? И получава доста от потребителите които получават нормална телевизия по кабела си. Защо да не може да излъчва безплатно в и-нет с възможност за запис на предаването? Така печели имидж ако не друго без особени разходи. И разбира се доход от рекламодатели за сайта и от посещаемост.

# 25
  • Мнения: 3 880

Е как си върви? Shocked На мен всичко ми изписва Ready. Cry


Виж си WMPlayer-a, в него е проблема, или в браузъра- опитай с друг....
При мен с Mozilla също не ми работи, но с IE върви без проблем...

# 26
  • Мнения: 4 380
С Мозила съм. Е мерси, но браузъра не си сменям за една телевизия. Shocked

# 27
  • Мнения: 558
С Мозила съм. Е мерси, но браузъра не си сменям за една телевизия. Shocked

аз също нямам internet explorer,но влизам чрез windows explorer, иконката му не  е синьото "е",ами някакви папки с лупа...показва ти всички директории на рс-то...там също има address bar и в него пускаш интернет адреса..

# 28
  • Мнения: 4 380
О, мерси, вярно че може и така. newsm78

# 29
  • Мнения: 638
При мен с Mozilla и преди да стане платена тв трудно тръгва6е.
С Internet Explorer e парфе! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт