В НОЕМВРИЙСКИТЕ коремчета тупкат мънички сърца, при нас настана голяма веселба

  • 12 218
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5
Momicheta, imam problem s vlizaneto v temichkata ni - izvinqvaite, 4e pisha na latinica, no sym na drugo PC. Ot moeto ne moga da vlqza v temata ni - tazi sutrin otvarqm stranicata i edinstvenata temichka, koqto vijdam e starat ni i to do 9-ta stranica  - nqmam nikakyv refresh.A tazi novata, v koqto pisha sega, vyobshte q nqma?! Ne moga da razbera kakvo stava - imate li nqkakva ideq zashto se poluchava taka???
Da vi pitam i drugo - ot 2 dni me boli ujasno syrceto, ne mi preskacha,a bukvalno boli?!Znam,4e to na praktika nqma kak da boli, no e vse edno nqkoi mi go pritiska silno - mnogo e nepriqtno i se chudeh dali moga da piq validol - kak mislite?

# 16
  • Мнения: 434
Здравейте  Grinning! От самото начало следя темите ви ,но от суеверие не исках да избързвам и да се запиша и аз.Преди три месеца претърпях спонтанен аборт в третият месец и този път исках да съм сигурна че всичко е наред и чак тогава да се похваля.На 29 г. и ако всичко бъде наред това ще е второ детенце за мен,терминът ми е за 13 ноември.Вече бях няколко пъти на преглед и всичко се развива нормално,бебчо лудува здраво ,даже вчера док каза че едва го е хванал на едно място за да го измери и снима.
Надявам се ,че всички ни очакват само хубави неща през лятото и на есен едни здрави и красиви бебенца.Успешен ден на всички Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
  • Мнения: 112
Цитат
Аз да ви се оплача нещо със съня хич не мога да се справя...
През нощта будувам - въртя се ужасно и не мога да спя...а сега през деня
заспивам направо 
Утре си запазих час за зъболекар...
А също утре смятам да посетя и личната си Д, че да взема направление...
Как сте вие? Някой от вас да е пил мелатонин? хормона на съня?
Хубав ден ви желая!
Това Ви писах в старата, вече затворена тема...
Наистина не мога да се справя със съня...разбрах и че никакво лекарство не мога да пия...
Снощи пробвах с бира, но от една глътка и ми стана супер гадно...
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ НОЕМВРИИКИ!   bouquet
и хубав ден на Всички Ви!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Ох, и аз не мога да се наспя. Дребната посреднощ идва да спи при нас, припива и се сок, аз като се разбудя ставам да ходя до тоалетната...Дребната се върти като шило и само мята крака и аз гледам да се пазя и спя на тръни. Но...това е положението.
За тези, които чакат второ детенце - дребосъците ви как приеха новината  и ентусиазирани ли са? Таня вече му е приготвила на бебето пантофки и обувки, подредени до нейните. Искала да се учи да прави и пюрета, че да не останело гладно  Laughing и току ме пита дали се мърда бебето в корема - голамя е скица.
Гаденето продължава  Sick, надува ми се корема, бързо се измарям, от време на време едно главоболие ме мъчи  Sad дано по-бързо да отшумят всички тези неудобства, че...
За мазането - имам крем против стрии на ейвън, сега ползвам него, а като свърши ще видя какво да си взема - сигурно на Чико ще да е.
Ами това е от мен. Приятен ден   bouquet

# 19
  • Мнения: 7
 smile3547 Започнах да се чувствам като вегетаринка,не съм яла месо от седмици,преди това на всяко ядене обръщах внимание на месото,а сега...ям само зелени храни,и най-странното е че само това ми се яде,скоро сигурно ще позеленея Mr. Green В менюто ми има само зеле, салати,таратор,тиквички,спанак,коприва,зелен боб,замразен пресен грах,броколи и все такива подобни ЗЕЛЕНИ боклуци,немога да повярвам като се роди бебето обещавам да се превърна в хищник,никога преди това не съм яла такива неща ,аз ги мразя,а сега.... biteЩе се побъркам cry

# 20
  • Мнения: 256
Jutoo, моето детенце е о6те малко и няма как да приеме новината zа друго бебе Grinning Дори и като се роди бебето ми се струва, че ни6то няма да раzбира. Тогава 6те е едва на 1 г. и 3 мес.
Майчета на втори дечица раzбрахте ли, че еднократната помо6т zа раждане на второ детенце вече 6те е 600 лв.

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте,мамчета!Най-сетне и аз да се разпиша в новата тема.И аз не спя по цяла нощ -въртя се,гледам в тъмното,ставам до тоалетната..........и заспивам точно един час преди да ставаме за работа.Ужас!През деня ми се спи,та едва издържам докато се прибера у нас.При нас каката беше много щастлива от новината,че ще имаме бебе.Тя от доста време само повтаряше:"крайно време е да се потрудите малко повече - вие знаете как!" Сега ми помага,грижи се за мен,а като започне да гали и говори на коремчето ми е много сладка.

# 22
  • Мнения: 2
здравейте и от мен!относно храната-увеличила съм много киселото мляко и сиренето.винаги съм ги обичала,но сега айраните заместват и кафето и бирата,а много ми се пие биричка от време на време.иначе си ям всичко,което съм яла и преди.портокалите също сега ги предпочитам.още не съм чула сърчицето-утре съм на лекар.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Майчета на втори дечица раzбрахте ли, че еднократната помо6т zа раждане на второ детенце вече 6те е 600 лв.
Това нещо съм го пропуснала. Наистина ли са го приели? Някъде пише ли повече по въпроса?

# 24
  • Мнения: 2 126
Майчета на втори дечица раzбрахте ли, че еднократната помо6т zа раждане на второ детенце вече 6те е 600 лв.
Това нещо съм го пропуснала. Наистина ли са го приели? Някъде пише ли повече по въпроса?
Наистина много интересно и аз не бях го чувала Thinking

# 25
  • Мнения: 560
Я и аз да кажа едно "Здрасти" newsm03,че май само в списъците фигурирам,иначе съм несериозна и малко ме няма тук.
Не,че някой ме е питал,ама да си кажа.
Добре съм-драйфам си с кеф smile3516,в талийката мязам малко на бъчвичка Animal Pig,пък е толкова раншко.До край сигурно ще се търкалям.Ям като попско дете на задушница,пикая като ватман на последна спирка и то прекалено редовно и нямам никакво желание за секс. smile3507/Василчо е в траур по тоя повод/
Иначе съм добре де. smile3534

# 26
  • Мнения: 421
Тъкмо си бях помислила,че само аз повръщам.До сега четях,че на всички само ви е лошо и ви се гади,но никъде не четох за редовно повръщане.Аз...в седмицата поне по 4 пъти.Поне... и то все сутрешното ядене.Много е гадно.

Иначе за мазането на гърдите чакам STELLA_B да каже с какво Simple Smile айде,мацко,че направооо се пръснаха.Ако помогнеш,ще ти пратя мнооого   bouquet  и  Heart Eyes .Добре де айде ... още от сега имаш един   bouquet .Днес малко откачам... Simple Smile какво да се прави - хормони.

Друго...друго... за тази помощ,не знам какво да кажа,освен  : За първо бебо няма ли помощ.  Money 

Лека нощ и да спите най-спокойния си сън ! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 295
Здравейте, сладурки!
За гаденето и повръщането да кажа, че при мен като ям само каквото ми се яде и ми понася, нито ми се гади, нито повръщам. Напоследък нещо доматите не ги понасям, а преди много ги обичах...
А за кремовете- наистина най- добре нещо мазно. В Красива мама бях чела, че на една мама много добре й се отразило мазане два пъти дневно с бебешко олио на Джонсън- нямала никакви стрии след раждането! А иначе в аптеките има някои мазила специално за бременни. Аз си взех един крем на Дева, но съчетавам с бебешко олио.
Хайде вече лека нощ, че нещо ми се спинка... още ме гонят тия приспивни настроения (нищо, че е късно, цял следобед съм спала и пак ми се спи  newsm46 )

# 28
  • Мнения: 810
Привет отбор Wink

На мен спря да ми се гади. Събудих се в понеделник сутринта и нищо ми нямаше. Естествено истирясах - ЗАЩО?, чак в докторския офис звънях. Казаха, че е нормално уж. Няколко момичета от съседния форум също ме успокоиха и аз сега реших да съм спокойна..и да празнувам - изядох три кроасана с каквото намеря  Mr. Green След малко ще загрухтя  Peace

деси_р и на мен много ми се пие бира  Grinning Но и аз наблягам точно на айряна и сиренето, сега особено ми харесват, или по-точно понасят.

Спането и за мен е проблем, въртя се, но като че ли почнах да спя по-спокойно. А вегетарянството и аз го възприех, и това ще отмине. Всеки ден е различен, кой знае какво ни чака.

За мазане съм купила какаово масло - седи твърдо като масло и е плътно и много мазно. Седи мазно цял ден. Според мен марките нямат значение, просто гледайте да вземете нещо наистина мазно. Зехтин също може, той е и най-здравословен.

# 29
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро! Драсвам два реда и ще бягам на работа, че тия дни ме побъркаха в офиса! #Crazy
Просто Аз, идея нямам, душко с какво да се мажа!!! Ще питам сестра ми (която има две деца) и ще пиша за нейния опит!
Иначе да ви кажа - утре съм на преглед, пак съм се нашашкала дали всичко ще е ок! Не повръщам, не ми е лошо, абе чувсвам се перфектно! Само дето дебелея прогресивно и много се изморявам! Стискайте ми палци за утре!

Общи условия

Активация на акаунт