Тя! Новото женско списание...

  • 1 557
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
И Журнал за жената е добро Wink
То ми е любимото. Peace
И на мен Peace Имам всички броеве от както е излязло Crazy

# 16
  • Мнения: 4 916
Има доста неща за четене - програма на телевизията, практични съвети, материали със социален подтекст, страница с представяне на мобилни телефони, страници за козметика, фотосесия, рецепти с банани, гостуваща българка, очерк за чуждастранна актриса, рубрика за родители "Ние и децата", кръстословица, судоку, хороскоп. Издава "Санома". По схемата напомня на "Списание за жената" на ВАЦ. Това е.

# 17
  • Мнения: 1 520
Интересно. Пропуснала съм рекламата.
Има/ше едно списание Тя, което се разпространяваше безплатно. Има страница и в нета.
Дали просто не са го направили вече платено, или става дума за съвсем ново, ама пък със същото име.
Любопитство. Май ще мина през РЕП-а.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 540
Има доста неща за четене - програма на телевизията, практични съвети, материали със социален подтекст, страница с представяне на мобилни телефони, страници за козметика, фотосесия, рецепти с банани, гостуваща българка, очерк за чуждастранна актриса, рубрика за родители "Ние и децата", кръстословица, судоку, хороскоп. Издава "Санома". По схемата напомня на "Списание за жената" на ВАЦ. Това е.

Много ме хвана яд на рецептата за сладкиша със банани!!!  #2gunfire Всичко изглежда добре описано, даже почнах да си правя списък с продуктите, които ми трябват да направя сладкиша. Само че, случайно, нямаше описано как се прави самия сладкиш! След като старателно бе описан метода за приготвяне на бананово-ореховото легло, пишеше само "... и накрая добавяте брашното, захарта, содата и еди кое си, и печете...", като нямаше ни грамаж, ни пропорция за това тесто.

# 19
  • Мнения: 4 916

Много ме хвана яд на рецептата за сладкиша със банани!!!  #2gunfire Всичко изглежда добре описано, даже почнах да си правя списък с продуктите, които ми трябват да направя сладкиша. Само че, случайно, нямаше описано как се прави самия сладкиш! След като старателно бе описан метода за приготвяне на бананово-ореховото легло, пишеше само "... и накрая добавяте брашното, захарта, содата и еди кое си, и печете...", като нямаше ни грамаж, ни пропорция за това тесто.

 Joy Стават такива неща. Едно време в "Паралели" имаше материали с липсващ край - както си четеш някаква суперинтересна статия, стигаш до края на страницата и увисваш по средата на изречението  Joy останалото изтекло, обаче редакторите не забелязали, от предпечата си замълчали... и оставили читателя замислен  Joy

# 20
  • Мнения: 1 930
Определено не ми допадна.

# 21
Az sa6to ne sam go 4ela o6te.Daje nz 4e sa6testvuva,no na men mi xaresvat "Po-zdravi" i "Cosmopolitan" sa6to!

# 22
  • Мнения: 1 272
Купих го, но не останах впечатлена  Wink

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
не чета списания вече, след като имам нет..

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега остава да кажете, че носите и чанти тип "подарък от Грация".

Никога не си купувам подобни издания, защото излишно натоварват цената с някакъв "подарък", който за нищо на света не бих носила.

Иначе - приветствам всякакви нови издания.Поколенията се сменят, всяко има право на "свое" списание, дето да му е "връстник"  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 916
Сега остава да кажете, че носите и чанти тип "подарък от Грация".

...

За 1,60 лв. няма чанта.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега остава да кажете, че носите и чанти тип "подарък от Грация".

...

За 1,60 лв. няма чанта.

И за 16 лв няма чанта, ама това е друга тема. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 461
Много ме хвана яд на рецептата за сладкиша със банани!!!  #2gunfire Всичко изглежда добре описано, даже почнах да си правя списък с продуктите, които ми трябват да направя сладкиша. Само че, случайно, нямаше описано как се прави самия сладкиш! След като старателно бе описан метода за приготвяне на бананово-ореховото легло, пишеше само "... и накрая добавяте брашното, захарта, содата и еди кое си, и печете...", като нямаше ни грамаж, ни пропорция за това тесто.
[/quote]


И на мен това ми направи впечатление. Доста време го препрочитах, докато разбрах, че явно просто половината рецепта не са я написали. Иначе сладкишчето изглеждаше невееоятно на снимката Laughing

# 28
  • Мнения: 1 540
Много ме хвана яд на рецептата за сладкиша със банани!!!  #2gunfire Всичко изглежда добре описано, даже почнах да си правя списък с продуктите, които ми трябват да направя сладкиша. Само че, случайно, нямаше описано как се прави самия сладкиш! След като старателно бе описан метода за приготвяне на бананово-ореховото легло, пишеше само "... и накрая добавяте брашното, захарта, содата и еди кое си, и печете...", като нямаше ни грамаж, ни пропорция за това тесто.


И на мен това ми направи впечатление. Доста време го препрочитах, докато разбрах, че явно просто половината рецепта не са я написали. Иначе сладкишчето изглеждаше невееоятно на снимката Laughing
[/quote]

Наистина изглежда як сладкиш. Та си мислех да взема рецепта за тестото от някой кекс и така да го направя...

Общи условия

Активация на акаунт