Кажете нещо което НАИСТИНА действа???

  • 1 811
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 827
Стриите могат ВРЕМЕННО  Naughty да се заличат но не да се премахнат завинаги.Абсолютно нищо не е измислено все още за премахване на стрии.За това е хубаво да се предпазим от появата им.Аз лично мисля да се мажа с мас  Embarassed , макар че е бабешка рецепта вярвам че действа. Peace
Имам позната мазала се с много скъпи кремове по време на бременноста от сорта на 90 лв.- и беше си мазала само корема с мас.Познайте каде нямаше стрии  Grinning .А на останалите места  ooooh! гърдите и дупето и бедрата....нямам думи.

# 31
  • Мнения: 1 117
При мен никое мазило не помогна. С първото се мазах като за световно , но се нацъфка и дупе и гърди и корем. Добре ,че с второто нямах нови стрии, въпреки че се мазах значително по-малко.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 108
Ами аз се мазах и то с Мустела , но в 9 месец целият ми корем под пъпа се нацепи. Не е само до мазане. Сега пробвах Лиерак за заличаване. В продължение на 3 седмици- абсолютно никакъв ефект. В момента пробвам на Чико- серум за вече появили се стрии. Изхабих едно флаконче и ще почвам второ. Не знам до колко ще свърши работа.  newsm78 Но съм длъжна да пробвам.

# 33
Моята докторка ми изписа DERMOLASTIN, но още не съм си го взела и не знам колко помага Thinking

# 34
# 35
  • Мнения: 1 555
Няма никакви кремове и лосиони !!! Има оперативна естетическа намеса и другото, което открих на скоро 4е ги премахват безболезнено с лазер, в някои козметични салони и 4е струва около 20 евро на ?/кв.см . / непомня то4но на колко кв.см беше/ е това е  с което аз мога да информирам !

# 36
  • Мнения: 340
А защо според вас се цепи дупето? Аз бях качила няма и 10кг, почти всичко беше на корема, като ме гледаш в гръб не става ясно, че съм бременна... и защо и дупето ми се нацепи, в крайна сметка? Айде гърдите, за мое огромно съжаление и то най-вече едната, корема в последните седмици също нищо не го спаси, но дупето...

И още, тук повечето от вас се оплакват от стрии именно на дупето. Да разбирам ли, че нямате на другите места?

# 37
  • Мнения: 669
Аз имам навсякъде -  на корема и на бедрата и отвъншната и от вътрешната страна, на гърдите, на дупето (по-малко). Въпреки мазането с какви ли не мазила - нищо не помогна. След това измазах 3 тубички с Контратубекс - но уви - резултат нямаше. Може би малко  поизбледняха, но нищо повече. Мечтая си като забогатея да си направя пластика - на друго не вярвам.

# 38
  • Мнения: 4 447
Ами и аз това се питам. Аз имах на гърдите и сега гледам са поизчезнали,макар,чекато ги дръпна малко за зърното  Embarassed се виждат къде са стриите. По корема имам съвсем малко над пъпа и трябва и аз да си взема нещо да се мазотя, но съм чувала за Мустелата. Ампулите на Лиерак не ги бях и ще попитам. Но ще следя,ако някой каже нещо интересантно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт