Априлско слънце вън припича, ВАРНА към плажа скоро ще тича - 21

  • 11 381
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
DVV на гарата има едно тънкажно магазинче, ако искаш мини да го видиш - под Planet Club,
до закусвалнята на "Браво" , "Магика" се казва, има и дамско и мъжко облекло.  Peace
ама да знаеш че сако под 40лв трудно ще намериш  Thinking за панталона може и с 20лв да се разминеш  Wink

Направо ме хвърли у ряката ooooh! Crazy туй чудо Planet Club  не го познавам Blush Ама закуските на браво май сесещам къде са Joy Е то ясно че няма да се облека за 10лв ама ми се ще повече от 100лв да не давам, щото куверти почерпка в къщи ,нови гримове ,прическа  Crazy Flutter Мъжо ми и той трябва да се облече -няма с костюма от сватбата да ходи я -трябва нещо понеглеже - Thinkingама той не е офицялен та може и да му се размине купуването на ново парцалче  Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 893

туй чудо Planet Club  не го познавам Blush


бившия ресторант Детелина  Joy срещуууу "Дом на техниката" ли бешееее  newsm78

P.S. абе хрумна ми едно заглавие ама май дълго идва  newsm78

"Априлско слънце вън припича, ВАРНА към плажа скоро ще тича"   Thinking

# 17
  • Мнения: 335
Вержи заглавието е хубаво и не е дълго.
В сряда ще мога да сляза до морската градина,който ще излиза хайде да се уговорим нещо,че аз не ви познавам. Embarassed

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 378
DVV, защо пък трябва да е нещо, което после няма да облечеш... Я си купи дрешка, дето ще си я разхождаш с кеф после... Пък другите да си се труфят, както щат!  Naughty

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 885
DVV, въпросното магазинче на Магика наистина си струва, но не очаквай нещо супер официално. Сакенца обаче ще има в изобилие. Есента имаше и много симпатични дълги поли. А за местоположението - от подлеза на гарата тръгваш нагоре по левия тротоар, минаваш Райфаизенбанк, след това един мебелен магазин на 2 етажа и след това е Магика. На ъгъла след нея има закусвалня на Браво.

Я да ви питам за един друг магазин: Преди доста време имаше един магазин с дрехи за бременни в първата пресечка след кръстовището на Ген.Колев и Чаталджа. Отдавна не бях ходила, а сега го няма. Да имате идея къде се е преместил? Проблемът ми е, че вече съм за тънък гащеризон, а не мога да си намеря. В Рени са ми малки в ханша (бебо стърчи много напред), в магазина над Шипка нямат нови гащеризони и не знам къде дръгаде да търся  ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 971
sea woman абе и аз нещотакова искам ама  ooooh! ох ще видим

svetli обезателно ще отида щом ти и Вержито го хвалите Hug
За магазина за бременни незнам Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 13:09 от DVV

# 21
  • Варна
  • Мнения: 208
svatli - има един магазин за бременни на Ген. Колев след кръстовището с Цар освободител - срещу супермаркет Гастро. Също се сещам на Червения площад срещу Бинго Мустанг не знам дали той е Рени и едн на Цар Симеон - май там по-горе в темата дето си говорят за Магика. Срещу магазин за втора употреба мисля че преди беше на Лайфчойс магазина

# 22
  • Мнения: 194
Здравейте, Варненски мами!
Аз най- накрая имам нет  typeuu
от половин година го чакам...е, така де, вече съм на линия!
КалиМа, благодарности, че не си ме ЗаЛиЧиЛа от списъка
добавих и снимки на Симона при другите бебчета

# 23
  • Мнения: 2 922
svetli , ако говориш за магазинчето в пресечката на Бебчо, същите стоки продават и в магазина с/у супермаркет Гастро (по едни стълбички нагоре - забравих му името). Там провери.
 

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 885
svatli - има един магазин за бременни на Ген. Колев след кръстовището с Цар освободител - срещу супермаркет Гастро. Също се сещам на Червения площад срещу Бинго Мустанг не знам дали той е Рени и едн на Цар Симеон - май там по-горе в темата дето си говорят за Магика. Срещу магазин за втора употреба мисля че преди беше на Лайфчойс магазина
Сега ходих по Цар Симеон, не намерих такъв магазин  Confused

svetli , ако говориш за магазинчето в пресечката на Бебчо, същите стоки продават и в магазина с/у супермаркет Гастро (по едни стълбички нагоре - забравих му името). Там провери.
Явно там ще ида. Дано работят след 18 ч.

Мерси   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 208
По принцип този на Цар Симеон беше смесен магазин - т.е. не само за бременни - но от месец не съм минавала от там може и да са го развалили. Но срещу Гастро действително има интересни неща - всеки ден минавам от там и почти всеки ден сменят витрината. Дано намериш там това което търсиш.


Успех  Wink

# 26
  • Мнения: 376
Аз от там си купих дънките с които изкарах цялата си бременност.....много съм доволна. А ако искаш провери и в магазините "На тъмно" аз от там си взех пролетния гащеризон.

Венира честит ви нов дом......все хубави неща да ви се случват в него.

Ние дне с бяхме на гастро и ни вдигнаха запора от ваксините, та другата седмица ще ни бият Тетраксим. Кажете къде освен В ОБ има Образцови аптеки и те същите ли са като Чайка фарма или не? Каза, че е много хубава и била умно бебе......разтопих се. Направи ни праграма от сокчета, ваксинация, смяна на АМ и чак след това плодово пюренце. Т.е. петия месец някъде ще се пробваме да папкаме друго освен млекце.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 20:30 от iva-bebe

# 27
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Иве то хубу заглавието, ама тука няма само бебета, а и бременни и мама с по големи деца

# 28
  • Мнения: 376
Уфф че съм заплес амааа.....извинявам се  Embarassed

# 29
  • Варна
  • Мнения: 893
Svetli аз моя гащеризон го взех от едно магазинче на "Съборни", след Градска б-ца, влиза се в едно тунелче, има манекен отвън и табела.
пък ако искаш да се видим да ти дам моя , а за второто дете ще ми го върнеш  Wink

забравих да пиша за процедурката ни днес  ooooh! отидохме в 8:00 а ни боцнаха към 10:30 , стояхме гладни до 12:00 заради тъпите бумащини  Close добре че посред нощите я събудих по съвет на педи да папка че щяха да и се съберат 12 часа глад  Close
Контрова каза че трябва да се направят още 2 инжекции през месец за да е сигурно че ще се свие Sad ако този месец няма ефект, нямало смисъл да се бият други, ами направо на хирург - да я оперира  Cry след инжекцията беше страшно надута, окото й беше изцяло затворено  Shocked Контрова каза че е нормално и че дори ще посинее. в момента е с мораво око, спаднал е следоперативния оток, но още е рано да се каже има ли ефект  Confused

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 21:56 от Virginity

Общи условия

Активация на акаунт