Рицарки на бялото кантарче - 16.04. - 22.04.

  • 23 273
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Съни, аз да питам за подробности - какво точно и как прави на прощъпулника? Аз на големия само омесих питката и я търкулнахме под него (баща му го вдигна за малко) и напред. Какво е туй търчане? Сега ми бяха казали, че след първата  крачка трябва да омеся питка и да отчупя хапка, после да я топна в мед и да я дам на близък човек. Понеже съм мързел, на моменти, за поканих гости и децата си хапнаха готова франзелка с медец. Сега се чудя кога точно да правим прощъпулника. Минаваме вече големи разстояния на собствен ход - 5-6-7-10 метра  Laughing ама се чудя кой ли ще ми омеси този път питката  Mr. Green ?
Бети, на мен ми харесва сякаш като цвят първото лого, ако може да е кръгло, обаче. Мотае ми се нещо като неконцентрични къргове, без да се пресичат, в няколко зелено-кафеникакви нюанси, надписа - не по диаметъра, ами някакси и той . . да има част от него във всеки кръг. Представяш ли си го? Аз ще се опитам да ти нахвърлям скица, ама точния надпис ще си го слагаш ти. Не знаех, че и с това се занимаваш. Намерихме си обща тема. Още една. Аз, като студентка, често подарявах ръчно изработени неща - най-често брошки и плюшени играчки
И ПАК ЗА ДУПКИТЕ! ТАКОВА НЕЩО ВЕЧЕ НЕМА!
ИЗМЕТОХ ГИ, ЕДНА НЯМА!

"Когато от безпътица премазан си
и си зазидан в четири стени
от всички свои пътища прерязани
нов път си направи и пак тръгни . . ."
                         
                                     нЕ сЪм аЗ
ОТ КАК МЕ ИЗКАРАХТЕ ОТ ДЕПРЕСИЯТА ЯНУАРИ МЕСЕЦ - НОВ ЧОВЕК СЪМ! СЕГА АЗ ЩЕ ПОМАГАМ НА  ПРИПАДАЩИ  Mr. Green
И ви Фалих, тъй да знаете!

# 706
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
тази седмица пак пробвам нови неща за манджата, от онези, скоростните. Не ми се смейте, искам ад затвърдя малко шестицата, че 70 все още много близо ми се вижда. После пак минавам на разумно манджаре.

# 707
  • Мнения: 2 040
Айче  Hug
Де си, айде че бързам  clock wait

# 708
  • Мнения: 2 487
     Хъфче Hug

   Добро ви утро Heart Eyes

  Хубав ви ден и седмица Laughing

  Сега нямам време , ще пиша по-късно  Laughing

  И грам не съм разкарала от вчерашните повишения. Чувствам се и изглеждам като превтасал хляб. Гонят ме леки притеснения , че някъде нещо бъркам и вместо да се смалявам  badscale

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 07:46 от Айя

# 709
  • Мнения: 1 280
Добро утро Сладурки!! Искам да ви питам,знае ли някоя от вас,дали има електр. издание на книгата на Норман Уокър,за Пресните плодови и зелен4укови сокове? 4е нали сега всеки ден си цедя,и ми се искаше да понадникна вътре..Там имаше и рецепти ,ако лекуваш някое заболяване,от кои плодове или зелен4уци да си цедиш и по колко...Започнах да включвам в режима си пресни сокове,и съм много доволна.Засищат много,вкусни са,и най ве4е ,4е са диети4ни и полезни...

# 710
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте и от мен!
Тази седмица малко наопаки ми тръгва. Малката нали я спрях от ясла за няколко дена, имах огромното желание да ходя на фитнес и се бях разбрала с баща ми да дойде в 8.00 да я гледа. И така, ставам аз, оправям се, закусвам и в един момент... усетих как се оциклям  Tired Добре че поне хванах баща ми на вратата в тях, още не беше тръгнал. Сега вече съм на няколко ацефеина, но и на близо литър вода  Crazy

Сутринта първото нещо, което направих, беше да се измеря. Доволна съм, има килограм надолу ( аз още вчера го видях на кантара де), както и минусов сантим от талията.  Party И така- ако ще се взимат нови мерки, аз съм 58 кг, ханш 90, талия 72, бедър 52. Доволна съм, въпреки че съботата и неделята имах прегрешения. Дано да задържа сваления кг, а другата седмица да съм с още един надолу  Praynig При това мъжа ми пак няма да го има и съответно- ще мога да съм си стриктна в храненията.
Желая успешна и минусова седмица на всички  Hug

# 711
  • Мнения: 1 369
Добро утро момичета  Hug
Айче, Честит рожден ден!

Желая ти много здраве, усмихнати дни и сбъднати желания!
Бет   bouquet и на мен първият вариант ми харесва повече.
Съни, честит прощъпулник  newsm68
На всички с намаления честито  dancing
Аз два дена не съм бил режимен, вчера ходих поне 5 часа, в събота танцувал много, сутринта кантарят пак 70 показва. Май ще трябва да се мисли нещо  Thinking
Онка и Майчето ми се губят.
Хубава седмица и лек понеделник  Hug

# 712
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Айя
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet

Все така усмихната, слънчева , носеща положителна енергия  Hug
И най- важното - от здраве да не се отървеш   bouquet

# 713
  • Мнения: 2 487
   Мислех си да се спотайвам , ама то нещо скрито може ли да остане от вас  Laughing

   Винаги съм се чувствала неудобно , да приемам честитки и поздрави. Чудя се на къде да гледам  Rolling Eyes

   Все още не ми е много празнично. Даже на татито отказах , да ме води на кръчма довечера. Пък и  то , какво ли чак толкова има за празнуване  Laughing Някакви си нищо и никакви  43 .

# 714
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Айче , празника е в душата ти  Hug А за честитките - нас можеш да ни четеш  Heart Eyes И защо да не те заведе - щом е предложил, значи много те обича  Hug

# 715
  • Мнения: 9 865
Айче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Бъди Щастлива, Красива, Усмихната и Енергична...[/color]От сърце ти желая всичко най-хубаво...   bouquet

# 716
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честит Рожден ден!  newsm59 newsm67 Tada  bigdance2 newsm18 Tada

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Честит Рожден ден Айче!
Много щастие, любов и късмет!


# 718
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184491.new#new

# 719
  • Мнения: 384

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АЙЧЕ!!!
Желая ти здраве, защото винаги е нужно! Желая ти щастие, защото никога не стига! Желая ти любов - тя никому не пречи!
И без такива - "някакви си 43". Нали сме наборки. Аз вече ги навърших през февруари. Смятам, че 40-те са най-хубавите и най-силни години за една жена. Така че горе главата. Ще празнуваме, разбира се.  bigdance2

А сега за отчета: вчера бях много режимна, даже прекалено, но с ккал не мога да се оправя и това е. Пак са малко. Затова пък местя линийката с 1 кг. надолу.
Желая на всички лек, ведър, спокоен, воден, неизкусителен и пр. ден!!!  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт