Ново или старо строителство

  • 18 907
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 392

baibibi,  разликите, които описваш са предмет на законодателство, в момента, в който се издава Нот. акт и според действащата нормативна уредба, което от своя страна означава, че апартамента на приятелите ти е площообразуван според друга нормативна уредба- без балкони и общи части, да речем.
Не ми се спори за общите части- написах го веднъж и не искам да се повтарям.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 272
Днес ходихме да гледаме едни апртаменти, ново стрителсво( най хубавото което намерих в нета )За 64 000евро ни предложиха 76 кв. чиста площ с мазе и паркомясто. Видя ми се толкова тясно че .....незнам.       Иииии питам подръжниците на ново стр. Вие купихте ли си и как събрахте в тези спали 2 креватчета, бюра ,гардеробчета, а има ли къде да си играят децата? Много съм тъжна, днес. Така ми се исаще да вземен новичко, нооо няма да стане с тези пари

# 107
  • Мнения: 836
Днес ходихме да гледаме едни апртаменти, ново стрителсво( най хубавото което намерих в нета )За 64 000евро ни предложиха 76 кв. чиста площ с мазе и паркомясто. Видя ми се толкова тясно че .....незнам.       Иииии питам подръжниците на ново стр. Вие купихте ли си и как събрахте в тези спали 2 креватчета, бюра ,гардеробчета, а има ли къде да си играят децата? Много съм тъжна, днес. Така ми се исаще да вземен новичко, нооо няма да стане с тези пари
Tanjia, много добре знам какви емоции изпитваш в момента. За съжаление тази сума, която цитираш е недостатъчна, за да си купиш голямо жилище-ново строителство, в което да има място за всичко, което искаш. Вариантите са, да се включите в строителство на зелено, но с което се рискува и се чака поне 2 години, или ако бързате-панел. За тези пари можете да си вземете 3,4-стаен апартамент, но поне ще ви е просторно.
Успех!

# 108
  • София
  • Мнения: 358
Да кажа и аз нещо по темата Simple Smile
От година и половина живея в нов апартамент (за съжаление под наем). Нанесохме се когато дори входната врата още не беше монтирана, а вместо паркинг имаше само кал.
Нищо не е мръднало, една плочка не се отлепила, ни теч, нито слягане, ...... всичко си е както в самото начало.
И ние ще си търсим скоро собствено жилище и не мога да си представя да се върна в старите, грозни и мръсни панелки с криви стени и дупки в тавана. В предпоследната ми квартира тръбите минаваха през гардероба в коридора - край тяь зееше огромна дупка, а през нея падаше перушина от гълъбите на тавана.
Когато протече покривът хазаина сам си плаща ремонта, защото на тези от по долните етажи не им течало .....

Когато си намерихме новата квартира бях най-щастливия човек на света. А това че кухня, трапезария и хол са в едно помещение, мисля че е най-удобното нещо. Много мразя да се затворя сама в кухнята да готвя - без телевизор, без да мога да си говоря със съпруга ми ... все едно съм наказана.
Освен това е мнооооого топло - зимата в спалнята без да пускам парно е 17-18 градуса. Парното е със нов топломер - електронен - отчита се чип карта и никой нищо не може да надписва или да си измизля. Съседите са супер любезни, поздравяваме се без да се познаваме, поставиха саксии с фикуси на първия етаж - за да е уютно като влезш във входа и няма "келеше", които надуват музиката.

Вярно че тавана е мааалко по-нисък от колкото ми се иска, но няма нищо идеално.
Горещо препоръчвам НОВО строителство Simple Smile

# 109
  • София
  • Мнения: 1 272
Напълно съм съгласна с      milena_sl@abv.bg


Търсихме Ново стрителство, но средствата не ни стигнаха и си кУпихме ЕПК.

За нас е важно жилището да е голямо.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ!

# 110
  • Мнения: 500
Ново,защото са построени по-функционално и рационално! Peace

Общи условия

Активация на акаунт