Опитвали ли сте вкуса на АМ?

  • 5 216
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 242
Ние сме на Фризолак-опитвала съм го,наистина има някакъв метален вкус ,но не е толкова лош.Става.

# 46
  • Мнения: 54
Не съм го опитвала но мирише на кисело

# 47
  • София
  • Мнения: 248
Опитвала съм вкуса на аптамила и на хип (млякото). Според мен на вкус млякото на хип е по-приятно, дори ми хареса. Ама за бебетата като гледам им е все едно - пият каквото им дадеш.  Simple Smile

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Опитвала съм Аптамил  ooooh!- отврат.

# 49
  • Мнения: 441
Опитвала съм-Нутрилон,Фризовом и Нестле.Гадост  Sick

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 907
Опитвала съм Нутрилон и Нан, е гадни са, ама чак пък горчиво  Shocked ...

# 51
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
опитвала съм Нутрилон и НАН ....  не мога да сложа определение като гадни на вкус  newsm78 по скоро непривични   Peace

# 52
  • Мнения: 5 026
Да, отвратително е  Sick

# 53
  • Мнения: 5 362
Опитвала съм-не ми харесва.
По-важното е,че дребните го пият Wink Laughing

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 973
Опитвам всичко, което давам на детето ми  Peace.

# 55
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Опитвала съм Милумил, на вкус е доста сладичко, но миризмата е ужасна.

# 56
  • Мнения: 171
Не давам нищо преди да го опитам, е не си падам много по АМ но може да ми е минало времето  hahaha

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не само съм го опитвала, а като ми остана една кутия си я хапнах ето по този начин: 7-8 мер. лъжички АМ, 1-2лъжички какао Нескуик, малко вода да стане като течен шоколад - около 1-1и1/2 лъжичка. Става много вкусно. Скоро си мислех дали да не си купя пак сухо мляко за мен, че много го обичам така. Blush Тази рецепта я знам от майка ми, която се беше презапасила с Хумана за брат ми(едно време беше много трудно да се сдобиеш с хубаво АМ) и като й остана - така си я хапвах.

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В началото когато дъщеричката ми беше на месец и половина за кратко време дохранвах, първо с Фризолак, после с Фризовом - миришат зле, но Фризовомът е отврат. Когато пръцкаше, миришеше адски гадно. Слава богу, че беше за кратко, сега сме само на кърма.

# 59
  • Мнения: 1 021
Не! Толкова гадно миришеше, че дори и не дишах като го приготвях! Sick

Общи условия

Активация на акаунт