Кога ви пролича,че сте бременни?

  • 6 689
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 015
В 5-я месец Peace.

# 76
# 77
в 6тия месец започна да ми расте коремче,но околните пак не вярваха като казвах,мислеха че само съм наддала.накрая на бременността  изведнъж  ми  стана  огромен корема.При всяка бременност е различно,така че не се притеснявай Peace

# 78
  • Мнения: 332
В 6 месец имах малко коремче, може би едва към 7 ми пролича, че съм бременна.
Забелязвам, че при 2ро раждане доста по-рано мамите са имали коремчета, това значи ли, че са качили и повече килограми?  Rolling Eyes

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
В края на 4-ти според мен,но почнаха да ме питат чак към края на 5.

# 80
  • Мнения: 2 952
4 месец

# 81
  • Мнения: 3 069
Към третия месец вече ми беше закръглено коремчето Simple Smile, но при всеки е индивидуално.

# 82
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
И преди с първото, и сега с второто - в петия месец.

# 83
  • Мнения: 617
Зависи с какви дрехи съм облечена, ама аз си имам коремче и от преди това та не се разбира преяла ли съм или съм бременна.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 709
В края на третия месец, дори си купих джинси за бременни - много бях горда от закръглящото се коремче  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 412
абе момичета я наистина ми обяснете възможно ли в 3-ия или още по невъзможно,във 2-рия месец да ви личи,че сте бременни при положение,че плода е не повече от 10 см в края на 3-ти месец и даже околоплодните води са дефицит? #Crazy newsm78

# 86
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Първия път началото на 6-ти месец само след преяждане си разкопчавах копчето на старите панталони. Пролича ми късно, все ме гледаха странно в магазините за бебешки стоки.
Втория път края на 5-ти месец

# 87
  • София
  • Мнения: 1 524
Вече много ми личи, но се чудя къде съм пораснала повече на корем или на дупе  Crazy
Началото на 4-ти месец - ако не се пъчех, може и да не го забележат.

# 88
  • Мнения: 101
Започна да ми личи коремчето към 6-ти месец  Grinning

# 89
  • Мнения: 482
5-ти месец

Общи условия

Активация на акаунт