Един танц

  • 1 283
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 711
 Бихте ли приели покана за танц от непознат и какви трябва да са стила и темпото за да склоните евентуално?
 Между другото сетих се за отдавна отминалата мода " Дами канят " ooooh!
 Сега да ме убие човек нема да поканя никой мъж Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 1 299
Аз бих приела с удоволствие Flutter...Случвало ми се е...без значение какъв е танца...Сега си спомням за един случай, когато едно момче ме покани на танц в дискотеката на един ферибот. Имаше вълнение и ферито така се клатеше ooooh!, че "танца" стана доста смешен Peace...но се забавлявахме от сърце  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 312
Мда,бих...
На прима виста ми изникват танци като този в Криминале или в стил Джон Траволта и Оливия Нютън Джон в Брилянтин.
Е,няма да откажа и на някой младеж ако ме понесе във вихъра на тангото а ла Ал Пачино в Усещане за жена Flutter

# 3
  • Мнения: 4 555
Да, бих.

# 4
  • Мнения: 4 711
Виж ги ти хитруши Laughing Ама и вие хич не знаете как и с кого Crossing Arms Па на ферибот, па Ал Пачино се спряга за модел...Брех Laughing

# 5
  • Мнения: 5 393
Виж ги ти хитруши Laughing Ама и вие хич не знаете как и с кого Crossing Arms Па на ферибот, па Ал Пачино се спряга за модел...Брех Laughing

 Може и Патрик Суейзи да ме понесе по дансинга под ритъма на Мръсни танци Flutter Flutter Flutter

# 6
  • Мнения: 1 312
Виж ги ти хитруши Laughing Ама и вие хич не знаете как и с кого Crossing Arms Па на ферибот, па Ал Пачино се спряга за модел...Брех Laughing

 Може и Патрик Суейзи да ме понесе по дансинга под ритъма на Мръсни танци Flutter Flutter Flutter

МожИ,можИ,ама без финалният елемент с повдигането...,че ще го потроша човечеца Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 425
Да бих. Задължително нещо в стил салса, румба, меренге. Не бих устояла  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 10 758
Бихте ли приели покана за танц от непознат и какви трябва да са стила и темпото за да склоните евентуално?
 Между другото сетих се за отдавна отминалата мода " Дами канят " ooooh!
 Сега да ме убие човек нема да поканя никой мъж Crossing Arms
Да, бих.Няма значение.
И аз.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 775
Зависи от настроението ми в момента и от танца. Рок, може би.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
Бих. С интерес бих, може да е некой неподозиран Ал Пачино!!!! Mr. Green Жалко, че не го срещнах (Пачино) в този живот....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Преди доста честичко ми се е случвало.Сега незнам,може би не.Ама аз вече толкова и излизам.

# 12
  • Мнения: 4 585
От непознат не. От непозната да.
Ама това с оглед на пола ми.
Блус. В празен бар.
В "Каскадьори" беше идеално.
Италианец, каката с бял панталон.

# 13
  • Мнения: 1 629
Мда, той ми пее Елвис, аз танцувам до сцената...Диво сърце, Никълъс Кейдж е моят човек.

# 14
  • в Низината
  • Мнения: 705
Да, бих приела и съм го правила. Стилът на музиката няма значение - мога да танцувам добре всичко.

# 15
  • Мнения: 2 407
Да бих..

# 16
  • Мнения: 2 152
незнам...не съм се замисляла досега, но май и аз като Касиди, няма да направя такава стъпка, а и ще откажа на напълно непознат..е стига да не е някой загадъчен чаровник тогава мога и да се замисля Mr. Green

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
бих, разбира се, да пропуснеш покана за танц- един път се живее!

# 18
  • Мнения: 936
Ако ми е симпатичен въпросният непознат, веднага !

# 19
  • Мнения: 1 517
Даа, скоквам на момента. Танцувам почти всичко; и химна да ми пуснат, и него ще изтанцувам  Grinning
"дами канят" - само ако ми е познат

# 20
  • Мнения: 27 524
Бих.
Каня понякога мъже все още, зависи.

# 21
  • Мнения: 223
Да, бих, обожавам да танцувам,но ако е някой доста под пийнал ще откажа

# 22
  • Мнения: 14 654
Само ако ми замирише на хубаво

# 23
  • Мнения: 8 999
Ще се изкефя, ако ме покани някой виртуозен дансьор на танго или някое латино. На мазен блус, при който само ще ми пипа гърба /????/ и ще ми диша в лицето - не, благодаря, не ми се танцува.

# 24
  • София
  • Мнения: 298
Канили са ме - веднъж на рождения ми ден преди 5-6 години, беше латино, той беше много добър, може би професионалист, не знам. Тогава за първи път разбрах какво означава мъжът да те води в танца. Беше страхотно. Танцувахме няколко пъти, през песен идваше до масата ми и ме канеше отново. После май ми даде тел. номер, но нещата си останаха там. Не го харесвах извън дансинга.

Канили са ме и в друг клуб, пак не мина само с един танц. А, и на Нова година в заведение са ме канили неколкократно, при това бях с родителите си и огромна компания.

Случвало се е, значи.

Не бих поканила непознат. Не и след като навърших 18. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт