Случва ли ви се...

  • 1 836
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 462
... да приготвите нещо по рецепта за първи път и да стане великолепно,и когато решите да повторите вместо още по-дорбе да се получи,нищо не излиза? Sad
   Правих милинките на Блонди два пъти, първият чудни станаха,ароматни и мекички.Вчера реших да блесна пред гости...всичко както предния път направих ,същите продукти и пропорции...ми мн гадни се получиха...едни мокри такива и сплескани.
 И не ми се случва за сефте това.Каквото и да повторя не се получава така добре както първият път!
Само при мен ли е така?
 
 п.с. Започвам да си мисля ,че съм оручасана Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 550
И аз съм така.
Горе долу с всички рецепти ми се получава тоя номер  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами всъщност не ми се е случвало такова нещо...Ако стане от първия път и нямам проблем после - рядко ми се провяла някое ястие - винаги спасявам положението.

# 3
  • София
  • Мнения: 462
При мен си е закономерност направо! Не съм опитна кулинарка, само по точни рецепти мога да готвя (става въпрос за тесто предимно ) И за това като ми се получи нещо добре (сравнително рядко  Grinning ) ,искам да го правя пак и пак а то пусто не става  Simple Smile
 И за специалитета на Лео с каймата така ми се получи,с мюсли тортата ,с милинките, с мързеливките....Све!

# 4
  • Мнения: 707
Аz редовно е о....м така  Embarassed. И точно когато най-много се старая не става ниЩо. И zатова треперя всеки път когато се стягам zа гости и искам да "блесна" с майсторлък.

# 5
  • София
  • Мнения: 462
Така блеснах вчера, че сухият хляб беше по- вкусен от току що опеченото ми произведение  Grinning

# 6
  • Мнения: 27 524
Понякога се случва, особено с рецепти, при които трябва да преценяваш на око, като брашното за месене например. Здраве да е, не се ядосвай  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
оо и на мен ми се случва, но нали знаеш и приказката, че когато искаш да се представиш пред някого - нищо не излиза.

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
оо и на мен ми се случва, но нали знаеш и приказката, че когато искаш да се представиш пред някого - нищо не излиза.
Peace

# 9
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Момичета, това е късметът на начинаещият, както казва Паулу Коелю  Hug

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Разбира се,че ми се е случвало, но обикновено първия път не става, после вече знам какво не му е наред и го докарвам  newsm78 Но е имало и изцепки - моето руло стефани например всеки 2-ри или 3-ти път леееко се разпада  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 462
Момичета, това е късметът на начинаещият, както казва Паулу Коелю  Hug
Ей това е обяснението за мен!  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 906
Случва ми се, разбира се  ooooh!
За съжаление и вчера ми се случи с едни еклери. Посветих им четири часа!!! Накрая ....

# 13
  • Мнения: 431
И на мен много пъти се е случвало. Особено когато е за гости  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 8 505
Случвало ми се е един-два пъти.Впоследствие установявам,че изпускам нещо в технологията,но не и в продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт