Мами в Италия - част 50

  • 9 850
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 388
Desка,  честита виза! А а Щатите  как стои въороса? Аз например чак в Рома ли трябва да ходя или в някое консолато тук?

Шуре, много е вярно това с луната, да знаеш! И мен ми казаха,  с моя термин  раждам на 28-ми август или края на юли  Crazy Аз снощи сънувах едно число 27, като ден за раждане май, ама ми е мътно, че с това ставане през  1 час се събудих като парцал. Представям си как ще е с плачещо бебе първите месеци, днес щях да изпотроша покъщнината сутринта направо  Rolling Eyes
Хайде чакаме го твоя човек, казват че момченцата уж по-рано излизали, ама ...  Sunglasses  При закъснение не се ли прави монитораджо / или както там се казва/ всеки ден?

# 256
  • Мнения: 750
Сега ме чака одисея в американското консулство, и на тях ще им искам виза. Ама те са много специални, процедурата е направо.... Sick

Деси въоражи се с търпение и нерви за американското посолство Twisted Evil.Миналата година като ходих да искам виза за свадбеното ни пътешествие на карайби,ме питаха като не работя как смятам да се издържам през ваканцията.Ние правихме една кро4иера като вси4ко е платено предварително.Отговорих им,4е съм оставила куфар4ето с долари в колата #2gunfire #2gunfire #2gunfire.След дълъг спор и с мъжа ми консула ми даде виза за 10 години,но така или ина4е го пратих няколко пъти по дяволите. Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 388
Да превключа на кулинарна вълна  Crazy Току-що направих Chocolate Crazy Cake  от готварския и се получи страхотно. Приготвя се  буквално за 2 минути, а резултата е повече от сполучлив. Ето  Wink 

# 258
  • Мнения: 5 475
Бонди,дами! Hug

Закуската от мен



както и кафенце



 Hug
Гледам говорите за американски визи ,нямам си понятие как стои въпроса за туризъм,но предполагам ,че не е лесно. Confused Нали се говореше,че вероятно България ще я включат в безвизовия режим ,но мисля вероятно края на тази година.Понеже това са промени,които трябва Конгреса да направи. Peace

Ето статийка по този повод.

Високопоставен служител от министерството по вътрешна сигурност на САЩ ще обсъжда в Прага с представители на 13 източноевропейски страни, включително България, облекчаването на визовия режим, съобщи Ройтерс.

"Тези промени, ако бъдат одобрени от Конгреса, ще увеличат елементите на сигурността в програмата и в крайна сметка ще позволят безвизово пътуване в САЩ за гражданите на страните, които отговарят на изискванията за сигурност", се казва в съобщение на американското посолство в Прага.

Новите страни-членки на ЕС отдавна настояват Вашингтон да включи гражданите им в програмата за отмяна на визите, на която се радват останалите западноевропейски държави, отбелязва Ройтерс.


http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=306354


 
Сонче,има американско консулство в Милано,наблизо е до Бг консулството.Точно на спирка Турати на Метрото.  Wink

Хвърлих му поглед на този Chocolate Crazy Cake ,ще отскоча до готварския да видя как се прави!  Wink

 
 

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 09:23 от Giorgia

# 259
  • Мнения: 5 475
Заповядайте в новата темичка!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185951.0

Общи условия

Активация на акаунт