Трябва ли да сменям памперса преди всяко хранене?

  • 7 848
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 617
Сменям го, ако се налага.То в повечето случаи се налага  smile3504

# 46
  • Мнения: 1 212
Мило майче, първо честито бебче !  bouquet
На въпросите ти :
1. Памперсът гледам да не седи повече от 4 часа на дупето. Горе - долу около 5-7 на денонощие отиваха в тази възраст. Пипам през гащеризона ...то си личи ако е пълен / независимо с какво / . Не ми се струва логично, това което пишеш - преди всяко хранене, дори ако не повръща детето по-разумно ми се вижда да е след това.....Тогава е по-вероятно да е пълен   Peace
2. За къпането - къпя всеки ден . Да чукна на дърво , досега проблеми не съм имала. Мажа после с олио естествено. Германците ги мързи просто  Wink

# 47
  • Мнения: 54
Памперса сменям обикновено след хранене защото по време на хранене всеки път го пълни  Joy А се къпем всяка вечер

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Синът ми винаги го пълни по време или точно след ядене,така че го изчаквам и го сменям.

# 49
  • Мнения: X
Сменям го преди всяко папане. В началото не мие дупето щото все бързах да не плаче за ядене. Сега вече мия дупе и сменям памперс. Понякога даже по 2, защото като го храня той го пълни и го сменям да не е насран.

# 50
  • Мнения: 117
Памперса сменям обикновено след хранене защото по време на хранене всеки път го пълни  Joy А се къпем всяка вечер
И аз така. Имаме си режим и без баня не заспива   Hug

# 51
  • Мнения: 520
Сменям памперса преди всяко хранене и по-често ако се налага / в случай, че се наака/

И ние сме така !

# 52
  • Мнения: 105
Аз изчаквам да се нахрани моето слънчице и тогава го сменям. Винаги след като си хапне пълни памперса!!

# 53
  • Мнения: 1 064
Сменям памперса преди всяко хранене и по-често ако се налага / в случай, че се наака/

И ние сме така !

Ние също! Peace

# 54
  • Мнения: 819
Винаги сменям пелкената след хранене,щото обикновено тогава ...се ака.

Общи условия

Активация на акаунт