Колко често водите децата си на Макдонълдс?

  • 7 568
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Веднъж в месеца. И рожден ден сме и празнували там. На нея много и харесва - хапва с апетит и сандвичите и картофките. Обожава портокаловият им сок и не на последно място играчките Mr. Green, макар, че по мое мнение те често пъти са безсмислени.

# 46
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Никога не сме я водили, а ни е съвсем до вкъщи. Може би защото ми смърди адски гадно от там, и съм отвратена.

# 47
  • Мнения: 664
Не съм я водила, прекалено малка е за такава храна, а и в момента е подозрителна към всяко ново нещо и не би опитала дори. Никой в семейството не стъпва там, но като порастне, ако толкова настоява, бих я водила 3-4 пъти годишно, не повече.

# 48
  • Мнения: 1 640
АМИ СЕГА!Нито веднъж.Кола не съм й давала,дет.меню не съм купувала.Няма да ми се разтрепери детето,защото не е опитвало нищо от Магдоналдс.Слава Богу, за което.

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че 3 пъти съм ги водила, ама може и да са 2, защото има две играчки у нас. Не им хареса, ама никак. Нито пък погледнаха сандвича. Опитаха сока и констатираха, че не бил Капи Laughing

# 50
  • Мнения: 4 965
Нито веднъж не сме ги водили и нямам намерение. Много мраза този тип заведения - вредни и смръдливи. Самата аз не ходя, мъжът ми също не ги обича.
Случвало се е само по път да спрем на някое (и то не Макдоналдс, а на тези по бензиностанциите) и да си вземем кафе - кафето им наистина е хубаво.
А и моите деца не ядат подобни сандвичи (т.е. не съм им давала да опитват) - предпочитам да взема земели, пуешко филе кашкавал и домати и сама да им направя сандвич - облизват си пръстите.
Навън ходим или на ресторант (за да мога да им поръчам готвено), или в някоя сладкарница (пият сок и много рядко ядат - тогава им вземам някакъв крем, мус или в краен случай палачинка със сладко).
Кола също не са пили. Ние с баща им също рядко пием кола, но се е случвало - искали са да опитват и коментарът е: "Мамо, гадно е. Щипе."
Кой знае колко боклуци им предстои да изядат през живота си (то и сега рядко успявам да убедя бабите, че "Зайо Байо" не е най-добрата храна  Confused), ама поне разни сандвичи, газирано, сухи сметани, незнайни сосове и подобни категорично не им давам.

# 51
  • София
  • Мнения: 676
Ами да им се събират 10 пъти максимум... и то е, когато сме на път и огладнеят около Пазарджик. И аз не им давам кола, а сок. Сандвичите в детското меню не са им достатъчни, така че и не купуваме такова, а тостове. Не си спомням от кога не са изявявали желание да ходим там, но те и вече са големи.

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
За момента - 3-4 пъти годишно. Подяждам и детското меню Simple Smile тя хапва, основно играчката иска.

# 53
  • Мнения: 8 769
На Макдоналдс са ходили точно един път-само на катерушките.
Имаме предимството, че освен, че не купувам боклуците на Макдоналдс, децата ми са доволно капризни и не биха ги опитали. Поне една положителна черта на капризното дете  Mr. Green

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...децата ми са доволно капризни и не биха ги опитали. Поне една положителна черта на капризното дете  Mr. Green

хахахаха  Joy Joy, недей така  Stop. Щерката до 6-7 годишна не ги поглеждаше. Сега им е фен. Естествено - само тост... или пил. хапки. Другото за нея е  Sick

Та не се заричай  Laughing
Аи сладолед като този в МакДоналд'с - а няма. Туй да видим как ще го отречете?!  Twisted Evil  Wink

# 55
  • Мнения: 8 769
За сладоледа съм съгласна Шани, купувам най-редовно лятото, но това не го броя за водене в Макдоналдс.
Абе не се заричам, но се надвам по-дълго да устискат, ра'иииш ли? Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ааа, сладоледа е друга работа - най-редовно аз се нареждам за фунийка.

# 57
  • Мнения: 4 965
...
А и сладолед като този в МакДоналд'с - а няма. Туй да видим как ще го отречете?!  Twisted Evil  Wink

Хи-хи, не обичам сладолед - ям максимум веднъж годишно  Mr. Green, та този дори не съм го опитвала. Sunglasses

# 58
  • Мнения: 1 311
Досега нито веднъж не е стъпвал нито в Макдоналдс, нито в KFC. Ако зависи от мен - няма и да стъпи.

За колата е наясно, че също както и кафето, е само за големи и не протестира. Но той и не налита на газирано, след като първата му среща с газирана напитка беше с тоник (съвсем умишлено от моя страна Laughing).

# 59
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Досега не е ходила Wink....

Общи условия

Активация на акаунт