Кастинг за Survivor 2!!!

  • 10 030
  • 367
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Драги ми съфорумки!
Организирам кастинг за новият епизод на Сървайвър БГ.
Тук с няколко реда , всеки ще се опита да докаже защо трябва да участва !
Накрая мисля да предложа гласуване , което да изпратим на организаторите на шоуто и се надявам спечелилият най- много гласове да бъде автоматически включен в приключението Wink
От няколко предишни теми останах с впечатлението , че тук имаме доста ценни сървайвъри - и гадини хапват, и на дъжд, студ и бой носят... Grinning
Хайде!
Ваш ред е Peace

# 1
  • Мнения: 5 370
Аз не се наемам, ама номинирам този, който:може да носи чужди прашки или бикини!!!И да яде от чужда паница, с чужда вилица без проблем.
Туй то от мен. Twisted Evil

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
По критериите на Фейтлес - ставам горе-долу. Гащи чужди точно не нося, но като цяло не се потрисам от втората употреба. Ям без проблем от чужда чиния с чужд прибор; ползвала съм чужда четка за зъби.

Защо трябва да участвам:

Много яка кака. Навиквам без проблем, ако ме ядосват. Въпреки това много нося на бой и викане (само да не ми кипне келя). Търпелива. Добър организатор - без проблем ще организирам племето да свърши най-тежката работа.

Огън не мога да паля. Плувам. Ям и по-потресни неща в името на рекорда. Спя на открито (да е топло само, моля); мога без свян да ходя без грим и без коса даже.

Но не ми пращай името на организаторите. Форумния Сървайвър, в който оцелявам вече над 3 години въпреки всички тестове, изпитания и племенни битки, ми стига.

# 3
  • Мнения: 583
Страх ме е от змии, но от друго не. Мога да паля огън. Мога да спя на открито, и не съм от тези дето без грим и пудра не излизат. А и най- важното, е че няма да ми трябват женски превързочни материали. Е, и годинките не са ми малко, но в първия имаше и по- дърти от мен. Но не гласувайте за мен. Давам път на младите да се реализират. Забравих- не мога да плувам. help newsm10

# 4
  • Мнения: 5 370
Забравих- не мога да плувам. help newsm10
В такъв случай те каня до мене на втория ред и да грабваме пуканките (де мий тоз емотикон, че не го виждам? newsm78 Thinking)

# 5
  • Мнения: 1 400
Хам айде по-сериозно деее...
Засега имаме един сериозен участник, ама той не ще да участва Thinking. Вторият пък не може да плува Thinking
Свраката пък се гнусяла от чужди панички... Thinking
Очаквам сериозни оферти.  bowuu

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Аз съм навита да участвам, ама на форумно ниво. По талавизията да ме размятат като прани гащи и да ме обсъждат по фрумите - мерси съм.

# 7
  • Мнения: 6 991
Мога да плувам, добре се справям с хладните оръжия ( изключвам белене на картофи), тренирала съм катерене, та мога да се катеря за кокосови орехи  Mr. Green . Дива съм си по природа. На жега държа, на студ трудно. Иначе мога и да ям, мога и да не ям. Студентският живот на всичко учи, от това по-голям Сървайвър няма Joy

Сега ако мъжът ми го изберат за истинския и мен ме изберат от тази тема Joy, можете да станете свидетели на зачеването на първото Сървайвър бебе...и после чичо Слави да му подари остров на Карибите за раждането. Crazy

# 8
# 9
  • Мнения: 1 937
А бе, Еовин, къде се буташ!?
Отивай да оцеляваш в етрополския балкан Laughing

По темата - всичко мога... ако се налага, доброволно - мерси!

Ще гласувам за Бу!
То други няма Wink

# 10
  • Мнения: 15 619
Ако не ме вземат, ще загубят. Това е най-основателната причина за организаторите... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Де  ще намерят бременно и готово за подвизи мамче?!?!?!?!?!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 
Пък по въпроса за гащите, ми ще си ходя без гащи, к`во толкоз?!?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Някое друго листо отпред, пет, шест отзад и готова работата...
Та, помислете си дами и господа организатори!!! Naughty
 Wink

# 11
  • Мнения: 6 991
А бе, Еовин, къде се буташ!?
Отивай да оцеляваш в етрополския балкан Laughing

Лоша Вердад Mr. Green
Аз на моренце исках да се попека, ти пак на балкана ме прати Laughing

# 12
  • Мнения: 4 555
Сега ако мъжът ми го изберат за истинския и мен ме изберат от тази тема Joy, можете да станете свидетели на зачеването на първото Сървайвър бебе...и после чичо Слави да му подари остров на Карибите за раждането. Crazy
Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 1 400
Ей го и вторият кандидат - кака ви Луна.
Сега требе да си защитавате кандидатурите - повече информация за ваши екстра преживявания ... и разни таквизи... Whistling
И другите- айде моля, не се притеснявайте, кандидатирайте се Hug

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На студ нося,на глад,като няма какво да си похапна,ще издържа.Ще издържа и на полеви условия,корава мадама съм,няма шест пет. newsm47
Плувам,колкота да се удавя на по-дълбоко. Mr. Green
Ако спечеля,на гласувалите за мен,ще черпя кебапчета,топли и пресни. Joy

Общи условия

Активация на акаунт