Наближава Гергьовден!!!

  • 872
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 583
С какво ще почерпите, ако имате именници. Събирам идеи, съвети и т.н., защото си имам двама празнуващи на този ден.   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Как с какво! newsm78 Разбира се  агънце!  HugСъпругът ми е именник и всяка година приготвям  пълнено агне .  chef

# 2
  • Мнения: 187
 LaughingПрясно сиренце. Laughing

# 3
  • Мнения: 465
Аз съм решила да експериментирам със "Пилешката фантазия на Leo" ,но с агнешко Laughing .За десерт ще мина с нещо леко/може би с White Sensation/ newsm78

# 4
  • Мнения: 9 583
Идеята ми беше с какво ще черпите колегите и т.н., защото в офиса  лично аз няма как да занеса печено агне и зелена салата. А в къщи ще заложимна традиционното за този празник.

# 5
  • Мнения: 1 283
Защо не направиш една питка или месеница.Или пък нещо с бутер тесто има хиляди варианти и то много успешни,кейк,кифлички,желирана торта с кисело мляко,мъфини,руло с плънка в кексова форма.Идеи много стига да ти се занимава, а най-бързо всичко от магазина.Баровките така правят.

# 6
  • Мнения: 256
О агънце разбира се имам именник Peace

# 7
  • Мнения: 1 426
Лично аз в работата черпя с кутия бонбони, ако става дума за някой друг от семейството ми - от важността на празника зависи колко луксозни.
А ако аз самата имам празник - кола, натурален сок и сладки и соленки, а и печени (вкъщи) фастъци и орехи.

# 8
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Бутилка бяло вино , ядки , сладки , шок. бонбони - биха свършили чудесна работа според мен  newsm10

# 9
  • Мнения: 3 537
Имаме си разбира се ,един малък именник Laughing Обаче,тази година решихме да си направим свински пържоли, 2-3 вида салатки ще спретна, хубава ракия , винце, биричка и това е...ще се съберем на един обяд с бабите и дядовците и така.На мене това агнешко не ми е много по вкуса, е, ям го , ама предпочитам свинско.А и скоро на Великден ядохме агне...и ми идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт