двуетажно легло???

  • 637
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Хлапето ни иска двуетажно легло за рожденния си ден и аз взех, че обещах.
Сега се чудя откъде да намеря. Живеем в София. Вчера проверих в един магазин в квартала и шок!1000 лв за едно обикновено розово креватче със стълба и то без матраците!
Търсих и в нета-нищо. Моля за координати на магазини!

# 1
  • Мнения: 1 883
Преди три години си поръчах от Горубляне скрин за бебето.Там имаше и кревати на два етажа, но са в каталог.Скрина не е мръднал и мисля да си поръчам  и кревати от там.Малко бавно става поръчката за 45 дни. Но си избираш цветовете.Има два модела.Мебелите не се произвеждат в София , някъде в провинцията.Това е тел. 9736102, фирма Шери. Цената е около 400 лв., без матраци.
Ако те интересува повече питай.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Виж малко по назад в темите скоро имаше такава за двуетажно легло и имаше доста линкове и добри попадения за под 1000лв.

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
в Айко имаше готини и на приемливи цени, но информацията ми е от преди 6 месеца.виж в Еником-Н/или М/, Лабиринт
успех!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Купихме от Практикер педи 1 месец. Дървено, много хубаво и здраво. Леглото 300 лв. матраците и те 300 лв. Само, че леглото беше на промоция   newsm78.

# 5
  • Мнения: 568
пусках търсене и не открих - преди да попитам...ще потърся пак. Благодаря.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Ето намерих една от темите виж имаше добри попадения
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173073.0

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
и мен много ме вълнува темата.чакаме бебе,а детската е ужасно малка,така че единствения вариант е на 2 етажа,обаче долния трябва да е обезопасен,да става за бебе.друг вариант е отдолу да сложим кошарката,а отгоре да спи каката.в близките дни трябва да намерим оптималния вариант,че трябва вече да се поръчва.приемам всякакви идеи.

Общи условия

Активация на акаунт