Ей тъй, на! Напук на ...

  • 2 396
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
В началото на 90-те години на миналия век се наложи да се препитавам, навлизайки в таксиметровия бизнес. Реших, че малко психология и социология ще ми е от полза. Та старите таксиджии ме уверяваха, че най лесно е човек да се добере до онождане с кака, прясно ядосана на татко си, на майка си, на гаджето си, на съпруга си. Вече в три теми го виждам това "Направих го напук...". Въпросът ми е онождате ли се напук на ... кого? И каква е логиката, че нещо ми убягва.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Не се и не бих, засега. Че то ако е така, голямо онождане би паднало, ако съдя по всеки форумен скандал, гарниран с  #Cussing out и  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 447
Женска е логиката, Вълчо  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 793
Не правя напук Crazy на никого, винаги имам доводи  ppp

# 4
  • Мнения: 698
Не и не бих. Да се прави напук е детинска тъпотия принципно.

# 5
  • Мнения: 1 629
Сега, ако напук на скапаното риалити ми изскочи Джони Деп, ще го онодя и песен ще пея, напук разбира се.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е то няма да мога да си сваля краката тогава Tired

# 7
  • Мнения: 3 423
Ох, и тук онождане.
Да не съм сбъркала
форума, ау.

# 8
  • Мнения: 2 152
не правя напук,особено пък секс напук - къв му е смисъла - никакъв

абе днес да не е петък newsm78

# 9
  • Мнения: 3 423
онождате ли се напук на ... кого? И каква е логиката, че нещо ми убягва.

Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.
Ха така. И приказка има по тоз повод. Една буля, като се ядосала на свекърва си, блъскала й дрехите яко, като ги перяла - Да пукнеш, гад мръсна - търка - бял ден да не видиш дано - търка - чума с чумата ти - търка.
А като перяла на мъжа си ризите - ой, милият ми той - гали - ой, слънчице - гали - хубавият ми - гали.
И после се чудела що на свекърва й ризите все светели бели, а на мъжа й - кирливи и сиви.

# 11
  • Мнения: 4 585
Не можах да устискам до петък.
Пък и си намерих оправдание. Да не говорим за онождане, а за психология.
Да говорим за психологията - "направих го напук"
Оправданието е като задника -
винаги ти е под ръка.
В една тема за сефтето - направих го напук - не се уточнява напук на кого.
В една тема за изневярата - аз на бившия напук ... се онождах с ...
Таксиджиите са били под ръка в такива моменти.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В крайна сметка правиш "напук" сам на себе си. Тъпо е. Не правя нищо такова.
Особено пък за важни и хубави работи като онождането, ще ме прощавате.

# 13
  • Мнения: 3 423
Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.
Ха така. И приказка има по тоз повод. Една буля, като се ядосала на свекърва си, блъскала й дрехите яко, като ги перяла - Да пукнеш, гад мръсна - търка - бял ден да не видиш дано - търка - чума с чумата ти - търка.
А като перяла на мъжа си ризите - ой, милият ми той - гали - ой, слънчице - гали - хубавият ми - гали.
И после се чудела що на свекърва й ризите все светели бели, а на мъжа й - кирливи и сиви.

Бу, не те разбрах.
Като сме на гости
на свекървата веднъш
годишно, все тя пере.
Че и глади.

# 14
  • Мнения: 25 586
Не. Да не съм се намерила на улицата?!?  Shocked
Както лесно паля, ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, тръгна да му изневерявам, щях да взема приза за Курва на Вселената!  ooooh!
Ако някога го направя, то ще е само, защото другият мъж е нещо много специално, а не защото моят не си е пуснал мръсните чорапи в панера в банята, например.  Mr. Green

ПП Сега размислих - ако беше ревнив и ме следеше непрекъснато, сигурно щях да го направя, напук.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт