Мит или истина?

  • 2 728
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
бе сякаш няма нещо, което да ме накара да си сложа лимонов сок в очите...както каза Тинка...очи са все пак  Grinning Grinning...виж тези капки за очи ДА...ама лимонов сок в колкото и минимално количество да е...тц  Naughty
а иначе за ваната с мляко и мед...нищо чудно че има толкова продукти за тяло в чийто състав влиза млякото и меда...бих пробвала в интерес на истината,ако имах вана  Whistling
 Peace

# 31
  • Мнения: 2 591
за Клеопатра не знам, но на една моя колежка щерката и е омъжена в Австрия и бебчето още няма годинка и го къпят с прясно мляко  #Crazy дали само мляко или го разреждат някакви части с вода обаче не знам, но ще питам  newsm78

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
schneee, може бебето на дъщерята на колежката ти  Crazy ... да е бъдещата Клеопатра  Laughing Laughing  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Киселина в очите? Вие не сте добре...

# 34
  • София
  • Мнения: 6 067
Стига, бе! Как лимонов сок в очите!?!?!?!
Позната на леля ми си излекува късогледството, като всеки ден си накапваше сок от моркови в очите - дали е нейна идея или е чула, не знам, но не носи очила  повече Sunglasses

Хм, това ми стана интересно! Чист сок, направо изстискан, или с някакви разреждания и добавки??

# 35
  • Мнения: X
Хм, това ми стана интересно! Чист сок, направо изстискан, или с някакви разреждания и добавки??
Изцеждала го ( в сокоизтисквачка или настърган) и моментално по една капка във всяко око.  (сокът е от ДОМАШНО отгледани моркови, без изкуствени торове!)Shocked Аз не смея, но явно е имало ефект. Thinking

# 36
  • Мнения: 2 591
schneee, може бебето на дъщерята на колежката ти  Crazy ... да е бъдещата Клеопатра  Laughing Laughing  bouquet

 Joy hahaha Joy

# 37
  • Мнения: 14 489
и даже направо със спринцовката си слагам във всяко око по една капка.

като ми кажат спринцовка си я представям с иглата и направо настръхнах Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 6 067
Хм, това ми стана интересно! Чист сок, направо изстискан, или с някакви разреждания и добавки??
Изцеждала го ( в сокоизтисквачка или настърган) и моментално по една капка във всяко око.  (сокът е от ДОМАШНО отгледани моркови, без изкуствени торове!)Shocked Аз не смея, но явно е имало ефект. Thinking

Благодаря! Надали скоро ще го пробвам, но не е зле да се знае... Peace

# 39
Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy

Женската завист и през хилядолетията ръжда не хваща. Аз например не съм злобарка.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 798
Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy

Женската завист и през хилядолетията ръжда не хваща. Аз например не съм злобарка.

Много завиждам аз на Клеопатра, ша знайш.  Joy

# 41
  • Мнения: 206
Лично аз съм си слагала на лицето памук напоен с леко затоплено прясно мляко.Кожата ми е суха и смея да твърдя, че ефекта е невероятен.Лицето става адски свежо и меко.Не мирише гадно, напротив ако млякото не е развалено на мен лично ми мирише на бебе. Peace Скоро ще пробвам и вана за цялото тяло с мляко.

Общи условия

Активация на акаунт