Обувки "Колев и Колев" - мнения?

  • 19 577
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Ужасни обувки,ужасно качество,ужасни модели...няма нищо хубаво в тях!!!
Още повече,че са подплътени от безумно високи цени Crossing Arms Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 2 856
да се разпиша и аз по темата:

Аз съм фен на Колев и Колев.
Като стана време за прохождане му взех буйките на КиК.
От там насетне и до ден днешен /детето ще стане на 5 години есента/ му купувам само пантофите на КиК за вкъщи и за градината. Пазарувам без проблем и без детето /почти винаги/, защото си му знам номера по тяхната номерация /както е всеизвестно въпреки стандартите между номерациите на фирмите има разлика/. Не съм купувала никога допълнителни стелки за пантофите. Относно обувките: същата работа - купувам му смело дори и да не е с мен и винаги съм била доволна. Вярно излизат по-скъпо сравнено с другите, но ги предпочитам пред китайските и турските /а по-скъпи от КиК не мога да си позволя/. Така почти 5 години вече си носим тяхни модели и съм много доволна. Изключение правят един чифт Geox /маратонки/, един чифт маратонки със светещ Спайдърмен Simple Smile и един чифт сандали /не помня името на фирмата/, които майка ми му е купувала подарък. Така, че ние в пълния смисъл сме ги изпробвали през годините. И за протокола: сина ми е бил на ортопед /по друг повод преди 2 год./ и е бил преглеждан. Ами това е.
Сега смятам да му взема този модел /носи 28ми номер/, който ще носи в по-прохладното лято и през есента.




# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Сандалите им не ми харесват. NaughtyМиналата година купихме на малката такива за скромната сума от 45лв,скапаха се много бързо Crossing ArmsОт зимните обаче съм доволна,крачето винаги е сухо. Peace

# 48
  • Мнения: 1 464
Аз съм супер доволна от тях.От всички,сандали,боти,ботуши!Буйките им наистина се цапат бързо но ако вземеш няколко чифта и ги переш в пералнята няма проблем.Все пак те са 15лв не са50 PeaceТопленките ги носим 4 месеца вече в градината и не са мръднали,всички останали се жулят отпред.

# 49
  • Мнения: 1 715
Ползвала съм само за прохождане иначе гледам да са удобни не робувам на марки

Общи условия

Активация на акаунт