Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2007, 15:07 ч.

малко помощ

• 416
  • 9
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
значи..незнам дали тук е мястото на темата..извинявам се предварително ако съм причинила главоболия на някой..
на една моя приятелка котето и умира..и тя е много много тъжна..и искам да я изненадам с нещо....
не говоря за торта..за парти или нещо такова..просто искам след като котето й си замине..да я развеселя и разведря с нещо..
ще съм много благодарна ако ми дадете някакви идеи..
и забравих да кажа,че тя в никакъв случай неиска друг домашен любимец..
та..какво да правя?
благодаря предварително  newsm78

# 1
Ако наистина й мислиш доброто, остави я да си изживее мъката. Да я изплаче.
Това е, което можеш да направиш.

# 2
 Не се опитвай да я разсееш, може да й подържиш ръката докато плаче, ако тя ти позволи.

# 3
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИШ  Cry

# 4
Ако наистина й мислиш доброто, остави я да си изживее мъката. Да я изплаче.
Това е, което можеш да направиш.
същото мисля и аз.

# 5
  • Стара Загора
БЛАГОДАРЯ ВИ !!!!   bouquet

# 6
Много мило от твоя страна, че си загрижена, но аз също смятам, че най-добрата помощ в момента е съчувствието. Струва ми се, че  е добре да оставиш момичето да изживее мъката си. Аз знам какво е, преживях го неотдавна и не мисля, че би ме утешила приятелка, която се опитва да прави нещо смешно в този момент ... Трябва да сме адекватни на слуващото се...

# 7
  • Стара Загора
неискам да правя нещо смешно..исках просто да я развеселя..
все едно....може би сте прави..аз затова пуснах тема..щото не бях сигурна как да постъпя  Wink

# 8
Когато моето първо коте умря( бях на 11) , се обадих на една приятелка и си поплаках .В такъв тежък момент е важно просто да има кой да те изслуша и да те помилва по главата.

# 9
  • Бургас
Просто си спомнете заедно колко ви е забавлявало котето и колко добре се е чувствало,при нея.
Понякога спомена за хубавите моменти може леко да измести мъката.Но тази мъка все пак трябва да се преживее,някак си...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт