Диета с кисело мляко

  • 73 514
  • 711
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Искам да смъкна 15 но и на 10 ще сам доволна.Никога не сам била като сега и това ме сасипва,но се надявам да успея..........

# 706
  • София
  • Мнения: 701
Мерси за отговора! Това са страхотни резултати! Дано да успея и аз скоро да постигна такива...!  Praynig

# 707
  • Мнения: 146
момичета идвам при вас, обичам кисело мляко и в комбинация и със салати и плодове мисля да издържа колкото може повече Simple Smile

# 708
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета! Четох, четох, ама много сте бързи  -  пропуснах няколко страници (дано не се сърдите, че за някои неща няма да съм в час, но... ). След много дълго пълно гладуване реших да се присъединя към млечно-киселите, защото вече ми писна с глад. А и виждам, че има ефект, т.е. ако ме приемете - бройте ме от утре с вас! Много обичам да започвам диетите в сряда или четвъртък, за да се амбицирам още повече за почивните дни, та ето - и аз с вас!  Hug Дано скоро се вмъкна в дрехите, към които съм се устремила! Пожелавам успех на всички!  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 3 647
MOMИЧЕТА ПУСНАХ НОВА ТЕМА -> ПИШЕТЕ ТАМ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185275.0

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 05:12 от ANGYA

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Аз да питам при тази диета - може ли да се хапва и друг млечен продукт за сметка на част от киселото мляко - например извара или малко сиренце?
може - аз си бъркам млякото със сирене
 Peace


Мерси!
Почвам от днес след лунуването:)
Хубав ден на всички  bouquet

# 711

Общи условия

Активация на акаунт