Помогнете-имам страшен хемероид!

  • 19 467
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Моля ви момичета ако някой може да ми помогне.Вчера ме изписаха с бебето,всичко беше нормално няколко шева и малък хемороид.След цял ден посрещане на гости и въртене около бебето вечерта си легнах с болки и така продължиха цяла нощ.Мога да ги сравня с родилните.Когато погледнах какво става там/хемороида/ се изплаших.Много е голям и червен.Едвам изтраях сутринта и бях при доктора.Сега е следобяд и се мажа с крема който ми изписа.Може ли някой да ми каже има ли ефект този крем- Долопрокт крем.Немски е.Ако ви е помогнало нещо друго кажете защото ми е трудно да се движа а трябва да са грижа за бебето.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 242
При мен беше подобен кошмар - не знам кое боля повече - раждането или възстановяването - освен многото шевове, май имах и хемороиди (външно нищо не се виждаше). Взех си от аптеката някакво мазило (не помня какво, нещо с кестен ли беше), облекчаваше, но не мина веднага.

# 2
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
това си го получила от напъните

има една зелена паста в аптеките - с дълъг накрайник отпред, много помага

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
това си го получила от напъните

има една зелена паста в аптеките - с дълъг накрайник отпред, много помага
Същото, но истината е че повече от седмица с извинение си вадех лайната с ръка, просто нетърпима болка беше - все едно раждам. Освен това ме беше страх да пия слабително, което беше голяма грешка, взимай веднага я Дуфалак, я направо рициново масло, защото хемороид със запек сигурно е абсолютно най-отвратителното нещо, което ми се е случвало. Раждането не беше такъв кошмар Cry

# 4
  • Мнения: 2 746
Утрапрокт също помага.

# 5
  • Мнения: 276
долопрокт освен мазило имат и свещички. Много помагат за изхождането освен че лекуват. слагат се сутрин и вечер и ходенетно до тоалетна няма да ти е проблем. Трудно е поставянето докато имаш такъв голям и болезнен хемороид, но помагат много. Изживях същия кошмар преди по - малко от два месеца. 10 дни си беше зор! Успех и бързо оздравяване

# 6
  • Мнения: 1 081
на мен ми помогна единствено проктогливенол гел!

# 7
# 8
  • Мнения: 286
ПРОКТОГЛИВЕНОЛ свещички и гел едновременно!

# 9
  • Мнения: 2 467
По леко с Дуфалак и рициново масло и всякакви там разхлабителни. Преминават с кърмата при бебо.
Имах същия проблем: кофти запичане+ стадо озверели хемороиди между шевовете. С разхлабително, което взех, бебето получи разстройство, а аз нищо. Оправих се с клизма, за 3-4 дни (има едни с по-малки накрайници, за деца).

За хемороидите - страхотно облек4ение със Прокто-Гливенол гел.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Има вътрешни и външни хемероиди.Лекарствата в двата случая са различни.Моя е външен и все още си излиза от време на време.Така че ще следя темата за ефикасно лекарство

# 11
  • Мнения: 1 364
Змииска хурка памага.
Ще ти пиша на лични.

# 12
  • Мнения: 6 164
Питай в аптеката, има разни мазила.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Така или иначе това нещо ще си го носиш цял живот  Confused Дори и опертивната намеса не дава 100 % гаранция.
Когато имам криза, ползвам Индовазин, Универтан и едни свещички, но на тях им забравих името ( с лидокаин са и действат обезболяващо).

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Змииска хурка памага.
Ще ти пиша на лични.

Какво е това? И как се прилага?

Общи условия

Активация на акаунт