Помогнете с гримьор...

  • 2 315
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,другата събота ще съм кума.
Все още нямам гримьор.
Имам по-високи изисквания.Искам грима да е професионален,с професионална козметика,да издържи поне 12 часа .

Звънях на Кирил Чалъков,за съжаление събота до обяд вече е ангажиран.
Писах на Бони,да видим той как ще е .

Моля ви,препоръчайте ми гримьори-че време не остана! Praynig

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Има едно студио на Ангел Кънчев, но не мога да ти кажа кой номер,тръгваш от Витошка към Ботев от лявата страна до някакво училище беше. Там ме е гримирала Муси (прави грим за Cosmopolitsn) преди 1-2 години .
0889527931 това и е телефона, но не съм сигурна дали е актуален още.
Най-добре мини през студиото Peace

# 2
  • Мнения: 4 202
Има едно студио за грим до 41во училище, пада се почти на ъгъла на Самуил и Гладстон.
Но нищо повече не мога да ти кажа, просто съм го виждала, защото е близо до нас.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ви!

# 4
  • Мнения: 3 268
Преди няколко години ме снимаха за календар и ме гримира Люба,тогава гримьока в Националната телевизия.Работи страхотно и всички ,на които съм давала телефона и са много доволни.Ако не го е сменила,телефона е 0888 77 54 18.Идва у дома,което е много удобно.

# 5
  • Мнения: 75
Иво Живков
работи с много хубави гримове, но за съжаление май съм му изгубила мобилния номер!
 Sad

# 6
  • Мнения: 14 488
от това което знам наистина или кирил чалъков или люба за която ти е писала стефани.
успех Peace

# 7
Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава

# 8
  • София
  • Мнения: 9 964
Това имам на Иво Живков 0888/705406 и 0899/542 886. Аз лично не съм му фен, надменен, нетактичен и така и не ползвах услугите му.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?

# 10
  • Мнения: 5 622
 НАвремето ме е гримирал Иво Живков. Малко странен ми се видя на мен. Надменен не видях да беше, но и гримът сякаш не беше нищо особено  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 202
Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава

А да Джули, тя навремето бачкаше за Море от любов и за доста от певачките на Пайнер.
Работила съм с нея по един доста странен проект, но това е друга тема.
ГОтина мацка е!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Успях да се свържа с Джули.Записах си час за 10:30,само се чудя дали ще ми издържи грима цял ден и цяла вечер newsm78

# 13
  • Мнения: 4 202
Би трябвало, но все пак си носи пудра червило  Wink

# 14
  • Мнения: 3 268
Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?
Да,точно зо нея.Страхотен професионалист.Още си пазя снимката от календара.Направо не съм аз BlushНе че съм грозна иначе....ама като те пипнат правилно

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
stefani6 ,за съжаление телефона беше друг,явно.

Сега пък Бони ми отговори и се чудя,дали да си остана на Джули за 10:30.Или с него да се разбера за към 12:30..И кой е по добър от двамата Thinking
ДАли ще са от голямо значение 2 часа... newsm78

# 16
  • Мнения: 3 268
Значи го е сменила.Аз го имам отпреди 5-6 години.Съжалявам EmbarassedБони е много добър също,ама го питай за тарифата,че той е звезда и нали знаеш...

# 17
  • София
  • Мнения: 227
 Аз също бях много доволна от Люба Алтънова, но преди няколко години замина за Щатите.

# 18
  • Мнения: 3 268
Ооооо,не знаех

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
stefani6 ,би ли пуснала снимката от календара?Simple Smile
Много искам да те видя  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 268
Няма да пусна,не обичам да пускам снимки във форума.Естествено не броя снимките от събиранията,там е друго.Ами снимаха ме за календар на радио "Витоша" през 2000 г.Бяхме 12 момичета за 12 месеца.Аз като най-старша по възраст се въплатих в бизнесдама на бюро и гледам много важно. GrinningВсичко стана на майтап.По радио Витоша казаха,че очакват снимки на момичета,желаещи да се снимат в календар за радиото по бански и в лице.Синът ми ме нави да пратя снимките.Изобщо не очаквах да ми се обадят,тогава бях на 33г.Реших,че има много други млади момичета.Но те ми се обадиха,имаше кастинг и забравих.След месец ми съобщиха,че съм удобрена.Така стана,на шега.Това бяха моите 15 минути слава. Hug

# 21
Успях да се свържа с Джули.Записах си час за 10:30,само се чудя дали ще ми издържи грима цял ден и цяла вечер newsm78

Гарантирам, че грима ще ти издържи цял ден и цяла вечер, от собствен опит, мероприятието вече е минало чакам отзив, дано да си останала доволна

# 22
  • Мнения: 4 451
Бони действително е страхотен гримьор! До колкото знам тарифата му е около 300лв, поне за звездите.
Жалко, че си от София, иначе бих ти препоръчала себе си Mr. Green hahaha Шегата на страна, аз също се занимавам професионално с грим. Ползвам в работата си козметиката на Макс Фактор и съм много доволна. Но винаги съветвам момичетата да си сложат едно червило в чантата, защото все пак при хапване и пийване се изтрива, каквото и да е то. Често давам на заем червилото, с което съм ги гримирвала.

# 23
А дали можеш да ми дадеш телефона на Кирчо, защото съм го загубила, а наистина ще  ми трябва скоро  !   Praynig  Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт