VIP Brother 2 - 11

  • 27 487
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 15
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Та за Катя Евро-на нейна възраст е и Аня Пенчева, ама вижте каква е хубава.
Може ли да става дори сравнение м/у Аня Пенчева и Катюша
Ню, не четеш форума... Аня колко са я "подобрявали" хирургично.... Whistling ooooh!

# 16
  • Мнения: 803
Моят отговор в анкетата е "Не би имало значение".
Христина изпусна момента когато трябваше да излезе. Щеше да бъде по-добре за нея и за всички, ако беше излязла онзи понеделник след сватбата. Така щеше да си спести много неща. Ама пуста ревност...

# 17
  • Мнения: 1 455
Ей не мога да ви хвана дирите Hug

# 18
  • Мнения: 5 468
Ню, не четеш форума... Аня колко са я "подобрявали" хирургично.... Whistling ooooh!
Ми важен е крайния продукт. Десислава също е подобрявана и то доста, за Азис да не говорим, но сега им казват, че изглеждат добре (и изглеждат добре) и никой не го интересува, как са били преди операциите.

# 19
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ню, не четеш форума... Аня колко са я "подобрявали" хирургично.... Whistling ooooh!
Ми важен е крайния продукт. Десислава също е подобрявана и то доста, за Азис да не говорим, но сега им казват, че изглеждат добре (и изглеждат добре) и никой не го интересува, как са били преди операциите.
Така е, ама когато говорим за поражения от възрастта... някак си едната има  5 дължини предимство, пък ги караш да се състезават... newsm78

# 20
  • Мнения: 803
А защо си мислите, че ако Аня Пенчева беше в Къщата щеше да изглежда по същия начин както в списанията и на светски събития? newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 883
Хрисито се напуши Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 462
Риста искам да излезе,защото това е единственият начин да прецака плазмодия.Макар и неволно:)

# 23
  • Мнения: 5 468
Риста искам да излезе,защото това е единственият начин да прецака плазмодия.Макар и неволно:)
А няма ли да е по-добре, тя да не излиза от къщата доброволно, а да изчака номинациите, за да види, как Здравко ще си тръгне? Той я кара да излезе, защото го е страх точно то това..., че той ще излезе, в съревнование с нея. Ясно е, че ще е един от двамата.
Според него, едно е да загуби от Десислава, съвсем друго - от жена си...

# 24
  • София
  • Мнения: 462
Тъй като и двамата не ги долюбвам,да си иде първо тя,да му спретнат номера от ББ ,и после и той по-живо да си ходи.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ню, не четеш форума... Аня колко са я "подобрявали" хирургично.... Whistling ooooh!
Ми важен е крайния продукт. Десислава също е подобрявана и то доста, за Азис да не говорим, но сега им казват, че изглеждат добре (и изглеждат добре) и никой не го интересува, как са били преди операциите.
И като млади преди "подобренията" Аня си беше многократно по-хубава от Катя.

# 26
мисля,че Христина не бива да си ходи по собствено желание и не защото съм и фен, а защото не трябва да угажда на чужди капризи!!! Ако някой иска да си ходи нека го направи по собствено желание, а не в следствие на ПОЛЕЗНИТЕ съвети на някои персони! Crossing Arms

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
 Как тръгна това сравняване между Аня Пенчева и Евро newsm78  като изключим общите години,те са коренно различни типажи. Аня Пенчева го раздава секси-мацка,ама след определена възраст е смешно. Въпрос на вкус е,коя е по-готина.
 Искам Здравко да излезе-е-е!

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Някой който гледа сега би ли ми казал защо Христина спи на дивана newsm78

# 29
  • Мнения: 22
Защото се натряска,напуши и на пук на Здравко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт