имам рожден ден,а моят даже и не ми говори.....

  • 2 952
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
 Cry
чувствам се ужасно....и все рева!!!!
От вчера се цупи,той си пада странен........като ме вижда щастлива той се цупи!Понеже малкият има утре рожден ден и много скъпа му била тортата,що съм купила и украса,за вкъщи..... Cry
А на мен пак нямало подарък,щото пък то човек знаел ли аз кво харесвам,я по-добре нищо,че да не се ядосвал после  Cry Cry Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Не се ядосвай.Може да ти е избрал вече подаръка и да ти го поднесе довечера.Горе главата!

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
как го търпиш това?  Shocked

# 3
  • Мнения: 2 237
Твоя мъж е егати бурсука,рожден ден имаш все пак ! Какво значи тортата била скъпа,ми нали се купува един път в годината ! И ти ще плачеш и страдаш.Я си грабвай якенцето и излизай на кафе с приятелки,може даже и на дискотечка довечера.Ама без него.Ааааа,ма ха !

# 4
  • Мнения: 251
1. ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!  newsm51  smile3525  newsm51


2. Не се натъжавай, заради твоя. Понякога мъжете не знаят, какво искат. А и може да те изненада с нещо до края на деня.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Съпругът ти определено е странен тип, но щом такъв си си го избрала, такъв ще си го водиш Confused

# 6
  • Мнения: 6 472
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm51 newsm51 newsm51

Дано все пак да те изненада с нещо  bouquet

На мен ми е трудно да разбера поведението му Embarassed Това, обаче, най- вероятно не е от сега и ти си го знаеш от доста преди това т.е. била си склона да го приемеш.  По- добре да не го взимаш присърце сега. Предполагам, че той има доста положителни черти, заради които ти си избрала да си с него. Просто мисли за тях, опитай се да не отдаваш голямо значение на мрачното му настроение в момента и гледай да си изкарате хубаво рождените дни тс дечкото Hug

# 7
  • Мнения: 4 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet
моят мъж също не е романтична душа, но това вече е много нахално и ако така се отнася към теб не е хубаво да оставяш нещата така. всеки има нужда да се чувства обичан.
бих излязла вечерта с детето да се почерпим, а той да си стои в къщи да се цупи.  Crossing Arms
дано да са прави момичетата, че ти подготвя изненада.

# 8
  • Мнения: 836
Честит Рожден ден!  smile3525
Пожелавам ти много здраве и щастието, за което мечтаеш!
И един наистина празничен ден, изпълнен със слънчево настроение и много радост и любов! Усмихни се!   Sunglasses
newsm59

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Честит Рожден Ден и от мен!!!  bouquet

Стефи, какъв е такъв твоят мъж!? Близначе правилно ти го е казала - излез и си го отпразнувай с приятели и не му се давай така.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 671
Честит рожден ден
Желая ти едно,едничко: успех във всичко!
И аз да се присъединя към другите- оставяш го да гледа детето и излизаш  да се забавляваш довечера  bouquet

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Честит рожден ден!   bdbaloni
Явно ти се е паднал същия темерут като на мен, и аз съм чувала подобни думи... Ами зависи това моментно състояние ли му е- така да се е вкиснал или въобще се държи толкова гадно. Не допускай да става перманентно!
Усмихни се и не му позволявай да ти скапва деня  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 416
Честит празник и от мен!
 newsm59Я не му се връзвай.Такива като него ги пращам за разстрел! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
  • Мнения: 1 568
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ТОЛКОВА СТЕ МИЛИ!!!!
ТОЙ Е ТАКЪВ-ПСИХАР!!!!СТРАНЕН ЧОВЕК!!!! СЕГА СПИ И ВСЕ ЕДНО МЕ НЯМА!!!!
  bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честит рожден ден!!!  bouquet

Ходи да си купиш един хубав подарък, пък като иска да се сърди, да си се сърди!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт