използвали ли сте нещо на рефан?

  • 2 498
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
какво сте използвали и доволни ли сте? newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 510
Крем за ръце и сапун за пети.Доволна съм Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Една приятелка редовно си купува някакъв сапун, който се продава на грамаж и е с различни аромати - мирише страхотно и тя казва, че като се изкъпе сутрин, чак до следобяда и мирише кожата на него.
Иначе на мен ми подариха някакво парфюмче на Рефан, което никак не е лошо.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвам антицелулитният сапун и сапунчето за крака. Доволна съм.

# 4
  • Мнения: 3 388
Преди години бях купувала някакви парфюмчета. Доста сполучливи бяха имитациите  Laughing

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм, или поне не си спомням!

# 6
  • Мнения: 836
Купувам им сапуните. Има един-с делфинче по средата, най-много ми харесва  Peace
Също, лимончето и портокалчето.

# 7
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нищо! Няма интерес!

# 8
  • Мнения: 2 386
Сапуните са мнооого дори. И ухаят ..вкусно  Heart Eyes
Наливната им парфюмерия има някои добри попадения (Pure Poison- Dior, Nina Ricci- Premier jour)

# 9
  • Мнения: 235
  Ползвам им солите за вана с етерични масла. Има голямо разнообразие, добри са. Веднъж  пробвах и някакъв сапун - в него имаше водорасли.

# 10
  • Мнения: 3 647
сапуните им
 мммммммммм
чудесни са

# 11
  • Варна
  • Мнения: 535
Антицелулитния, този за  крака, сапуна със сантал, сапуна с роза.
Много съм доволна, разкошни са. Особено от антицелулитния и сапуна с роза.

# 12
  • Мнения: 149
ползвам сапуните им и много ми допадат някои от ароматите (особено този на лимон), но много бързо свършват... Simple Smile

# 13
  • Мнения: 811
Сапуните ползвам и аз,много са ароматни  Peace

# 14
  • Мнения: 1 432
Използвам сапуните ,основно копъровия и медния  Wink.........Много добре ми с еповлиява кожата от тях !

# 15
  • Мнения: 4 916
Преди 4-5 години бях ползвала лосион за тяло с морски водорасли, не беше лош.

# 16
  • Мнения: 144
Ползвам сапуните - морски бриз (или нещо подобно - с делфинчето), за краката, ягода, череша, лимон, грейпфрут - харесват ми!
Измиващ гел за лице с градински чай и още нещо - много приятен, отстранява грима перфектно! Не ми изсушава кожата.
Ароматните свещи - красиви са, но не са нещо особено.
Душ-гел от морската серия - също много хубав.
В общи линии съм наистина доволна, и редовно си купувам различни неща от Рефан  Peace

# 17
  • Мнения: 649
Сапуните им са страхотни, ползвала съм и антицелулитният крем - доволна съм

# 18
  • Мнения: 3 647
Сапуните им са страхотни, ползвала съм и антицелулитният крем - доволна съм
цената на  да споделиш  newsm78

# 19
  • Мнения: 258
Май само парфюмите-добри имитации.

# 20
  • Мнения: 2 152
засега не съм, но много им се каня на тези сапуни - шарени и с най-различни форми и аромати Simple Smile

# 21
  • Мнения: 236
Глицериновите сапуни са много хубави, много ароматни тях съм ползвала. А също и антицелулитния сапун, хубаво е че има гъбичка и може да се масажираш.

Преди време си бях купила и крем за крака, но не е нещо особено.

# 22
  • Мнения: 2 019
купувала съм си парфюми,сапуни и шампоан

# 23
  • Мнения: 8 459
Използвала съм парфюми и сапуни.Парфюмите са учудващо добри имитации,траят по около 2-3 часа,в зависимост от аромата и дори хора,които притежаваха оригиналните варианти не винаги са успявали да ги различат.Купувам си ги,когато искам малко разнообразие,иначе имам и доста оригинални.Общо взето се препълних с парфюми и парфюмчета за 5 години напред.
Сапуните са много приятни,но за съжаление доста изсушават и предпочитам да ползвам други.напоследък съм открила един млечен сапун и не смятам да го сменям.От време на време обаче и сапуните ме изкушават.Ще попрегледам дали няма нещо ново за суха кожа.
Ако някой е ползвал кремове ,моля да сподели.Изкушавам се,но нямам идея,дали си струва.

# 24
  • Мнения: 2 956
Преди години бях купувала някакви парфюмчета. Доста сполучливи бяха имитациите  Laughing
И аз така  Grinning

# 25
  • Мнения: 431
Парфюмите и солите за вана  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 816
Купувала съм сапуни и съм много доволна.Наканила съм се на антицелулитния гел,че чух много добри отзиви за него. 4470
http://www.refan.net/catalog/default.php?cPath=68_139_81

# 27
  • Мнения: X
Сапуните за крака и солите за вана. Peace

# 28
  • Мнения: 4 621
Крем за ръце и антицелулитен гел - доволна съм Peace

# 29
  • Мнения: 2 241
Ползвам антицелулитния сапун от около 2 седмици, не знам дали има полза в този смисъл, но поне има добър пилинг ефект заради вградената естествена гъба.

Купих и антицелулитния гел (около 7 лв. струва, някой беше питал), не съм го ползвала още, той е за след сутрешния душ и е без кофеин, затова го взех - още кърмя.

Имам и други сапуни, страхотно миришат.  Peace

Парфюми не съм ползвала.

# 30
  • Мнения: 811
Използвала съм Скраб за лице с кайсия и едно тоалетно мляко (с репей ли беше, не се сещам).
Скрабът беше много хубав, млякото - не особено.

# 31
  • Мнения: 4 712
Парфюмчета май, но беше отдавна ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 234
Сапуните са мнооого дори. И ухаят ..вкусно  Heart Eyes
На мен ми идва да си отхапя от сапуните,наистина изглеждат вкусно Mr. GreenОсвен от тях съм доволна и от лосионите им за тяло.И парфюмите съм ползвала като бях ученичка,като за имитации никак не са лоши WinkИ балсам за усни имат-и той е хубав Flutter

# 33
  • Мнения: 3 782
Ползвала съм парфюмче и ми допадна.Беше и трайно.Но не помня как се казва.Не знаех,че имат хубави сапуни.

# 34
  • Мнения: 5 362
Преди доста време съм ползвала наливните им парфюми.
Сега се каня да си купя антицелулитния им сапун.

# 35
  • Мнения: 364
да - сапуните и съм доволна!

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Бяха ми подарили такъв парфюм:

http://www.refan.net/catalog/product_info.php?products_id=360

Дамски от сребърната серия, но не останах доволна. Миризмата само по себе си не беше лоша, но страшно силна, чак задушаваща. А след напръскването, кожата ми лепнеше там  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 522
Да,използвам постоянно сапун-кедър и бабмбук.Изпробвала съм и други видове сапунчета на Рефан,но този аромат ме грабна и е много траен Peace.

# 38
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Сапун за пети с естествена гъба вътре - супер е за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт