GLISS

  • 4 242
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
да кажа че си взех серията, която е за накъсана и изтощена коса, шампоан и балсам, отделно спрей за впръскване за блясък, е от първия път се вижда резултата, има ли някоя още доволна и самата серия има ли и маска или нещо такова, мног оми е суха косата и изтощена и въобще не вярвах че нещо ще помогне, но особено от спрея се загласи, тя както е права и все има стърчащи косъмчета, ама сега Flutter

# 1
  • Мнения: 1 809
Това този с възстановяващите масла ли е? newsm78

# 2
  • Мнения: 9 095
мисля че той, жълти са, миришат много хубаво, просто не съм предполагала че толкова бързо ще видя резултата, тогава и за втори път ползвах сешоар, мразех ги тия машини че след това косата ми все едно че съм пудел, стърчи хвърчи- такава разлика имаше, unbelieveable Party

# 3
  • Мнения: 1 906
Аз имам маската. Наистина мирише невероятно. Ползвах я само веднъж и косата ми е мека.
Иначе си тъсих спрея коприна за коса. Той е от друга серия. Ти за него ли говориш, че си много доволна?

# 4
  • Мнения: 9 095
ами явно, едно бляскаво е шишенцето и трябва д асе разклати преди употреба, а коя маска ползваш? спрея го има в Пикадили откъде си?

# 5
  • Мнения: 1 906
Има поне три вида такива шишенца дето трябва да се разклатят преди употреба. Коприната, която аз исках е за блясък и е розово-лилава на цвят.
Аз ползвам маската с подхранващи масла  newsm10. Мисля, че ако има от тази серия и такива шишенца дето трябва да се разклатят  newsm62 ще е по-добре да си взема, отколкото коприната. Ох, нещо много неразбираемо стана  smile3506.

# 6
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,мами.Искам да попитам тъй като не съм ползвала Глисс,дали имат серия за руса коса,а и също ще ви бъда благодарна да ми кажете на каква цена е спрейчето и как се казва точно,може и снимчица.
Благодаря ви. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 906
Здравейте,мами.Искам да попитам тъй като не съм ползвала Глисс,дали имат серия за руса коса,а и също ще ви бъда благодарна да ми кажете на каква цена е спрейчето и как се казва точно,може и снимчица.
Благодаря ви. Simple Smile

До колкото знам има серия за руса коса. Виждала съм в един сайт.
За кое спрейче питаш?

# 8
  • Перник
  • Мнения: 195
Питам за спрейчето което е за блясък,а също да питам има ли спрейче против накъсване,което да изглажда но не и да слепва и сплесква косата?

# 9
  • Мнения: 1 906
Питам за спрейчето което е за блясък,а също да питам има ли спрейче против накъсване,което да изглажда но не и да слепва и сплесква косата?

Спрея за блясък е "Коприна за коса" и струва около 6-7лв. Не помня точно.
От серията с подхранващи масла, която е точно против накъсване и цъфтящи връхчета мисля, че също има спрей newsm12.  Ако има задължително ще си го взема.

# 10
  • Мнения: 9 095
взех си шампоан и балсам за 95% по- малко накъсване и тн..., а спрея е за блясък и коприна, трите неща в Пикадили са около 13лв, и спрея май е около 5 той е най- скъп, наистина е розово лилав

# 11
  • Мнения: 3 537
Като ми свърши Нивеата ще си купя от новата серия със възстановяващи масла Wink
Имат на Глис за руса коса-да .Сестра ми си взе шампоан и балсам,чакам отзиви само от нея дали ще ми го похвали.

# 12
  • Мнения: 14 471
Като ми свърши Нивеата ще си купя от новата серия със възстановяващи масла Wink
Имат на Глис за руса коса-да .Сестра ми си взе шампоан и балсам,чакам отзиви само от нея дали ще ми го похвали.

аз гледах и на нивеа за руса коса - кое ли е по-добро?

# 13
  • Мнения: 9 095
аз винаги съм била повече фен на Scchwarzkopf Thinking

# 14
  • Мнения: 1 906
аз гледах и на нивеа за руса коса - кое ли е по-добро?

От Нивея съм страшно недоволна.
С две ръце гласувам за Шварцкопф  Peace!!!

Общи условия

Активация на акаунт