Книга за похвали/оплаквания

  • 2 526
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Оплаквам се, че малкия ме прави луда  Crazy
Искам да ходя вече на работа, а той на ясла  Praynig
Искам да има форумска среща по-скоро ама
не само на чат темата, а общофорумска  Hug
Искам София да стане по-чиста, а хората
по-съвестни  Thinking
Оплаквам се от Реза, че заключи темата след 3 постинга
и не можах да обявя какво вариво обичам.
Реза да знаеш, че ще се направя на Бай Мангал
и ще дойда у вас в късна доба - като ме видиш
ще отключиш де що има заключена тема  Hug

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Liska , Кнут беше животинка някаква в зоопарка, нали? Получил, баш Simple Smile Н'дей лъга Simple Smile

Реза отиде на работа Simple Smile Аз й ям месото.

L е о , темата е 2 в1, усещане за лекота Simple Smile

Dona, ей за това пари ще дам да го видя  Mr. Green Размахването Simple Smile Плашите ли нещо Simple Smile

Похвалвам си спамърките мили

Това го прочетох като "Похапвам от спамърските миди..." Права е daffodil - днес съм като напушена Simple Smile

# 17
  • Мнения: 87
...аз искам да съ уплача , чи една позната мъ нахъсваше да съм се включел в тоз форум , 'щото имало ноу развратни мами...обаче до ся не съм срвщнал ни една...с изключение на тревопасните..., ама те не се смятат , 'щот' няма да ми се пуснат... (отчаян съм вече)

# 18
  • Мнения: 2 716
Хваля форумът, защото го има.  Peace
Спамърите, защото са ми приятни.
100jn, защото ми помогна да си изчистя гадното.... някаква програма, която ми се натискаше да я купя.
Оплаквам се, че компютърът ни е само един.

# 19
  • Мнения: 3 423
Не лъжа, Кросич, оня ден
получил зъбобол, расте му
зъб, не се чеплезил следобяд,
в резултат на което получил
заплахата. Полицията разследва.
А аз никога не лъжа.

# 20
  • Мнения: 1 400
Аз пък искам да похваля всички Фотошопки за невероятните неща , които творят, за устрема, отзивчивостта и ... прекрасното насторение, което ми образуват с нещата си.
Хваля си с две ръце и спамърите - всички до един Peace. Обичам ва бе еййй!!! Hug
Оплаквания... ами нямам ... Може би щото гледам да не се товаря и не щъкам кой знае колко по "чуждите" за мен теми...
В " Нашите деца" също ми е вери гууд...
Ами това е!

# 21
  • Мнения: 3 423
Ще ме извинявате, но спам-темата си е точно чат. И нищо повече.   Peace

Да, ама може да си копнеш
чудни песни и чудни снимки.
Полезна ми е.

# 22
  • Мнения: 3 521
Похвалвам Кърмаческия и Готварския, че са ме вадили буквално от калта ХХХ пъти. Също немкините, zаради добрата компания, която срещам в тяхно лице.
Похвалвам персонално мадам mystic, zа това, че е един от малкото хора, които се опитват да ровят иz zакърнелите моzъчни гънки на Виртуалната реалност.
Оплаквам се от 100те поста zа Кнут, които прочетох до тоzи момент...в нито един от тях не се споменва колко пъти е срал от сутринта, а аz се тревожа. Crossing Arms

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз обичам Biby, мога да ви кажа!

Фонда, Бриджит, не те знам откъде си узнала нази новина за Кнут. Сигурно си купуваш Дойче Цайтунг  Mr. Green Знам, че не лъжеш и мога да го затвърдя Simple Smile Твърдите неща са хубави работи Simple Smile

Не съм напушена, просто искам малко да му отпусна края. Няма да ми закачате Biby Simple Smile

Кас, не съм те споменавала скоро Simple Smile

Тонколона басова, тез неща са абсолютно вярни, пък хвани се за някоя кака на кю и ще видиш какви ще ти ги извъртят Simple Smile Виртуално Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 423
Похвалвам Радио Айнц и Берлин Радио.
Информират ме на всеки 15 минути за
това, как се развива Кнут. Полицейска
сводка и блитцери по аутобаните. Да.

Похвалвам Матакосмата за помощта,
която оказва на Нанди и детенцето й!!!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 723
Само в спамо- чата никой нищо не трие.....  Whistling

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не бъркайте тема с чат, че и хапчетата няма да ми помогнат.

# 27
  • Мнения: 4 138
похвалвам създателите на този форум, моят втори роден дом Mr. Green
оплаквам се от готварският и красива мама. единият е виновен поне за 8 кила от теглото ми, другият е виновен за това че осъзнавам, че имам наднормено тегло.
похвалвам подфорума благотворителност.

# 28
  • Мнения: 1 400
Не бъркайте тема с чат, че и хапчетата няма да ми помогнат.
Хапченцата от Тери Пратчет ли са произведени, извинете, че от други имам алергични реакции Flutter Flutter Flutter?

# 29
  • Мнения: 10 758
Хваля се от тия, които ме карат да се усмихвам....обичам ги....е, има някои, които са ми много на сърце,с което искам да кажа, че ги обичам повече от другите Flutter....Лео( моята половинка), Мина(дет сигурно ще ме псува цел живот, че я вкарах у клюкарника Mr. Green), Миленка( щот е много руса и разбира от компютри Crazy), Касиди(влюбена съм в нея), Виктория( (или незнам как е сега, не спря да си сменя ника тая жена....може и от зодията да е) снаха ми е и много си я обичам).....уф, спирам вече.
Оплаквам се - от Мара, щото все се крие и не иска да се видим...
- от сопрано....ей така профилактично Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт