Професионална деформация или деформация на професията

  • 1 700
  • 32
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
С голямо прискърбие искам да ви споделя, че гинекологът ми се оказа гей. Познавам го от 10г, по- внимателен и добър професионалист от него (освен Велев в Шейново), не съм посещавала.
На външен вид нищо не подсказва за ориентацията му. Дори преди 6-7г усетих елегантна свалка от негова страна. Сподилил на друг лекар, че ме харесва...
Не мога да си го обясня- хубав, ерудиран, от добро софийско семейство, заможен...
И се замислих: дали, ние жените, се оказахме "аргумента" за преориентацията му?

# 1
  • Мнения: 3 423
Едва ли твоята тутурутка го
е отказала да целува други.
Просто мъжете го влекат и точка.

Имам познат доктор проктолог,
бърка по дупета по цял ден,
той също е педи. От любов ли?

# 2
  • Мнения: 4 806
не любов, а призвание

# 3
  • Мнения: 503
При проктолога не може ли да се е случило в обратен ред?
Сексуалната ориентация тласка към специализация. Grinning

pechovska, това, че док. е гей прави ли го по-кофти специалист? Или прискърбието ти е продиктувано от друго?

# 4
  • Мнения: 3 423
При проктолога не може ли да се е случило в обратен ред?
Сексуалната ориентация тласка към специализация. Grinning

Абсолютно си е задълбочил интереса!

# 5
  • Мнения: 534
Нагледал се е човека и сега иска разнообразие  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 447
С голямо прискърбие искам да ви споделя, че гинекологът ми се оказа гей.
Защо с голями прискърбие, бе джанъм?

# 7
  • Мнения: 6 991
Сигурно е кофти хубави мъже да стават "зян" Mr. Green За това с прискърбие...

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Еовин го каза.
Преди години си говорихме и усетих, че от него ще излезе любящ съпруг и добър баща. Няма да крия, че имахме взаимен интерес, но това беше отдавна и свърши с "интереса"- заминах за Москва, след това срещнах мъжа ми, детето и т.н.
Наистина, отиде "зян".

# 9
  • Мнения: 3 268
Ти направо ми разби представите за гинеколог!Тези,които аз познавам са женкари и коцкари,ама от най-върлите.Ти си попаднала на някакво изключение,според мен.На мен пък зъболекарят ми е гей,но това хич не ми пречи.Няма да се женя за него,я.Ако ти се прииска все пак да идеш на гинеколог не гей,обади ми се.Ще ти препоръчам Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На мен ми е интересно как си ходила на преглед при него при положение че е имало някакъв взаимен интерес.Не беше ли някак неловко,неудобно Thinking

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
човекот си е бъгнат по дефолт.
Какво общо има факта, че бърка тук-там?  Thinking

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе нещо е студио хикс цялата работа,уж е имало джиджи-биджи с авторката,а после да си е бъгнат по дефолт.Незнам

# 13
  • Мнения: 3 268
Има гейове,които са бисексуални.Познавам такъв,даже ми е роднина.Много хубав мъж и жените го навалят.Ако някоя много му хареса,спи с нея.Но е гей и живее с мъж.

# 14
  • France
  • Мнения: 726
Изразих се ясно- нищо не е имало между нас, лека закачка в словестна форма. По-късно почти приятелски отношения между лекар и пациент.
 Искам да обсъдим въпроса принципно, а не "лично"

Общи условия

Активация на акаунт