За каква професия мечтаете?

  • 8 534
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 491
Отдавна се каня да пусна такава тема и най накрая му дойде времето Simple Smile
Споделете, ако имате желание, вашата професия мечта. Много хора са завършили някаква специалност и работят по нея, други пък не работят по специалността си, но и в двата случая съм сигурна, че има неудоволетворени от това какво правят и какво искат да правят. Какво искате да работите, от каква професия ще бъдете най-удоволетворени и ще давате всичко от себе си. Да забравим замалко заплащането и просто да помечтаем, какво желаем да правим. Да си предствим, че сме малки деца и големите ни питат, какви искаме да станем като порастнем.

Аз примерно искам да съм фотограф, искам да имам професионална фотографска техника и да снимам всичко красиво което видя, да мога да ходя навсякъде по света и да щракам на всякаква тематика. И като бонус от фирмата за която работя, всеки месец да имам възможност да правя фотосесия на един мъжки модел Mr. Green

Тук малко ще си пофантазирам за условията на работното място...
Работното ми време да бъде плаващо, да ходя на работа когато се наспя и се напия на порядъчно количество кафе с приятелки, вечер не ми е проблем до колко ще работя-аз съм нощна птица. Важното е да не ставам рано, а да се наспиваааам. Да имам страхотен офис и 4-ри ядрен компютър с 3 милиметров монитор Сони, за да си обработвам снимчиците, не за друго Wink Да имам естествено Интернет, да се рея из форума и да мога да ви споделям най-красивите снимки и уловените прекрасни моменти от целият свят.
Забравих да добавя-да може да се пуши в офиса.

Вие сте...Споделете...Помечтайте...



P.S. Предварително се извинявам, ако е пускана такава тема, само моля старите-кучета ветерани да не ме Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 14:43 от Гигова

# 1
  • Мнения: 5 228
Мечтая за професия, в която няма да ми се налага да общувам с хора. Мога да правя грънци примерно. И да ги рисувам. Някъде след природата.
А когато ми омръзнат грънците, ще имам малък ресторант, в който ще работя само аз, аз ще готвя, ще сервирам, всичко (всъщност може да има някой, който да мие чиниите и да чисти). Вътре ще има точно две маси. Ще бъде безумно скъпо и резервации ще се правят за години напред.

# 2
  • Мнения: 7 107
Искам да стана рИститутка.  Grinning

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
За момента си харесвам тази.
Иначе по принцип искам да съм стюардеса или археолог. За едното нямам нужната височина, остава ми само другият вариант.

# 4
  • Мнения: 287
аз искам да съм учителка в детска градина...

# 5
  • Мнения: 6 991
Много хубав въпрос. Никаква представа нямам Confused

# 6
  • Мнения: 68
Искам да съм космонавт. Да летя в космоса. Винаги съм го искала. Но и един пилот на самолет не можах да стана.  Tired

# 7
  • Мнения: 936
На мен ми се иска да си правя преводи вкъщи, а половин ден да карам такси.
Английския и шофирането са ми любими неща. Може и по друг начин да са комбинирани. Също ме влече и фотографията, но там не съм се замисляла сериозно.

# 8
  • Мнения: 4 806
моята си

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Да съм пластичен хирург.

Или да имам туристическа агенция, да организирам пътувания и аз самата да пътувам с туристите Hug

# 10
  • Мнения: 1 533

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

Аз си мечтаех цял живот да превеждам книги. Страдах и се самосъжалявах, докато миналата есен реших да си мръдна пръста и мечтата ми се сбъдна. Сега превеждам втората си книга. Оттук нататък просто си мечтая да задобрея колкото Анда.

# 11
  • Мнения: 1 924
Мечтая за професия, в която няма да ми се налага да общувам с хора

ДА !

# 12
  • Мнения: 5 370

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

Аз си мечтаех цял живот да превеждам книги. Страдах и се самосъжалявах, докато миналата есен реших да си мръдна пръста и мечтата ми се сбъдна. Сега превеждам втората си книга. Оттук нататък просто си мечтая да задобрея колкото Анда.
И аз да се присъединя към наборката, не бих отказала да работя от дома. И то преводи. Само че художествени, не съм чак толкова много в час със специализираната лексика, като техническа, юридически термини, медицински-там пък е ужас!!!-и т.н.

# 13
  • Мнения: 4 668
И аз искам да работя нещо , което да не налага контакт с хора . Мога цял ден да си стоя в един хубав офис и да си работя разни неща на компютър и с документи ... само да не трябва да говоря с който и да било  Confused

# 14
  • Мнения: 2 891
Ооооооо, всичко бих, само да е с хора. Ужасно тъпо ми е да стоя само пред компа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт