Кога и как подготвихте детето си че ще става батко/кака?

  • 819
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 722
Въпросът ми е подтикнат от повторното ми вписване и голямата ми уста, дето не знае кога да приказва и кога не.
Повечето сте в час че сме направили постъпки за братче/сестриче на Милен. Той самия ме посръчка с неговото "искам купиш бебе"  Grinning
Е добре, ама сега всяка вечер пита къде е бебето?
Хем искам да е подготвен и да чака с нетърпение събитието, хем нямам идея колко ще чака, така че май се наврях в омагьосания кръг.
А пък Милен ми е обещал че ще помага - като попитах как , той отговори - "Папкам бебето"
Е, сега кажете, ще го изяде ли или да? /Това последното е за сваляне на напрежението/

# 1
  • Мнения: 341
ДА,ще го изяде  Joy

Но на по-късен етап от развитието си  Wink

Нашите чак сега започнаха да се ядат по между си като истински братя.Но стане ли дума за сестричката тръпнат в очакване вече.

А за подготовка,мисля че когато дойде време и започнете да ходите на свиждане това ще е достатъчна подготовка за баткото.Поне при нас беше така.Кико беше на 2 години и половина тогава и осъзна чак когато видя Лъчи.Всеки път идваше с нас на свиждане и мисля че това го подготви най-добре.

# 2
  • Мнения: 2 722
Креми, сега след като съм му казала вече и е почнал да пита не ми остава нищо друго освен да се моля да стане по-бързо.
Тази вечер оставих Руслан да отговаря на въпроса - къде е бебето  Wink

# 3
  • Мнения: 341
Ох,дано молитвите ти помогнат,че при нас нещата се замотаха много.

Късметлийка си ти с Руслан  Joy

Общи условия

Активация на акаунт