БУРГАСКОТО море, много е добре...

  • 13 995
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 527
Мен не ме бройте за срещата. Amelia, дано бързо  се оправи малката.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 172
И аз ще пропусна,че съм болна.

# 32
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
с риск да досадя питам,някой знае ли гамишев днес или утре ще бъде ли в кабинета си?

# 33
  • Мнения: 1 802
Здравейте, момичета!
Извинявайте че се намесвам в темичката ви, но бихте ли ми отговорили на този въпрос  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183656.new#new ако сте чували нещо разбира се!
Благодаря ви предварително!  Hug

Приятен ден!  Peace

# 34
  • Мнения: 595
Amelia, urbazona nqma da navredi toi e protivoalergi4no sredstvo
na Deni mu biha spe6no kato napravi laringospazum
mnogo mu pomogna
izvinete za latinicata
Van4e mnogo gotina tema  bouquet
na sre6tata nqma da doida bolna sum Ill

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро,
хубав ден Ви желая! Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Марианамама - обади му се, по принцип е в понеделник и четвъртък

А на болните да оздравявате бързо, какви са тия болести, слънцето напече те се разболяли. Ох говоря си аз ама да не ме тръшне и мен  ooooh! Че само едни сополи се разхождат в офиса ще взема да  #2gunfire

# 37
  • Мнения: 4 546
на курсове за бременни някой ходил ли е?

# 38
  • Мнения: 2 577



Тъй като обещах ето малко инфо :

Детският кът е за деца от 1 до 10г., но за деца до 3г. с предружител. Ако детето до 10-15 мин свикне, заиграе се, не плаче и т.н., придружителят може да си тръгне и да остави детето на грижите на какичките
Дискотеката за сега работи активно за рождени дни. Тъй като моя батко се вълнуваше разпитах и за нея. Имали идея през лятото да пуснат в някои дни и часове детската дискотека за свободен достъп
В предверието има маси и столове, кафемашина и хладилник на Кока Кола. Придружителите могат да си седят там. Пуши се отвън


p.s. не се вижда телефона добре, не ми се играе да намалям размерите, затова го преписвам отново:
0896 / 846 622

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 11:18 от Amelia

# 39
  • Мнения: 2 577
на курсове за бременни някой ходил ли е?

Бубичко, ама сега е в Средец
Ще обясни после като се върнат  Wink

# 40
  • Мнения: 388
Като вчера спах правя запис днес!
Днес сме на разходка, че от 2 дни не съм я изкарвала навън!

вчера попаднах на това за децата
http://muzika.dechica.com/songs/songs1.htm

незнаех песнички да и пея на малката!
Какъв срам  Embarassed

Тина 78 - наистина е хубаво да си избереш педиатър предварително. Не прави моята грешка!
Тедка вие при кой лекар сте? Препоръчай някой в М. рудник

# 41
  • Мнения: 742
запис и от мен Peace

Весел ден на всички!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 701


вчера попаднах на това за децата
http://muzika.dechica.com/songs/songs1.htm

незнаех песнички да и пея на малката!
Какъв срам  Embarassed [/color]

 smile3521 smile3501 smile3525

# 43
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
За педиатър-ние ще сме при Бербенлиева.Имакабинет в к-с "Изгрев" и до Старата поща.
Цачи,цяла нощ те сънувах. LaughingСънувах,че си при мен в родилното и ми обясняваш много подробно как да се грижа за бебчето  LaughingМного ми стана странно,все пак съм те виждала наживо само веднъж на срещата в "Адонис"  Party
За срещата в събота аз съм 50 на 50,но кажете в колко часа.На "Пица палас" нали?

# 44
  • Мнения: 5 539
Amelia, добре, че сте избегнали Урбазона. На Ева й биха 2 пъти инжекция, когато направи бронхоспазъм. Много болезнена е самата инжекция, а и мн вредна, както съм чувала.
Дано не ни се налага повече, а и на вас.

marianamama, преди  малко говорих с Гамишев, каза ми, че има 2 свободни часа за четвъртък. Ако искаш му се обади бързо да си запазиш единия. На мен не ми се чакаше дотогава, затова се обадих на Мърмърова и тя обеща, че ще ме прегледа на ехограф днес. Писна ми от тази постоянна заетост на Гамишев вече Confused, а Мърмърова е добър специалист и много съвестен човек.
Стискайте ми палци всичко да е наред с бебе, защото още не го чувствам да шава и се притеснявам  Rolling Eyes И каквато съм гъска, вчера половин ден четох в "Проблемна бременност" и си внуших разни работи....

Общи условия

Активация на акаунт