Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 598
  • 353
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 221
Момичета искам да ви попитам мюслито голям грях ли е тази дета. Примерно следната закуска 2 рехави супени лъжици мюсли с 4-5 лъж кисело мляко 2% и 2 супени лъжици вода , правили ме  голяма точкуваща грешница.

# 181
  • Мнения: 56
А да попитам също може ли солети ? те колко точки са??

# 182
  • Мнения: 3 453
Момичета искам да ви попитам мюслито голям грях ли е тази дета. Примерно следната закуска 2 рехави супени лъжици мюсли с 4-5 лъж кисело мляко 2% и 2 супени лъжици вода , правили ме  голяма точкуваща грешница.
-по добре недей...

А да попитам също може ли солети ? те колко точки са??
-това вече си е голямо зло солети хляб и т.нВ никакъв случай.Имат поне 50т.

# 183
  • Мнения: 56
Така ли !!Направо ще се  #2gunfire! ДНЕС МИ ОТИДЕ ДЕНЯ На КИНО ! Аз си мислех че съм консумирала до тук 21 точки , но и пакет солетки за жалост ooooh! . Нищо вече ще знам  Confused

# 184
  • Мнения: 3 453
Така ли !!Направо ще се  #2gunfire! ДНЕС МИ ОТИДЕ ДЕНЯ На КИНО ! Аз си мислех че съм консумирала до тук 21 точки , но и пакет солетки за жалост ooooh! . Нищо вече ще знам  Confused


eeee не е станало кой зане какво от утре ще си стриктна.Ако не си сигурна за нещо първо попитай а през това време хапни нещо, което със сигурност е позволено Peace Hug

# 185
  • Мнения: 56
Дабре , споделете вие какво си хапвате???

# 186
  • Мнения: 1 184
Здравейте момичета.
Спазвам тази диета от седмица и половина и мога да ви се похваля, че съм вече 4 кг долу  bowuu /макар че не бях много стриктна първите дни/. Дори запалих няколко съседки по нея  Twisted Evil, поради което сега имам няколко въпросчета. Бихте ли ми казали колко точки са 1ч.ч. нискомаслено мляко, кока-кола или пепси лайт и 1 пакетче диетичен подсладител?
Благодаря предварително.

# 187
  • Мнения: 4
здравейте, момичета! От две седмици много стриктно спазвам диетата и съм свалила само 3 кг. Нормално ли е това?....вече започнах да губя надежда, че ще махна ужасните сланини:badscale:

# 188
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Аз пробвах няколко пъти, но обърквам сметките.
Ако 100 грама от един продукт са 1 точка, то 10 грама 0.1 ли си ги смятам?
И за това
Дюнер кебап 200гр 0
от предната тема.
значи ли, че мога да си го хапвам спокойно? все пак дюнерът се прави с арабски хляб  newsm78

# 189
  • Мнения: 3 453
Аз пробвах няколко пъти, но обърквам сметките.
Ако 100 грама от един продукт са 1 точка, то 10 грама 0.1 ли си ги смятам?
И за това
Дюнер кебап 200гр 0
от предната тема.
значи ли, че мога да си го хапвам спокойно? все пак дюнерът се прави с арабски хляб  newsm78

Има се предвид само месото...Нашите дюнери накратко им казваме само дюнер.Но при диетата се има предвид само месото.

# 190
  • Мнения: 56
Моля ви споделете какво си хапвате за деня , вече 4 ти ден съм на тази диета и не съм мръднала надолу , само в началота 400 гр и това е  #Crazy

# 191
  • Мнения: 13
Къде пак се изгубихте всички?

аз на 10.05 завърших едномесечния курс който си бях определила за диетата- резултата е -7кг, до желаните 55кг. остават още 3кг. за сваляне.

Много съм щастлива и доволна от резултата.
Сега ще мина 10дни на моно диета и ще пиша за резултата.

Успех на всички!

# 192
  • Мнения: 1 014
Сега ще мина 10дни на моно диета и ще пиша за резултата.

А какво означава това?

# 193
  • Мнения: 689
Простете за невежеството, но искам да попитам нещо:
В таблицата пише, че едно варено яйце е 0 точки, а ако изям две яйца, пак ли ще се брои за 0 точки?

# 194
  • Мнения: 13
Azira това е диета при която първия ден ядеш само зеленчук от един вид, на другия ден само кисело мляко на третия само риба и т.н.

dida_p аз ги смятах за От. , незнам за другите

Общи условия

Активация на акаунт