6 г.с. - вижда се сакче, но не се вижда ембрион

  • 4 251
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 099
Възможно ли е да не се вижда ембриона в 5(+2) г.с.? Има ли шанс бременността да се окаже нормална?

# 1
  • Мнения: 902
Има шанс. Ако си много притеснена, направи кръвен тест за бременност и го повтори след 48 часа. Нивото на бЧХГ трябва да се удвои, ако всичко се развива нормално.
Късмет.

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мисля че е рано все още да се види ембрион,ала товакоето ме смущава за една нормална бременност е факта че ти си родила преди 4 месеца.Не съм сигурна дали тялото ти е готово за такъв шок толкова рано.Но така и така е факт,желая ти леко и безпроблемно бременеене   bouquet  Hug

# 3
  • Мнения: 7 716
Рано е още.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

... за каквито и да е прогнози.

# 5
  • Мнения: 561
5 г.с ли 7 г.с?? Ако е 7 г.с може и да се чуе пулс.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
5 г.с ли 7 г.с?? Ако е 7 г.с може и да се чуе пулс.

5 г.с. + 2 дни

# 7
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ivonska, само не ми казвай, че питаш за теб си.....  Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Побут

# 9
  • Мнения: 953
В 5 г.с е само плодно сакче, ембриона се вижда някъде към 7-8 г.ц, поне при мен беше така

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Според мен е рано да се види.

# 11
  • Мнения: 4 915
Здрасти.  Grinning

Възможно е да не се вижда. При мен Мариела дори в 7 г.с. не я видяха като ембрион и ми казаха, че е "кухо яйце" (плодно сакче без ембрион).

# 12
# 13
  • Мнения: 11 003
Има шанс! На мен в 6 г.с. с коремен видеозон ми видяха само сакчето. В 7 г.с. ме прегледаха с вагинален и тогава установиха сърдечната дейност.

# 14
  • София
  • Мнения: 632
рано е още при мен в 6 г. с. се виждаше само плодния сак

# 15
  • Мнения: 9 973
това е нормално,в 6 гс се вижда черно петно,едва след 2 седм се вижда живот в него

# 16
  • Мнения: 545
При всяка жена е индивидуално кога ще се появи (и засече) сърдечната дейност на плода - зависи от продължителността на цикъла. При нормален цикъл (26-28 дни) такава се засича в 7-8 г.с. И при мен в 6 г.с. видяха само плоден сак, сърдечна дейност - 8 г.с.

# 17
  • Мнения: 2 746
Ембрионче - след 7-8  г.с., спокойно.

# 18
  • Мнения: 2
За тебе има шанс,но за мене май  вече няма!Не се вижда ембрион в 8ма седмица и три дни.Докторът ми каза,4е шанса  е малък и ако другата седмица е така,отивам на аборт  CryПосле трябва да чакаме половин година,а мъжа ми заминава до края на годината на работа в чужбина и нещата се отлагат много,а аз съм на 34години вече!Моля пишете ми дали има случаи да се види ембриона и сърдечната дейност в девета-десета седмица и да е нормален?!

# 19
  • Мнения: 959
При мен се видя и чу чак в 9-10 г.с и то с вагинален ехо,така че не избързвайте.

# 20
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Рано е още (според мен), хеле па с коремен ехограф! Най-сигурно е след 7-8 г.с., и то с вагинален. Embarassed

 newsm23Ма ти не знаеш ли (визирам младежа в подписа ти)? newsm78  #CrazyИли просто водиш статистика?
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Не водя статистика - всяка бременност е различна. Младежът го разпознаха, че е младеж в 12 г.с....

Общи условия

Активация на акаунт