Баща ми ни отказа дома си

  • 5 449
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 85
След като баща ти толкова държи да отидете на бала, то В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ХОДЕТЕ!

# 106
  • Мнения: 656
Въпросът ми за детето още е актуален - на 10 месеца едва ли ще го оставиш на детска градина. След като е наложително присъствието ти в този град, вероятно ще имаш някакви срещи, които едва ли ще можеш да ги правиш с детето. На гледачка ли разчиташ?
Ако това си имала като идея, възможно е баща ти да е отказал гостоприемството заради чуждия човек, който ще влезе в дома за да гледа детето.

Това, на което можеш да разчиташ на роднините ти в случая е да ти помогнат за избора на квартира. След като живеят в града познават и хора в него.

# 107
  • Мнения: 656
И това за бала - вие не помните ли вашия собствен бал?
 Thinking ...или аз нещо съм много паметлива.... или наблюдавам повече... newsm78

# 108
  • Мнения: 4 965
Въпросът ми за детето още е актуален - на 10 месеца едва ли ще го оставиш на детска градина. След като е наложително присъствието ти в този град, вероятно ще имаш някакви срещи, които едва ли ще можеш да ги правиш с детето. На гледачка ли разчиташ?
Ако това си имала като идея, възможно е баща ти да е отказал гостоприемството заради чуждия човек, който ще влезе в дома за да гледа детето.

...


И на мен това ми е интересно (просто любопитствам).

# 109
  • Мнения: 2 556
Сигурна съм , че бащата въобще не се е замислял чак толкова надълбоко  Naughty

И аз лично не бих се въобще надявала да разчитам въпросните ми роднини да ми търсят квартира. Ама хич.

Общи условия

Активация на акаунт