Елвира има нужда от помощ

  • 46 248
  • 501
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Господи...

как е възможно

# 16
  • Мнения: 520
Боже, господи ! Аз познавам това момиче! Боже, потресена съм Sad
ПИсала съм толкова пъти в другата тема за Елвира, но не подозирах, че става дума за това момиче.БОже моля ти се помогни и, моля те.
За съжаление в момента нямам възможност да направя нишо , но при първа възможност ще се включа Praynig

# 17
  • Мнения: 6 039
Алек,
Биляна съм...
не мога да намеря думи, вече 1 година градът живее с мисълта за  Елвира и състоянието й.

помня я  като малко красиво и весело дете.....
непрекъснато се моля за нея, за семейството й, за детето й и за ТЕб, дано ти стигнат силите в тази борба.

Моля се да победиш, моля се Михаил да има здрава Майка. Моля се, този кошмар да има щастлив край.

Пожелавам ти успех!!!

# 18
  • Мнения: 1 299
Когато прочетох за проблема, признавам си - не ми стана много ясно за какво иде реч...Но когато видях снимките направо бях потресена! И за пореден път се убедих, че каквото и да ме тормози в този живот, ако съм жива и здрава, значи съм щастлива. Нямам кой знае какви финансови възможности, но въпреки това ще направя дарение при първа възможност. Дано и Бог и помогне иначе незнам  Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 2 957
От самото начало следя темата за Елвира и днес,когато видях снимките и ....просто не мога да спра да мисля за нея,за детенцето и което е направо прекрасно,за близките и....
Моля се за всичко да свърши щастливо...

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Веднага ще помогна с каквото мога, безмълвна съм,  Weary newsm45 newsm17
Дано Бог се смили и даде втори шанс на прекрасната млада майка да види и отгледа детенцето си и да зарадва близките си.  Praynig

# 21
  • Мнения: 3 034
 smile3518 newsm17 Нямам думи, дано тази история има добър край.

# 22
  • Мнения: 2 673
Включвам се тук, за да дам сили, надежда и вяра!
Искам да уверя всичките близки на Елвира, нейните приятели, и всички съпричастни към нейната съдба, че има шанс за нея!
Виждала съм такива хора, в такова състояние, които са се възстановявали!! Работя в такава тежка клиника и съм била свидетел неведнъж на чудеса, на добър професионализъм и на това как вярата, ВОЛЯТА ПОМАГАТ!! и ЛЕКУВАТ!!!
Пращам цялата си положителна енергия, цялото си сърце! Прегръщам Елвира и се моля на Господ по-бързо да се върне при семейството си!

# 23
  • Мнения: 1 975
Веднага ще помогна с каквото мога, безмълвна съм,  Weary newsm45 newsm17
Дано Бог се смили и даде втори шанс на прекрасната млада майка да види и отгледа детенцето си и да зарадва близките си.  Praynig

Дано наистина тази история да има щастлив край Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 239
И аз се моля за нея Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 908
Включвам се тук, за да дам сили, надежда и вяра!
Искам да уверя всичките близки на Елвира, нейните приятели, и всички съпричастни към нейната съдба, че има шанс за нея!
Виждала съм такива хора, в такова състояние, които са се възстановявали!! Работя в такава тежка клиника и съм била свидетел неведнъж на чудеса, на добър професионализъм и на това как вярата, ВОЛЯТА ПОМАГАТ!! и ЛЕКУВАТ!!!
Пращам цялата си положителна енергия, цялото си сърце! Прегръщам Елвира и се моля на Господ по-бързо да се върне при семейството си!


Много съм съгласна с теб! Аз вярвам, че ще се оправи!  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 561
Ще помогна с каквото мога!
Моля се за нея вече толкова време  newsm17
Детенцето е прекрасно

# 27
  • Мнения: 1 952
Господи, дано излезе от това състояние и  се възстанови!

# 28
  • Мнения: 139
 Cry милото момиче. Колко жалко е, такова хубаво момиче, а тези касапи какво са направили...
 Нямам думи, това се случва в 21 век, в "Европейска" държава. С лекари, които протестират заради ниско заплащане.
Съгласна съм, малко им плащат. Да се преквалифицират като не им харесва. Да продават домати, да работят в транжорна.
Но да се държат по този абсурден начин, да търгуват и спекулират с човешкото щастие, надежда, скръб или здраве. Това е недопустимо. Това е подсъдно, но в някоя друга държава. Не в нашата.
Има ли лекар осъден за некомпетентно и зловредно лечение... или за лекарска грешка... ако има са 1 или 2ма най-много. Жалко. Изпатила съм си лично от такива "лекари".

Ще помогна с каквото мога.
Моля се, Елвира да се оправи по-бързо, да се възстанови напълно  Praynig.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт