Само аз ли не се справям с Volume Shocking спиралата на L'Oreal?

  • 1 764
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
С много смесени чувства съм спрямо тази спирала и затова ви питам...
Като цяло ефектът е точно търсеният от мен - "тежки" мигли. Но не мога да преодолея това ужасно слепване. Търпелива съм и винаги отделям премного време на нанасянето на спиралата, независимо каква е, но тук вероятно бъркам нещо в техниката. Затова питам тези от вас, които я ползват - КАК Я НАНАСЯТЕ?

Аз първо старателно обработвам миглите с базата, без да повтярам. Стават прекрасни и в никакъв случай не са сплъстени. След това се започва онази мъка с идиотското гребенче. Специално внимавам да го движа перпендикулярно спрямо миглите, за да не нанася много и същевременно максимално ефективно да "сресва". Но въпреки това то си клепа адски, а относно сресването, какво да ви кажа, ами не разделя добре миглите. В никакъв случай ефектът не е като на Aishwaria Rai - модела от рекламата (ясно че не може да бъде същото, но поне малко подобно  Wink ). След това чакам да позасъхне и нанасям повторно, да не кажа че и потретвам понякога. Общо погледнато миглите наистина стават тежки. Но отблизо са си сплъстени и това е то.

Споделете, моля, вашия опит!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не си само ти. Просто последните спирали на Л'ореал до една са пълен боклук и преекспонирана реклама Close Последното им добро творение беше Лаш аркитект- а, всичко след нея е  Sick

# 2
  • Мнения: 661
Ползвам я от доста време и НЯМАМ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ С НЕЯ!Даже много ми харесва. Една от любимите ми спирали е!

# 3
  • Мнения: 1 424
Не си само ти! Последните две спирали на Лореал,които съм ползвала - Volume  и Телескопика са много лоши, слепват миглите,никакъв обем  Naughty

# 4
  • Мнения: 14 486
наистина имаше даже цяла тема колко е ужасна тази спирала. аз имах следващата, за въгленово черни мигли, пак с бяла основа. бях доволна ама като цяло нещо спиралите на лореал не ме вдъхновяват. верно че аз очаквам твърде много ама .....но за разлика от теб не очаквам да стане като на рекламата, с просто око се вижда на всички реклами на спирали че моделите са с изкуствени мигли. и това ако не е заблуждаваща реклама, кое???

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз имам такава спирала. Като цяло не съм й фен, но я ползвам от време на време. Та значи номера е като си сложиш от базата на миглите да изчакаш няколко минути да позасъхне и след това внимателно с много малко спирала по гребенчето да нанесеш. Така не се слепват и си остават точно като след бялата основа.
Успех.

Ако пък не стане вземи си 2000 калории на макс фактор. Има същия ефект а миглите не се слепват и не си играеш с основи и прочие глупости.

# 6
  • Мнения: 14 486
аз съм с 2000 калории сега и пак се слепват Crossing Arms

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не си само ти. Просто последните спирали на Л'ореал до една са пълен боклук и преекспонирана реклама Close

Хапсолютно.
Абе на Л'ореал аз вече почти нищо не си купувам.  Naughty

# 8
  • Мнения: 341
Ползвам я от доста време и НЯМАМ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ С НЕЯ!Даже много ми харесва. Една от любимите ми спирали е!

Добре де, viv@, нямаш ли чувството за слепени на кичурчета мигли? Как я нанасяш - с гребенчето или с четка от друга спирала (защото и това е вариант, но не съм пробвала до колко работи)? И слагаш ли втори слой или само един?

наистина имаше даже цяла тема колко е ужасна тази спирала. аз имах следващата, за въгленово черни мигли, пак с бяла основа......b]

УРИЕЛ, според мен ти говориш за Double Extension (която има вариант за въгленово черни мигли), а не за Volume Shocking. До колкото знам на нашия пазар Volume Shocking се предлага в един единствен вариант. Иначе в други страни има и водоустойчива. Double Extension-а според мен е много добра спирала, пак наслагва и прави обем на миглите, без да ги слепва. Въобще, препоръчвам я горещо на търсещите едновременно удължаване и умерен обем. Но все пак с Volume Shocking търсим още по-голям ефект в същата посока и затова съм се затръшкала за нея...  Laughing Ако не слепваше щеше да е върха.


Относно 2000 Calorie на Max Factor - ползвала съм я преди много години и наистина, хубава спирала е, но не прави миглите чак толкова тежки и обемни като Volume Shocking. От опита си като краен резултат я срявнявам с други хубави спирали за обем от типа на Volume Glamour на Bourjois, Volume 4x и Double Extension на L'Oreal и Volume Express на Maybelline. Но тази Volume Shocking e действетилно различна и е хубава, само дето толкова много слепва... Confused Ще кажете, слепва, щом толкова наслагва, какво очакваш? Ама все пак...

Благодаря ви, сладури, за мненията! Продалжавам да следя темата.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз неможах да се справя с тази спирала-като резултат имах 5 дълги мигли.
Сега ползвам Дабъл Екстенжън пак на Лореал,вече втора опаковка-много съм доволна от ефекта-обем и дължина,без слепване. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 768
 И аз не можах да се справя с тази спирала и се върнах към Архитекта.
 Но в последно време, не знам, какви са им партидите, но много бързо изсъхват.  Crossing Arms

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Относно 2000 Calorie на Max Factor - ползвала съм я преди много години и наистина, хубава спирала е, но не прави миглите чак толкова тежки и обемни като Volume Shocking.

Истина е че с макс фактор миглите не са много тежки, но пък седят по-естествено. Особено като се гримирам през деня.  Лореал-а е по-подходяща за вечерен грим според мен.  Като си сложа от нея заедно с грима имам чувството че не мога да си държа очите отворени.

Но в последно време, не знам, какви са им партидите, но много бързо изсъхват.  Crossing Arms

Според мен залежават по складовете и магазините. Не са много хората които кихат  по 15-20 лв за една спирала.

# 12
  • Мнения: 3 339
Според мен пък трикът е черната част да се нанесе възможно най-бързо след бялата.
Нанасяш бялата част на едното око, без много-много да се размотаваш и веднага след това нанасяш черната. После по същия начин и на другото око. Ефектът, поне при мен, е сресани и гладки мигли, без слепване. Втори път не нанасям, както при други спирали, защото наистина се получава натрупване и напластяване.
Освен това вероятността за напластяване още в началото/докато спиралата е съвсем нова/ е много по-голяма. В такъв случай гребенчето с черната част може малко да се поизбърше - дали в края на спиралата или някъде другаде и едва след това да се нанесе.

# 13
  • Мнения: 246
Купих си я още когато излезе тази спирала - хич не съм доволна, още повече че моите мигли са си доста и така сплъстени стояха ужасно. Всяка сутрин си играех с игла да ги разделям, добре че не си извадих някое око. Накрая просто смених четките, и си ползвах тази за основата за нанасяне на самата спирала, самата основа изобщо не я ползвах и по принцип, та набутах четката - гребенче вътре. Та това ми е злощастния опит с тая спирала, смятам че Дабъл Екстеншън-а беше в пъти по-добра.  newsm12

# 14
  • Мнения: 14 486
а новата на макс фактор? с червената четка?

Общи условия

Активация на акаунт