Отговори
# 15
  • Мнения: 998
Хайде и аз да се запиша в страхотната тема, Гита -   bouquet

vasq78, благодаря за именника, довечера с мъжо пак ще четем, дано изберем нещоо, че вече очаквам да се сбием за името  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 380
Ето ме и мен в новата темица. Много е сладурска. Hug

# 17
  • Мнения: 1 554
хихиих и мойто коремче е вече при вашите Whistling

# 18
  • Мнения: 3 388
Ехх, каква хубава  темичка! Комплименти, Гита   bouquet

Моята линия се появи преди около 2-3 седмици, значи към началото на 5 месец.

Сега ходих да купувам подарък за свекър ми, че в неделя е рожденик. Взех и опаковъчна хартия и панделки за подаръка на едно бебе, при което ще ходим утре  Heart Eyes

Попаднах и на мнго хубави потничета и бикини и си взех, че има нужда от все по-комфортни дрехи  Laughing Имам, чувството, че корема ми става направо огромен  Rolling Eyes Утре ще правим доста снимки и после ще ви пусна фреш материал  Mr. Green

Бели4ка, значи правилно съм си мислила за твоя ник  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 5 709
Записче  Peace
Малеее............темата ни е страхотна Simple Smile Браво  bouquet  bouquet  bouquet
Най-хубава от всички!
Мегита стискам палци всичко да е наред Praynig Peace
Аз сега се върнах от док Simple Smile каза,че беб си е добре е малко о дребничко излиза за седмиците но каза,че след още 1,2 прегледа ще се види по ясно Simple Smile Пак ми казаха,че е мъжле и както се изрази док : Сериозен мъж  Mr. Green Вика   я гледй,какъв атрибут има вирнат hahaha Joy hahaha Joy  Взеха ми секрет Shockedмалко се поуплаших защото до сега не ме бяха бъркали но каза че не е пасно за беб Simple Smile Вика: Нали правите секс,какъв е проблема Simple SmileНо допълни че на 100% имам бактерийки като вижда секрета какъв е! Другата седмица ще видим резултата като аз до края на следващата седмица трябва да отида да си занеса урина и да ми вземат кръв Peace Пък ще видим и там какво е положението Peace
Спряха ми всички хапчета пити до сега/Папаверин,Магнерот,Аспирин протект/ каза,че е нормално до 10 ина контракции на ден и за сега да се спрем с тези лекарства,защото не било добре за бебо,каза раждат се с големи кости ... не знам си какво не знам си що ConfusedИ на този етап каза да си карам така без хапове а ако имам някакви пртеснения да му звъня. За болката която имам ниско долу в дясно каза,че не му се вижда да е контракция щом е почти постоянна Peace ами някакви връзки,разтягане на черва и още не знак какво! А също така добави,че ако не съм оперирана от апендесит може и от това да е ConfusedНе знам дали е опасно обаче? Надявам се да не е! PraynigА бебоо.... какви ги правеше докато ме преглевдаше  Mr. Green хахаха,,,,,,,,,,,,,,,,, hahaha изграеше ръченица върху пикочния ми мехур,така риткашее..... и махаше с ръчички Simple Smile много хубаво беше!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  

# 20
  • Мнения: 3 388
Дамианки, радвам се, че всикчо е наред с бебо  Grinning

Момичета, колко тежат вашите бебета? Ние онзи ден бяхме 429 грама, точно на 21-ва седмица, не  ели малко?  newsm78 ...

И един въпрос, може да е малко тъпичък, но тъй като не ми се е случвало или не знам дали ми се е случвало досега, да попитам- какво представляват контракциите? Какво точно е усещането?

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И един въпрос, може да е малко тъпичък, но тъй като не ми се е случвало или не знам дали ми се е случвало досега, да попитам- какво представляват контракциите? Какво точно е усещането?

Истинските/ родилните/ или подготвителните?

# 22
  • Мнения: 1 216
Записче и от мен в новата темичка. Гита Ог - страшна си!

На Поли-Моли добре дошла сред августовските квачки-тумбачки.
За linea negra, аз все още я нямам. С първата бременност така и не ми се появи и тайно се надявам и сега да ме прежали, нали ще сме с големи тумбаци лятото и от суета ...Party

Днес бях на преглед и бебо си расте в нормите. Включиха апарата на Доплер функция, за да проверят как се снабдява с кръв матката и дали бебето се храни добре - всичко е на 6!!!

Мами, някоя от вас ходила ли е на кардио мофрология за бебето? Прави се при детски кардиолог преди 26та седмица и после в 8ми месец. Мен ме пратиха за всеки случай в 3т градска, където била детското кардио отделение при д-р Велковски и/или доц Павлова. Прегледът струва 50 лв. Странно ми е, че няма никакви съмнения за каквито и да е проблеми със сърчицето на беб, а и на морфология бях и се чудя, дали да се захващам с поредния преглед!?!?!?!?

Да ви разкажа какво безумие се случва с една моя приятелка. Терминът и беше на 16ти април, преносва вече 5ти ден. От вчера е в майчин дом на 7ми етаж и нико йне и обръща внимание, не й казват ще я чакат ли , ще предизвикват ли раждане.....тя се побърква от притеснение. Черешката беше тази сутрин, когато един доктор влязъл в стаята и давал нареждане на коя какво да се прави и за нейното име казал - кюретаж (аборт). А на момичето з аборт искал да бие инжекция за задържане. Не сме ли 2007г марак и в България? #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 216
Крокодил, вярно беше "Sorpius gigantus"!!!
Сред всичките гадинки, които снимахме вече май не останаха "приятелски настроени". Успех на премиерата!!!

# 24
  • Мнения: 107
shoshi84  , Мерци за посрещането. Аз ходих на кардио-морфология при доктор Спасов в Медецински център Фемина. Много съм доволна от преглед, супер обстоен беше, а и погледна и другите важни органи на бебка дали са в норма. Цената беше 50лв, но си струваха този път!!!


 

# 25
  • Мнения: 3 388
И един въпрос, може да е малко тъпичък, но тъй като не ми се е случвало или не знам дали ми се е случвало досега, да попитам- какво представляват контракциите? Какво точно е усещането?

Истинските/ родилните/ или подготвителните?

Аз дори си мислех, че са подобни  Crazy

# 26
  • Мнения: 107
Дамианки, радвам се, че всикчо е наред с бебо  Grinning

Момичета, колко тежат вашите бебета? Ние онзи ден бяхме 429 грама, точно на 21-ва седмица, не  ели малко?  newsm78 ...

И един въпрос, може да е малко тъпичък, но тъй като не ми се е случвало или не знам дали ми се е случвало досега, да попитам- какво представляват контракциите? Какво точно е усещането?



Моето бебче в 22ра седмица тежеше 495гр. и доки каза че била дребничка, но за момиченцата било нормално...

А за контракциите, подготвителните, мисля за тях питаш - представляват стягане на корема. Стягането се усеща в областта около пъпа, поне при мен е така. Аз пия магнезий като ме стегне корема. Трябваше да съм го изпила досега /изписаното ми количество/ ама забравям Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 554
Записче  Peace
Малеее............темата ни е страхотна Simple Smile Браво  bouquet  bouquet  bouquet
Най-хубава от всички!
Мегита стискам палци всичко да е наред Praynig Peace
Аз сега се върнах от док Simple Smile каза,че беб си е добре е малко о дребничко излиза за седмиците но каза,че след още 1,2 прегледа ще се види по ясно Simple Smile Пак ми казаха,че е мъжле и както се изрази док : Сериозен мъж  Mr. Green Вика   я гледй,какъв атрибут има вирнат hahaha Joy hahaha Joy  Взеха ми секрет Shockedмалко се поуплаших защото до сега не ме бяха бъркали но каза че не е пасно за беб Simple Smile Вика: Нали правите секс,какъв е проблема Simple SmileНо допълни че на 100% имам бактерийки като вижда секрета какъв е! Другата седмица ще видим резултата като аз до края на следващата седмица трябва да отида да си занеса урина и да ми вземат кръв Peace Пък ще видим и там какво е положението Peace
Спряха ми всички хапчета пити до сега/Папаверин,Магнерот,Аспирин протект/ каза,че е нормално до 10 ина контракции на ден и за сега да се спрем с тези лекарства,защото не било добре за бебо,каза раждат се с големи кости ... не знам си какво не знам си що ConfusedИ на този етап каза да си карам така без хапове а ако имам някакви пртеснения да му звъня. За болката която имам ниско долу в дясно каза,че не му се вижда да е контракция щом е почти постоянна Peace ами някакви връзки,разтягане на черва и още не знак какво! А също така добави,че ако не съм оперирана от апендесит може и от това да е ConfusedНе знам дали е опасно обаче? Надявам се да не е! PraynigА бебоо.... какви ги правеше докато ме преглевдаше  Mr. Green хахаха,,,,,,,,,,,,,,,,, hahaha изграеше ръченица върху пикочния ми мехур,така риткашее..... и махаше с ръчички Simple Smile много хубаво беше!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  
хеххе къв кеф  ръченица  Joy как се смях мила много се радвам за теб малкия бебок е бил много активен
за теглото на бебс на мен сега в вторник като бях 21 г.с.431 грама и отдолу пише + - 45

# 28
  • София
  • Мнения: 843
Привет и от мен!
 Аз едвам се прибрах от работа Sad, молех се през цялото време да не припадна baby_neutral. Не ми беше прилошавало откакто съм бременна.  От какво си докарах това не разбрах! newsm78
     А  за линията - още я нямам.
 Отивам да си полегна, да не взема да припадна в къщи Whistling

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И един въпрос, може да е малко тъпичък, но тъй като не ми се е случвало или не знам дали ми се е случвало досега, да попитам- какво представляват контракциите? Какво точно е усещането?

Истинските/ родилните/ или подготвителните?

Аз дори си мислех, че са подобни  Crazy

Подготвителните не болят, за разлика от истинските. При подготвителните усещаш стягане на корема, става твърд. Има вариант и да не те стегне, но имаш болежки като при цикъл ниско долу. Истинските........са в пъти по-силни и ти спират дъха.

Общи условия

Активация на акаунт